't boerle

Genealogie Groot Enzerink

door Wilma Groot Enzerink


home - zoeken - contact - copyright - print pagina
record voornaam achternaam geboortedatum geboorteplaats overlijdensdatum
1 Wilma Willemina Groot Enzerink 16-12-1959 Vorden 't Boerle  
2 Johan Bolink 20-10-1958 Balkbrug gem.Avereest  
3 Garrit Willem Groot Enzerink 27-07-1922 Vorden 't Boerle 20-05-1999
4 Johanna Tonia Seesink 03-01-1930 Warnsveld  
5 Johan Groot Enzerink 21-04-1890 Vorden 23-04-1979
6 Willemina Zweverink 05-07-1887 Vorden 't Riefelkamp te Delden 14-12-1966
7 Johan Groot Enzerink 20-10-1962 Vorden  
8 Elisabeth Groot Enzerink 16-01-1967 Vorden  
9 Garrit Willem Groot Enzerink 26-12-1968 Vorden  
10 Derkje Elisabeth Groot Enzerink 04-07-1920 Vorden 17-12-1990
11 Garrit Willem Groot Enzerink 13-01-1919 Vorden 10-03-1919
12 Gerhard Groot Enzerink 13-01-1919 Vorden 12-03-1919
13 Garrit Willem Groot Enzerink 13-10-1855 Vorden 15-02-1927
14 Derkje Klein Wesselink 23-07-1848 Vorden 06-06-1929
15 Albert de Roo 13-04-1924 Zuidwolde 19-12-1961
16 Derkjen Elisabeth Groot Enzerink 07-06-1895 Vorden 07-06-1968
17 Gerhard Hermanus Groot Enzerink 27-01-1884 Vorden 't Boerle 26-06-1962
18 Berend Hendrikus Groot Enzerink 25-03-1886 Vorden 't Boerle 18-03-1947
19 Gerhard Groot Enzerink 08-10-1824 Warnsveld 03-10-1909
20 Gijsbertina Elisabeth Donderwinkel 07-08-1823 Steenderen 20-12-1893
21 Berend Jan Groot Enzerink 23-10-1856 Vorden 't Boerle 09-05-1873
22 Berend Groot Enzerink 25-05-1797 Vorden 't Groot Enzerink 11-11-1874
23 Willemina Hendrika Brummelman 19-12-1780 Almen 04-02-1842
24 Geertjen Brummelman 23-08-1811 Almen gem. Gorssel 24-11-1878
25 Gerrit(Garrit) Willem Groot Enzerink 18-06-1849 Warnsveld 15-04-1885
26 Betjen Gerharda Groot Enzerink 28-05-1854 Warnsveld 05-02-1925
27 Willem Nijenhuis 26-08-1853 Vorden 17-06-1925
28 Hendrika Nijenhuis 05-04-1852 Vorden  
29 Hendrik Groot Enzerink 25-11-1761 Vorden 't Groot Enzerink 16-07-1844
30 Garritjen Lebbink 11-09-1763 Zelhem 06-02-1826
31 Fredrica Groot Enzerink 21-10-1789 Vorden 't Groot Enzerink 27-06-1872
32 Hendricus Groot Enzerink 04-12-1799 Vorden 't Groot Enzerink 04-09-1891
33 Hendrica Groot Enzerink 29-05-1805 Vorden 't Groot Enzerink 22-04-1866
34 Garrit Willem Groot Enzerink 16-01-1795 Vorden 't Groot Enzerink 27-07-1847
35 Gerrit Groot Enzerink 07-09-1793 Vorden 't Groot Enzerink 19-12-1793
36 Gerritjen Groot Enzerink 12-10-1791 Vorden 't Groot Enzerink 20-12-1842
37 Engberdina Groot Enzerink 10-02-1788 Vorden 't Groot Enzerink 13-09-1862
38 Albert Oldenkamp 07-04-1785 Vorden 17-01-1865
39 Arent Jebbink 13-03-1787 Vorden 24-06-1871
40 Helena Lieferink 13-04-1810 Steenderen 27-03-1844
41 Berendina Megelink 03-08-1812 Borculo 13-04-1887
42 Hendrika Gerhardina Groot Enzerink 17-06-1850 Borculo 15-01-1923
43 Gerrit Hendrik Groot Enzerink 23-07-1845 Borculo 24-06-1936
44 Herman Heukelman 02-02-1843 Borculo 09-04-1880
45 Derksken Decanije 03-04-1844 Vorden 26-08-1895
46 Hendrikus Groot Enzerink 17-05-1877 Borculo 03-01-1968
47 Hendrika Stegeman 25-05-1883 Laren Gld. 23-08-1961
48 Geertruida Elizabeth Groot Enzerink 08-05-1865 Vorden 't Boerle 08-06-1939
49 Jan Willem Zeissink 07-09-1859 Brummen 10-08-1919
50 Derk Jan Wolters 30-10-1789 Vorden 31-03-1872
51 Gerritjen Decanije 03-08-1789 Vorden 26-01-1836
52 Jan Groot Enzerink 28-09-1826 Vorden 07-08-1872
53 Janna Eskes 23-08-1828 Vorden 17-11-1854
54 Janna Norde 12-03-1834 Vorden 05-10-1860
55 Hendrika Rensink 01-10-1833 Gorssel 03-12-1884
56 Hendrik Jan Groot Enzerink 11-12-1859 Vorden 05-07-1953
57 Hendrika Willemina Bargeman 20-06-1870 Vorden 08-12-1942
58 Antonia Groot Enzerink 16-12-1896 Vorden 27-12-1980
59 Hendrikus Albertus Schouten 17-08-1895 Vorden 01-01-1977
60 Janna Everdina Groot Enzerink 08-06-1858 Vorden 27-04-1929
61 Jan Willem Bargeman 09-03-1862 Vorden 26-12-1930
62 Gerhard Johannes Groot Enzerink 06-03-1863 Vorden 27-10-1929
63 Johanna Geerling 28-11-1865 Wormerveer 01-11-1920
64 Johanna Maria Lobel 29-07-1877 Utrecht  
65 Garritjen Groot Enzerink 20-09-1823 Vorden 't Groot Enzerink 24-02-1895
66 Jan Jolink 14-08-1820 Vorden 26-07-1882
67 Hendrika Groot Enzerink 22-02-1820 Vorden 't Groot Enzerink 01-01-1852
68 Jan Eskes 02-01-1814 Vorden 18-05-1882
69 Dersken Groot Enzerink 11-05-1828 Vorden 17-12-1887
70 Marten Nikkels 14-08-1834 Gorssel 24-06-1913
71 Geesken Groot Enzerink 07-02-1830 Vorden 13-05-1904
72 Harmen Jan Rensink 01-05-1826 Gorssel 09-11-1870
73 Alexander Jochems 06-09-1826 Deventer 11-04-1887
74 Hendrika Gezina Groot Enzerink 12-04-1822 Warnsveld 08-06-1870
75 Jan Heijink 16-11-1811 Warnsveld 05-01-1888
76 Arend Groot Enzerink 17-06-1827 Warnsveld 23-12-1903
77 Reintjen Broijl 20-10-1839 Warnsveld 07-04-1924
78 Willem Groot Enzerink 14-04-1870 Warnsveld 24-12-1945
79 Hendrika Huurneman Hengelo Gld. 23-10-1938
80 Hermanus Willem Groot Enzerink 12-01-1852 Warnsveld 22-03-1898
81 Willemina Alberdina Groot Enzerink 27-05-1843 Warnsveld 06-03-1871
82 Tonia Groot Enzerink 21-05-1844 Warnsveld 21-02-1879
83 Willem Groot Hulze 29-12-1834 Harfsen. gemeente Gorssel 18-08-1898
84 Alberdina Hendrika Groot Enzerink 25-07-1846 Warnsveld 26-06-1935
85 Albert Groot Hulze 29-03-1837 Harfsen 1880
86 Jan Loman 29-03-1807 Warnsveld 07-09-1875
87 Zweer Klasen ook genaamd Looman 08-04-1778 Warnsveld 09-07-1820
88 Harmina Groot Enzerink 05-10-1821 Vorden 't Groot Enzerink 26-02-1840
89 Jenneken Groot Enzerink 22-01-1825 Vorden't Groot Enzerink 31-12-1825
90 Berend Groot Enzerink 15-03-1832 Vorden 15-02-1866
91 Garrit Willem Groot Enzerink 29-09-1851 Vorden 19-10-1851
92 Garrit Willem Groot Enzerink 18-06-1864 Vorden 17-02-1934
93 Gardina Johanna Groot Enzerink 24-09-1870 Vorden 09-12-1878
94 Berend Groot Enzerink 15-01-1877 't Tjoonk C 4 (thans Baakseweg 12) 18-05-1941
95 Gardina Willemina Joolink 05-09-1886 Steenderen 01-12-1952
96 Katharina Torn 05-05-1893 Vlaardingen 21-10-1963
97 Engbert Wiemelink (op Groot Enserink) 17-10-1717 Vorden 31-01-1782
98 Willemken (Groot) Enserink 03-03-1725 Vorden 02-08-1794
99 Henderick Wiemelink 24-08-1690 Hengelo Gld. 05-03-1762
100 Gerritjen Meijerinck 06-09-1691 Vorden 19-10-1764
101 Geesken Wiemelink 28-01-1720 Vorden 20-08-1785
102 Bastiaan Wiemelink 01-01-1722 Vorden  
103 Janna Wiemelink 30-05-1723 Vorden 31-10-1761
104 Geertjen Wiemelink 18-08-1726 Vorden  
105 Hendrik (Groot) Enserink 22-08-1745 Vorden 05-03-1748
106 Hendrica (Groot) Enserink 10-03-1748 Vorden 01-09-1749
107 Hendrica (Groot) Enserink 09-08-1750 Vorden 16-03-1765
108 Berendina Enserink 23-12-1753 Vorden  
109 Jenneken (Groot) Enserink, ook Wiemelink 19-12-1756 Vorden 't Groot Enzerink 04-07-1822
110 Garritjen Enserink 20-05-1759 Vorden 04-05-1791
111 Jan Groot Enzerink 09-03-1764 Vorden 03-04-1765
112 Hendrik Jan Groot Enserink 03-08-1766 't Groot Enzerink 23-10-1832
113 Wilhelmina Groot Boerle 10-09-1769 Vorden 1814
114 Garritje Groot Enserink 30-08-1805 Hengelo Gld. 27-06-1841
115 Jan Groot Enzerink 13-12-1802 Vorden 23-07-1868
116 Engbert (Groot) Enzerink 13-08-1792 Vorden 09-05-1821
117 Christina Groot Enserink 27-01-1795 Vorden 28-11-1869
118 Jan Willem Groot Enserink 25-04-1797 Vorden voor 1800
119 Jan Willem Groot Enserink 23-04-1800 Vorden 07-09-1823
120 Janna Groot Enzerink 12-07-1809 Hengelo Gld. 05-12-1888
121 Harmen Groot Boerle 16-01-1814 Vorden 19-07-1847
122 Jan Willem Eskes 25-10-1819 Warnsveld 20-07-1889
123 Harmanus Garritsen 10-08-1807 Vorden 09-08-1864
124 Engbert Sletterinck voor 1712
125 Lijsebeth (Elisabeth) Wijmelink (Wiemelink) 17-02-1715 op Rouwenhorst te Vorden 21-02-1800
126 Derk Vroessink (Wroessinck) 21-05-1725 Vorden 22-09-1768
127 kind Wiemelinck 1744 Vorden 14-07-1744
128 Henderick Groot Enserink Vorden 't Groot Enzerink 24-08-1728
129 Willem Groot Enserink 12-12-1723 Vorden  
130 Jenneken Cuijpers 01-10-1767
131 Willem of Wijllem op Enserinck 03-04-1654 Vorden 't Groot Enserinck voor 1723
132 Derckxken Enserinck 05-12-1681 Vorden 't Groot Enserinck 03-1763
133 Berend Stokebrand 23-02-1696 Warnsveld 06-06-1758
134 Berend Stokebrand 28-01-1731 Vorden  
135 Beerentjen Hendrix Hijkink 05-05-1734
136 Jan op Enserinck  
137 Mechtelt Jansen Enserinck  
138 Hendrik Enserinck  
139 Hendersken Wennekink  
140 Aeltjen Enserinck  
141 Egbert Meijrink Vorden  
142 Jan Alderkamp van Kleijn Venhorstinck 14-08-1750
143 Derksken  
144 Harmen Herman Enserink 27-12-1730 Vorden 24-08-1793
145 Hendrik Brinkerhof op Enserink 06-07-1751
146 Anneken Veldmaat 1693 Barchem  
147 Lambert Enserinck 02-02-1690 Vorden 05-10-1727
148 Janna Enserinck 22-12-1720 Vorden 21-07-1785
149 Goosen Enserinck 26-04-1722 Vorden  
150 Garritjen Enserinck 26-09-1723 Vorden  
151 Lammert of Lambert Enserinck 31-08-1725 Almen of Vorden  
152 Jan Enserinck 18-01-1727 Vorden  
153 Esseltjen Brinkerhof op Enserink 22-05-1729 Vorden  
154 Goosen Enserinck  
155 Daniel Enserinck 01-06-1695 Enserink in Veltwijk Vorden  
156 Jan Enserinck 03-12-1692 Vorden 11-01-1780
157 kind Enserinck 06-09-1691 Vorden  
158 kind Groot Enzerink 01-12-1888 Vorden 01-12-1888
159 Lijsbet of Elisabeth Enserink 26-01-1727 Vorden 08-09-1770
160 Lambert Cuijpers 02-05-1658 Eibergen  
161 Tonnis Enserinck 12-09-1700 Delden  
162 Jan Kleen Wesselink 03-06-1725 Vorden 20-02-1809
163 Bastiaen Meijerinck 1691
164 Evert Smeeinck  
165 Hendrika Harmsen op Klein Wesselink 23-11-1755 Vorden 30-09-1820
166 Harmijna Kleen Wesselink 26-04-1761 Vorden 02-07-1761
167 Anneken Klein Wesselink 02-02-1763 Vorden 24-03-1763
168 Anneken Kleine Wesselink 12-04-1764 Vorden 12-05-1764
169 Garrit Jan Huurneman  
170 Willem Hammerman Vorden 07-04-1755
171 Jan Brinkman op 't Ham 09-07-1730 Warnsveld 12-04-1775
172 Jan Willem Brinkman op 't Ham 06-03-1757 Vorden  
173 Berendina Brinkman op 't Ham 25-11-1759 Vorden  
174 Janna Brinkman op 't Ham 01-11-1761 Vorden  
175 Maria Hammerman 24-10-1751 Vorden  
176 Garretjen Hammerman 25-02-1753 Vorden  
177 Hendrica Hammerman 08-09-1754 Vorden  
178 Goossen Lentink  
179 Jan Jimmink 30-12-1753 Vorden 't Klein Jimmink 24-02-1803
180 Jan Deurnink 22-02-1750 Almen 23-05-1802
181 Willem Hiekink ook Hetink 02-05-1749 Vorden 21-02-1808
182 Gezina Nijman 26-01-1803 Hummelo 04-07-1860
183 Johanna Willemina Groot Enzerink 08-01-1841 Eldrik 09-07-1923
184 Johan Maandag 20-02-1838 Hummelo 12-07-1913
185 kind Wiemelink (op Groot Enserink) 1769 03-06-1769
186 Jan Willem Groot Enzerink 05-09-1831 Hengelo Gld. 17-10-1901
187 Cornelia Bernardina Versteeg 29-09-1836 Utrecht 09-05-1919
188 Willemina Cornelia Christina Groot Enzerink 14-11-1864 Utrecht 21-12-1944
189 Jakob Halbisch Muntok  
190 Janna Frederika Groot Enzerink 17-10-1894 Vorden 21-12-1987
191 Jan Groot Enzerink 01-05-1898 Vorden 26-09-1981
192 Marrie of Maria Enserinck Vorden  
193 Jacob Dercksen  
194 Garrit Jan Hammerman 28-04-1743 Vorden  
195 Hendrik Willem Groot Enzerink 29-01-1916 Warnsveld 12-01-2001
196 Dirk Hendricus Schallies 23-01-1901 Amsterdam Tweede van Swindenstraat 47 05-1981
197 Lena Noppers 09-11-1917 Bruchterveld 21-07-1985
198 Wolter Ruijterkamp 22-04-1731 Almen  
199 Derkje groot enzerink 19-01-1922 Vlaardingen 13-02-1922
200 Derkje Jacoba Wilhelmina groot enzerink 10-02-1926 Doesburg  
201 Johannes Frederik Gotlieb Groot Enzerink 25-09-1931 Borculo (Geesteren/Gelselaar) 21-05-1998
202 H.H. van Harten  
203 Gerhard Hermanus groot enzerink 1957  
204 Nelleke Catharina groot enzerink 1960  
205 Wilhelmina HenriČtte groot enzerink 1969  
206 Derkje Willemina Groot Enzerink 24-08-1912 Warnsveld  
207 Willemina Groot Enzerink 21-05-1917 Warnsveld 10-2000
208 Johanna Reusink 06-06-1855 Laren Exel nr.13 31-05-1928
209 Hendrik Willem Groot Enzerink 11-07-1911 15-07-1911
210 Eva Elisabeth Schallies 13-06-1921 Amsterdam  
211 Willy Schallies 13-09-1923 Amsterdam  
212 Caecilia Mathilda Schallies 04-11-1927 Amsterdam 16-08-1974
213 Harmen Kleijn Wesselinck 26-04-1756
214 Anneken Groot Braemels 01-08-1697 Vorden 't Bramel 1723
215 Hendrik Kleen Wesselink 29-11-1750 Vorden 02-1755
216 Essele Joostink 11-01-1685 Vorden 't Joostink  
217 Harmanus Klein Wesselink 12-12-1802 Vorden 14-12-1893
218 Hendrika Hummelman 18-02-1814 Warnsveld 06-04-1880
219 Gerrit Groot Enzerink 07-10-1851 Doesburg 01-04-1920
220 Derkjen Slotboom Wisch 14-11-1889
221 Grada Hendrika Seessing 04-10-1860 Wehl 26-11-1931
222 Gerrit Jan Groot Enzerink 29-08-1878 Doesburg 04-04-1954
223 Johannes Jacobus Groot Enzerink 29-08-1882 Doesburg  
224 Jan Hendrik Groot Enzerink 11-02-1885 Doesburg  
225 Derkjen Johanna Groot Enzerink 25-03-1876 Doesburg 11-02-1939
226 Jan Hendrik Groot Enzerink 12-09-1818 Hengelo Gld. 08-03-1887
227 Berendiena Garretsen 25-09-1818 Doesburg 08-08-1873
228 Gerritjen Groot Enzerink 05-09-1831 Hengelo Gld. 19-04-1843
229 Gerritjen Kraassenberg 10-05-1792 Vorden 19-12-1882
230 Engbert Groot Enzerink 03-11-1822 Hengelo Gld. 08-02-1907
231 Jenneken Groot Enzerink 22-07-1826 Hengelo Gld. 10-05-1877
232 Geesken Groot Enzerink 07-09-1820 Hengelo Gld. 29-09-1893
233 Aaltjen Groot Enzerink 12-01-1817 Hengelo Gld.  
234 Hendrik Jan Groot Enzerink 17-10-1832 Hengelo Gld. 31-03-1887
235 Harmanus Gerhardus Meijer  
236 Steven Riethorst 26-05-1817 Hengelo Gld. 26-09-1899
237 Gradus Denkers 26-09-1828 Steenderen  
238 Willemken Oldenkamp 21-11-1807 Vorden 15-04-1892
239 Gardina Harmina Harmsen 23-09-1835 Steenderen 14-08-1910
240 Evert Groot Enzerink 02-03-1892 Doesburg  
241 Grada Otten 19-03-1899 Angerlo 06-05-1928
242 Grada Hendrika Groot Enzerink 11-08-1923 Angerlo  
243 Gerritje Roelofina Groot Enzerink 22-07-1925 Angerlo  
244 Gerrit Groot Enzerink 12-08-1927 Angerlo  
245 Everdina van Zadelhoff 23-05-1899 de Pierik in Angerlo  
246 Everdina Groot Enzerink 22-02-1931 Angerlo  
247 Goosen Zweverink 04-07-1852 Vorden 07-12-1892
248 Johanna Lebbink 05-11-1856 Vorden 31-05-1924
249 Jan Wolters 14-09-1814
250 Willemina Harmsen 21-01-1802
251 Hendrik Hijkink  
252 Aleida Groot Enzerink 08-02-1876 Borculo Heure 16-07-1876
253 Jenneken Groot Enzerink 11-07-1880 Borculo Heure 30-10-1880
254 Jaantje Groot Enzerink 11-07-1880 Borculo Heure 05-12-1880
255 kind Groot Enzerink 30-05-1882 Borculo Heure 30-05-1882
256 Garritjen Groot Enzerink 16-09-1873 Borculo 26-02-1944
257 Engbert Vruggink 04-07-1865 Ruurlo 17-09-1946
258 Johanna Aleida Groot Enzerink 06-10-1878 Borculo 06-08-1908
259 Hendrik Flierman 28-03-1876 Laren Gld.  
260 Garritjen Groot Enzerink 25-10-1848 Borculo 18-11-1872
261 kind Groot Enzerink 04-04-1843 Borculo Heure 04-04-1843
262 kind Wiemelink (op Groot Enserink) 1752 07-12-1752
263 Grietjen Groot Enserink 26-07-1696 Vorden 't Groot Enserink 07-06-1774
264 Jan Klein Venhorstink 21-05-1713 Vorden 20-11-1792
265 Harmen Tonissen Bijlerman Bielderman 20-02-1759
266 Tuentjen Bijlerman 03-07-1729 Vorden  
267 Jan Willem Bijlerman 21-01-1731 Vorden  
268 Jan Bijlerman Bielderman 16-05-1734 Vorden 02-01-1805
269 Berendina Bijlerman 06-05-1736 Vorden  
270 Rijksken Alderkamp 24-03-1715 Vorden  
271 Wilhelmina Alderkamp 13-06-1717 Vorden  
272 Hendrick Jan Alderkamp van Kleijn Venhorstinck 08-01-1719 Vorden  
273 Garrit Alderkamp van Kleijn Venhorstinck 06-04-1722 Vorden  
274 Hendersken Alderkamp van Kleijn Venhorstinck 06-04-1722 Vorden  
275 Riekelt of Richart Alderkamp van Kleijn Venhorstinck 09-12-1724 Vorden  
276 Dersken Alderkamp van Kleijn Venhorstinck 30-03-1727 Vorden  
277 Griete Roelfsen  
278 Jan op Groot Enserinck  
279 Enneken Borginck Vijeracker  
280 Henrick Enserinck  
281 Truken Henricksen voor 1667
282 Stiennken Lambtsen Enserinck  
283 Jan Geritsen Mombarch  
284 Lambert Enserinck voor 1688
285 Gerritien Enserinck  
286 Rotger te Brandenborch  
287 Gesken Lamertsen Enserinck  
288 Gerit Berentsen  
289 Willem Enserinck  
290 Hendrick Enserinck  
291 Gradus Donderwinkel 25-03-1773 Toldijk 02-05-1851
292 Gertruit Tengbergen 1666
293 Alnordes Tengbergen voor 1663
294 Reint Enserinck 13-11-1642 Vorden  
295 Marie van Dulmen  
296 Gerret Enserijnck  
297 Hermken Ontstenck  
298 Gerret Ontstenck voor 1667
299 Jutijen Enserinck 13-02-1635 Vorden  
300 Marrie Enserinck 20-03-1636 vorden  
301 Lubbert Enserinck  
302 Dries Enserinck 14-03-1641 Vorden voor 1701
303 Derck Enserinck  
304 Mechtelt Hanenkamps  
305 Willim Enserinck 27-10-1644 Vorden  
306 Hermen Enserinck  
307 Elsken Enserinck 03-08-1654 Vorden 27-09-1734
308 Johanna Starink 29-07-1790 Bronkhorst 23-09-1861
309 Willem Enserinck 24-09-1676 Vorden  
310 Helena Voppinck  
311 Jenneken op de Haar  
312 Hendrik Enserinck 01-01-1679 Vorden  
313 Lubbert Enserinck 05-09-1728
314 Gerrit Jurjen Enserinck 06-02-1681 Vorden voor 1719
315 Elisabet Gemminck  
316 Lubbert Gemminck  
317 Geertien Gosselink 04-04-1723 Warnsveld  
318 Marrie Snippenvanger  
319 Jan Straetman  
320 Catharina Enserinx  
321 Hermen Alofs  
322 Maria Agnis Enserinkx  
323 Lubbertus Mellink  
324 Maria Enserinck  
325 Gosen Jansen  
326 Grietjen Enserinck 15-06-1690 Vorden  
327 Janna Enserinck 21-06-1695 Vorden 27-11-1745
328 Gerrit Willemsen Wolters  
329 Tonnis Hammerman 05-10-1679 Vorden 29-10-1743
330 Anna Catharina Abbinx 29-07-1683 Vorden 29-11-1756
331 Frans Reigers  
332 Aaltjen Kranenberg  
333 Johann Peter Beuerbach 1797 Uitstein in Nassau  
334 Henders Groot Enserink Vorden 't Groot Enserink  
335 Janna Kleijn Venhorstink 22-03-1709 Vorden  
336 Jan Hiddink  
337 Dries Egberts Hakkerije  
338 Frederica Wanders 24-12-1713 Warnsveld 15-03-1805
339 Jan Lubbers Enserinck 01-03-1711 Vorden  
340 Aerend Enserinck 30-09-1714 in het dorp 03-09-1782
341 Aelbertus Enserinck 30-08-1716 Vorden  
342 Gerrit Geessinck  
343 Garritjen Geessinck 17-03-1720 Vorden  
344 Christiaan Geessinck 04-05-1721 Vorden  
345 Christijna Geessinck 19-03-1723 Vorden  
346 Jenneken Geessink 06-05-1802
347 Gerrit Jan Enserinck 02-01-1757 Vorden 07-03-1758
348 Garret Jan Enserinck 29-04-1759 Vorden  
349 Christiaen Enserinck 19-01-1761 Vorden  
350 Hendrick Groot Wesselink voor 1711
351 Berend Mackink  
352 Geesken Eskes  
353 Jenneken Kleijn Wesselink  
354 Anneken Overdijckink 04-12-1762
355 kind Looman 02-04-1806 Warnsveld 02-04-1806
356 Willem Jimmink 10-10-1778 niet bekend 19-12-1853
357 Frederica Jimmink 28-02-1781 Bredevoort  
358 Dorothea Willemina Jimmink 30-04-1792 Bredevoort 19-07-1871
359 Anna Maria Dorothea Jimmink 22-01-1796 Bredevoort 02-06-1856
360 DaniČl Jimmink 03-11-1786 Bredevoort 26-12-1860
361 Einbert Tiemes (Engbert Tieman) Jimmink 24-09-1784 Bredevoort 29-12-1788
362 Einbert Tiemes (Engbert Tieman) Jimmink 02-06-1790 Bredevoort  
363 Paulina Jacoba Jimmink 11-11-1801 Bredevoort  
364 Waander Burghard (Borchard) Jimmink 22-11-1793 Bredevoort 05-09-1801
365 Garrit Jan Jimmink 03-11-1798 Bredevoort 10-01-1801
366 Waander Jimmink 15-09-1802 Bredevoort  
367 Marrie Enserinck 25-12-1679 Vorden  
368 Daniel Driessen op Joostink 01-04-1728
369 Teunissken Hendrix op Laer 1684
370 Gerrit Brokken  
371 Gerrit Wekenstro 23-06-1730 Warnsveld  
372 Joost op Havelink  
373 Joost Enserinck 21-08-1687 de Jegerstee Vorden  
374 Mechtelt Lammersen op Langenberg  
375 Hendericka Wilmerink 1702 Vorden 04-12-1766
376 Lammert Makkink 11-04-1728 Warnsveld  
377 Chrijstina Makkink 10-12-1724 Warnsveld  
378 Gerrit Makkink 22-09-1726 Warnsveld 1801
379 Hendrik Makkink 05-11-1730 Warnsveld  
380 Antoni Makkink 01-01-1733 Warnsveld  
381 Jan Mackink 16-01-1735 Warnsveld 29-01-1803
382 Anna Margrieta Makkink 12-04-1737 Warnsveld 27-11-1780
383 Derk Makkink 08-03-1739 Warnsveld  
384 Rulof Macking 09-10-1741 Warnsveld  
385 Maria Overdijkink  
386 Hendrik Enserink voor 1715
387 Dersken Arents  
388 Hendrijca Enserink 26-12-1699 Warnsveld  
389 Jan Straatman  
390 Trijntje Enserink  
391 Jan Straatman 25-04-1701 Warnsveld  
392 Jan Enserink  
393 Roeloff Straatman 31-08-1704 Warnsveld  
394 Stijntien Enserink 10-06-1708 Warnsveld  
395 Hendrik Brokken,ook Wekenstro  
396 Garritien 30-06-1726 Warnsveld  
397 Hendrijca Wekenstro 10-08-1732 Warnsveld voor 1738
398 Anna Wekenstro 10-03-1737 Warnsveld  
399 Hendrik Wekenstro 06-06-1728 Warnsveld  
400 Hendrijca Brokken,ook Wekenstro 12-07-1738 Warnsveld  
401 Geertruit Brokken,ook Wekenstro 01-05-1740 Warnsveld  
402 Derk Janssen  
403 Geertje Enserink  
404 Gerrit Janssen 20-11-1746 Warnsveld  
405 Jan Voskamp 09-10-1728 Vorden  
406 Berendina Ensering  
407 Marten Voskamp 30-04-1761 Warnsveld  
408 Anneke Voskamp 15-07-1764 Warnsveld  
409 Hendrik Hendriksen op Seltskamp  
410 Gerrit Bakhuis  
411 Willemijna Enserink  
412 Jan Derksen Weijdemr  
413 Hester Enserink  
414 Gerrit Gosseling Welmers voor 1725
415 Arentien Enserink  
416 Reint Garretsen Hoevink  
417 Gerritien Enserink  
418 Jan Engberts Sletterinck  
419 Jenneken Sletterinck 20-09-1692 Hengelo Gld.  
420 Garrit Sletterinck 13-12-1696 Hengelo Gld.  
421 Mette Sletterinck 28-08-1698 Hengelo Gld.  
422 Derresken Freterink  
423 Hendrika Doornink 18-04-1782 Almen 06-02-1799
424 Engbert Deurnink 16-05-1785 Almen 14-11-1835
425 Gerritjen Doornink 07-02-1788 Almen 07-06-1847
426 Willem Doornink 12-05-1790 Almen 16-02-1847
427 Engberdina Jalink 27-02-1775 Almen 01-09-1852
428 Jacobus Snel 12-08-1775 Lochem 13-02-1841
429 Berendina Klein Heerdink 08-06-1795 Oolde 16-12-1861
430 Maria Heitink 30-10-1788 Almen 19-12-1788
431 Maria Heitink 20-04-1790 Almen  
432 Jan Kolkman  
433 Berend Oldenkamp 02-07-1747 Vorden  
434 Jan Oldenkamp 05-04-1814 Vorden 06-02-1893
435 Hendrik Oldenkamp 04-08-1816 Vorden  
436 Berend Oldenkamp 13-09-1819 Vorden 31-05-1851
437 Garritjen Oldenkamp 20-05-1822 Vorden 19-02-1892
438 Hendrikus Oldenkamp 24-03-1825 Vorden 10-08-1846
439 Geesken Oldenkamp 17-11-1828 Vorden 05-02-1868
440 Janna Hissink 06-10-1754 Vorden 08-11-1809
441 Hermanus Decanije 12-04-1744 Vorden 07-05-1814
442 Jenneken Sweverink 16-07-1758 Vorden  
443 Garritje Jebbink 18-10-1813 Vorden 11-03-1852
444 Antonia Jebbink 30-07-1816 Vorden 18-11-1874
445 Albartus Hendricus Jebbink 25-09-1821 Vorden  
446 Lammerdina Jebbink 20-02-1824 Vorden 07-12-1888
447 Derk Jebbink 26-11-1826 Vorden  
448 Geesken Jebbink 02-01-1830 Vorden 28-01-1910
449 Hendrica Jebbink 16-04-1833 Vorden 13-04-1894
450 Antonij Jebbink  
451 Lammertjen Wilmerink  
452 Hendrik Gosselink 30-12-1807 Vorden 1864
453 Geesken  
454 Geesken Sletterinck 08-02-1722 Achterkamp Hengelo Gld.  
455 Jannes Mennink op de Koppele 18-01-1680 Hengelo Gld.  
456 Geesken Mennink 16-11-1721 Hengelo Gld. voor 1762
457 Jacob Menkhorst 07-03-1732 Hengelo Gld. 09-12-1783
458 Harmen Menkhorst 23-05-1756 Hengelo Gld. 19-04-1831
459 Garrit Jan Menkhorst 07-01-1759 Hengelo Gld.  
460 Jan Menkhorst 20-09-1761 Hengelo Gld.  
461 Gerhardus Hendrikus Schouten 11-06-1923 Laren 18-04-1990
462 Hendrikus Albertus Schouten 17-02-1926 Laren  
463 Hendrik Willem Schouten 28-06-1927 Laren 28-06-2000
464 Toon Riethorst 04-12-1785 Gelselaar 03-04-1860
465 Anna Wassink(maat) 16-11-1788 Groenlo 04-03-1867
466 Hendrik Jan Garretsen  
467 Johanna Peters  
468 Johannes Lambertus Groot Enzerink 11-05-1910 Doesburg  
469 Willem Willemsen 26-01-1812 Vorden voor 1874
470 Lambartus Willemsen  
471 Bartjen Loman  
472 Bartjen Willemsen Vorden 11-08-1896
473 Hermanus Grijsen Eibergen  
474 Lambartus Hendrikus Willemsen 22-08-1851 Vorden  
475 Hendrika Hesselink 01-03-1851 Gorssel  
476 Berendina Willemsen Vorden  
477 Evert Bakker Zutphen  
478 Derk Jan Slotboom  
479 Derksken Rensink  
480 Gardina Garritsen 24-02-1811 Wichmond  
481 Berend Garritsen  
482 Janna Klein Hekkelder  
483 Barend Lieferink  
484 Berendina Johanna Aberson 24-01-1777 Baak  
485 Hendrik Jan Riethorst 07-04-1843 Brummen 18-08-1880
486 Antonie Riethorst 12-04-1846 Hengelo Gld. 25-11-1926
487 Gerrit Riethorst 06-02-1849 Hengelo Gld. 18-04-1852
488 Hendrikus Riethorst 29-05-1851 Hengelo Gld. 28-10-1932
489 Johan Riethorst 15-01-1854 Hengelo Gld.  
490 Gerritjen Riethorst 04-06-1858 Hengelo Gld.  
491 Willem Riethorst 23-03-1859 Hengelo Gld. 24-12-1936
492 Johanna Riethorst 09-06-1860 Hengelo Gld.  
493 Gerhard Riethorst 15-06-1861 Hengelo Gld. 28-12-1944
494 Engbert Riethorst 06-05-1864 Hengelo Gld. 04-03-1947
495 Willemina Wolters 26-01-1817 Vorden 07-01-1882
496 Dirk Hendrik Olthoff 06-08-1808 Lochem  
497 Abraham Geerling  
498 Grietje Hein  
499 Garrit Jan Megelink  
500 Geesken Dinkelman  
501 Derk Eskes 08-12-1774 Steenderen  
502 Derkjen Hissink 10-05-1781 Vorden  
503 Gerritje Janssen 29-12-1814 Steenderen  
504 Garrit Jan Janssen  
505 Berendina Christina Nijenhuis  
506 Gradus Rutgers 16-07-1816 Varsseveld (Wisch) 24-06-1894
507 Evert Jan Rutgers  
508 Grada Hofs  
509 Johanna Willemina Barendsen 24-03-1819 Vorden  
510 Jan Barendsen Markelo  
511 Johanna Maria Muijderman 05-03-1781 Vorden  
512 Hendrik Jan Wolters Vorden 26-12-1896
513 Carolina Frederika Postel Lochem 26-09-1857
514 Johan Hugo Cornelis Postel  
515 Berendje Schekeman  
516 Hendrika Brinkerhof 04-10-1819 Vorden  
517 Jan Willem Brinkerhof of Oldenkamp 09-08-1781 Vorden  
518 Teuntjen Kraassenberg 19-03-1782 Hummelo  
519 Evert Jan Eskes 25-02-1788 Gorssel  
520 Teuntjen Tjoonk 05-01-1791 Vorden 29-08-1849
521 Albartus Denkers 19-03-1790 Warnsveld  
522 Johanna Kraasenberg 16-12-1791 Hengelo Gld.  
523 Berend Heijink 05-06-1779 Warnsveld  
524 Johanna Decanije Smeenk 02-04-1791 Warnsveld  
525 Garritjen Wolters 07-11-1821 Vorden 18-11-1896
526 Manus Steenman 26-09-1822 Ruurlo 02-1893
527 Lammert Steenman 17-06-1792 Ouwerkerk aan de Amstel 23-06-1835
528 Jenneken Tragter  
529 Hendrikus Wesselink 30-03-1823 Vorden 12-1874
530 Harmanus Wesselink 24-05-1787 Vorden 14-03-1824
531 Hendrika Brinkerhof 23-02-1784 Vorden 01-01-1841
532 Willem Huijskes 13-09-1804 Warnsveld voor 1853
533 Gerrit Jan Rensink 15-04-1794 Gorssel  
534 Jantjen Huurnink 21-03-1798 Epse  
535 Harmanus Wolters Vorden 01-09-1900
536 Hendrika Johanna van der Eeze Borculo  
537 onbekend  
538 Gesina van der Eeze  
539 Hendrik Jan Norde  
540 Gerritjen Nijenhuis  
541 Aaltjen Oldenkamp 30-11-1832 Vorden 12-01-1926
542 Derk Bielderman 08-01-1828 Vorden 08-1918
543 Jan Bielderman 09-08-1795 Vorden  
544 Aaltjen Oldenkamp 27-12-1790 Vorden  
545 Hendrika Wolters 08-09-1828 Vorden 02-10-1914
546 Hendrikus Gerhardus Colenbrander 01-11-1832 Wisch  
547 Hendrik Jan Colenbrander  
548 Hanna Willemina Nijenhuis  
549 Hendrik Jolink  
550 Maria Rouwenhorst  
551 Gerhard Marks 14-11-1832 Vorden  
552 Johan Willem Marks  
553 Janna Berendina Wessels  
554 Maria Frentz 09-06-1829 Valburg of Herveld 12-03-1862
555 Carel Frentz  
556 Judith van Aalst  
557 Willem Hendrik Versteeg  
558 Cornelia La Drak  
559 Hendrik Harmsen 22-08-1802 Hummelo  
560 Hendrike Hofman 25-01-1803 Lochem  
561 Arend, ook Aart Nikkels 16-06-1765 Apeldoorn  
562 Klaas?  
563 Geertrui Beekman Brummen 29-03-1881
564 Jan Willem Beekman  
565 Gerritje Pekkeriet  
566 Willem Groot Hulze 13-11-1789 Almen 11-05-1842
567 Harmina Wilgenhof 11-08-1802 Almen  
568 Johan Maandag  
569 Johanna Wouterina van de Wede (of Water)  
570 Harman Broijl 17-09-1807 Warnsveld 04-04-1865
571 Maria Woestenenk 04-09-1813 Warnsveld  
572 Jan Heukelman 20-09-1800 Zutphen 17-07-1885
573 Frederika Geertruij Gerhardina Leefers 1808 Borculo 28-11-1872
574 Garritjen Eskes 15-11-1844 Vorden 29-12-1929
575 Gerhard Bargeman 25-06-1838 Vorden 28-02-1918
576 Jan Willem Bargeman  
577 Hendrika Nijhuis 05-1874
578 Berendina Nagtegaal 02-01-1845 Zelhem 31-12-1916
579 Gerrit Hendrik Nijman Aalten  
580 Diena Jacoba Doornink Wisch 18-11-1925
581 Willemina Hendrika Loman 04-05-1843 Warnsveld 27-02-1912
582 Engbert Jan Hummelman 16-05-1848 Gorssel 20-12-1933
583 Derk Hummelman 16-05-1817 Warnsveld  
584 Filippina Johanna Catharina Alink  
585 Hendrica Catharina Maalderink Zelhem  
586 Gerhardus Maalderink  
587 Dersken Assink  
588 Jochem Jochems  
589 Petronella Johanna Gerdina Beeman  
590 Albert Jan Denkers 21-04-1852 Steenderen 28-10-1917
591 Teuntje Teunissen 27-05-1853 Hengelo Gld.  
592 Willem Teunissen  
593 Grada Catharina Kremer  
594 Manus Nijenhuis 09-09-1821 Vorden 04-1895
595 Berendina Wesselink 29-06-1823 Vorden 23-12-1879
596 Gerrit de Gijdtt Barneveld  
597 Wilhelmus Hendrikus de Gijdtt  
598 Hendrikje van Otterlo  
599 Klasina Gardina Castermans Zutphen voor 1899
600 Hendrikus Castermans  
601 Adriana Anna Catharina Steffens  
602 Hendrika Frederika Gesina Simmelink Lochem 17-01-1913
603 Johan Simmelink  
604 Arendine Winkelman  
605 Hendrik Veugelink Doetinchem Stad  
606 Berend Veugelink  
607 Willemken Harmsen  
608 Fredrik Willem Groot Boerle 06-07-1844 Vorden 22-03-1894
609 Hendrika Alberdina Zweverink 03-08-1849 Vorden 25-12-1935
610 Berend Zweverink 16-03-1821 Vorden 13-05-1899
611 Johanna Aleida Aberson 16-06-1823 Vorden 22-02-1910
612 Carlina Fredrica Willemina Onstenk Angerlo  
613 Jans Lieftink 17-10-1862 30-03-1950
614 Gerrit Lieftink  
615 Elena Frederika Auge  
616 Harmina Aleida Eskes 14-06-1851 Vorden 09-02-1933
617 Hendrik Wonnink 20-09-1844 Hengelo Gld. 26-01-1931
618 Garret Jan Wonnink  
619 Jantjen Teunissen  
620 Antonij Bargeman 12-03-1831 Vorden 01-04-1925
621 Fredrika Rouwenhorst 09-06-1835 Vorden 23-06-1880
622 Gerhard Denkers 24-09-1860 Steenderen  
623 Jacobje Jacobsen Ede  
624 Jacob Jacobsen  
625 Jantje van Westeneng  
626 Tonia Fredrika Wolters 27-02-1861 Vorden  
627 Jan Marks 24-09-1830 Vorden  
628 Gerritjen Wolters 07-02-1835 Vorden  
629 Hendrika Denkers 24-02-1858 Steenderen  
630 Willem Hendrik Hoevers Brummen  
631 Harmen Hoevers  
632 Dina Bello  
633 Willemina Stegerman 16-01-1850 Warnsveld  
634 Gerrit Willem Stegerman  
635 Gardina Heuvelink  
636 Jantjen Rensink Gorssel 28-07-1950
637 Gerhardus Egbertus Meijer Deventer  
638 Hendrikus Reinirus Wilhelmus Meijer  
639 Hendrika Johanna van Bremen  
640 Arend Johannes Gerrit Berend Nikkels 11-08-1865 Warnsveld 01-10-1938
641 Garritjen Woessink Vorden  
642 Engelbertus Woessink  
643 Hendrika Olthof  
644 Evert Seessing  
645 Jenneken Smijting  
646 Johannes Mattheus Halbisch  
647 Karsia NN  
648 Jan Oldenkamp  
649 Aeltjen Heinks  
650 Harmanus Johannes Denkers 14-06-1856 Steenderen 25-04-1938
651 Dina Nachtegaal Brummen  
652 Antonie Nachtegaal  
653 Jacomijna Geerlings  
654 Willem Gerhard Rensink 12-1858 Gorssel 25-04-1951
655 Riemada Jacoba Visser Schiermonnikoog 19-02-1891
656 Wijtske Eelkje Eelkema 11-12-1875 Paesens en Moddergat (Oostdongeradeel) 27-01-1958
657 Berend Zeissink 01-10-1819 Loenen 01-10-1894
658 Hermina Stuivenbelt 28-12-1820 Brummen 20-01-1895
659 Jan Vruggink  
660 Janna Nieuwenhuis  
661 Willemina Groot Hulze 29-04-1869 Vorden 1927
662 Gerrit Tuitert Gorssel 27-06-1938
663 Betjen Geertruida Groot Hulze 11-02-1873 Vorden  
664 Hendrik van der Haar Voorst  
665 Willem Jan van der Haar  
666 Aaltje Hagelstein  
667 Susanna Johanna Arends 16-02-1860 Warnsveld  
668 Evert Jan Arends  
669 Garritjen Kapper  
670 Johan Willem Groot Enzerink 08-10-1874 Utrecht 02-06-1939
671 Adele de Leur Utrecht 29-06-1929
672 Frederik Jacobus de Leur 26-10-1833 Leiden 16-02-1914
673 Agnes Josephine Berlijn Utrecht 24-12-1916
674 Gradus Denkers 11-09-1863 Steenderen  
675 Lammerdina Barmentloo voor 1901
676 Wilhelmina Beker Brummen  
677 Johan Willem Groot Enzerink 08-02-1902 Wapenveld 02-1975
678 Garrit Brummelman 02-11-1738 't Brummel 01-02-1793
679 Jan Brummelman 12-03-1747 Almen 28-05-1810
680 Hendrika ter Wheme 08-10-1752 Almen 17-07-1797
681 Teunis Brummelman 27-10-1709 Almen 24-06-1753
682 Geertien Ruijterkamp 20-09-1711 Almen 17-05-1775
683 Hendrik Leunk 25-02-1677 Almen  
684 Jenneken Ruiterkamp 20-10-1689 Almen  
685 Geert ten Boomkamp 23-06-1667 Lochem  
686 Fenneken Groot Nagelvoort 11-05-1668 Lochem 27-02-1763
687 Theunis Negelvoort 28-10-1676 Lochem 22-04-1747
688 Aeltjen Eserman 11-05-1668 Almen 04-04-1751
689 Hendersken Brummelman 27-12-1685 Almen 29-03-1769
690 Aleida Ruijterkamp 29-11-1744 Almen 30-03-1788
691 Hendrik Ruijterkamp 15-12-1708 Almen 14-05-1791
692 Willemken Koeslag 30-07-1702 Laren 15-02-1764
693 Aeltjen Brummelman 11-08-1743 Almen 17-05-1821
694 Hendrik Lijsen 02-02-1738 Aalten 07-11-1793
695 Egbert Brummelman 11-04-1734 Almen 12-11-1767
696 Maria Spiegel 14-06-1767
697 Wolter Brummelman 25-02-1736 Almen 25-02-1795
698 Henders Ribbink  
699 Garret Brummelman 27-10-1737 't Brummel voor 1738
700 Hendrica Brummelman 26-03-1741 Almen  
701 Waender Cornegoor 27-02-1735  
702 Antoni Brummelman 13-09-1744 Almen  
703 Geertruit Brummelman 24-01-1749 Erve Brummel te Almen 01-10-1818
704 Marten Brummelman 03-01-1751 Almen 11-10-1815
705 Willem Brummelman 16-03-1753 Almen  
706 Maria Eserman 13-02-1752 Almen  
707 Teunis Brummelman 08-01-1769 Almen 15-01-1850
708 Alberdina Horstman 29-07-1779 Almen 20-10-1838
709 Gerrit Ruiterkamp na 1712
710 Mechteld Wolters na 1713
711 Egbert Tonissen  
712 Gerritje Negelvoort  
713 Hermen Groot Nagelvoort voor 1673
714 Jenneken Brummelman 30-04-1713 Almen  
715 Harmen Baltink  
716 Elsken Brummelman 08-12-1715 Almen  
717 Herman Nagelvoort 20-02-1674 Lochem  
718 Joanna Brummelman 21-08-1718 Almen 06-10-1774
719 Hendersken Egginck 08-10-1682 Lochem voor 1706
720 Henderick 05-02-1706 Egginck in Oolde (Laren)  
721 Garrit Hoekman  
722 Hendrick Eserman  
723 Hendersken Ruijterkamp 24-07-1695 Almen  
724 Lambertien Ruijterkamp 22-08-1697 Almen  
725 Gesine Ruijterkamp 22-01-1702 Almen  
726 Teunis Bloemendal  
727 Lambert Ruijterkamp 09-08-1705 Almen  
728 Heida Bouhuis  
729 Wolter Ruiterkamp 29-03-1672 Almen voor 1730
730 Henrick Ruiterkamp 11-08-1678 Lochem  
731 Jan Ruiterkamp 21-12-1679 Almen  
732 Maria Vunderink  
733 Lambert Ruiterkamp 10-12-1682 Almen  
734 Hendersken Ruiterkamp 09-12-1683 Almen  
735 Berentien Ruiterkamp 12-12-1686 Almen  
736 Derc ten Boomkamp 27-05-1666 Lochem  
737 Aeltjen Nagelvoort  
738 Willem Arentsen  
739 Gerrit Gerritsen  
740 Tonnis Heetcamp  
741 Jenneken Groot Nagelvoort  
742 Reijnt Henrics  
743 Jan Groot Nagelvoort 19-03-1671 Lochem  
744 Roeleff Groot Nagelvoort 01-02-1674 Lochem  
745 Willemken Negelvoort 02-04-1680 Lochem  
746 Teunis Beeckman  
747 Teunnis  
748 Elsken  
749 Gerrit Koop  
750 Jenneken Brummel 15-08-1675 Almen  
751 Trijntjen Brummel 26-12-1678 Almen  
752 Geertjen Brummel 26-12-1678 Almen  
753 Berentien Brummel 10-12-1682 Almen  
754 Jan Binneman  
755 Geertien Jansen  
756 Jan op de Eesse  
757 Gheesken Eserman 29-03-1650 Almen  
758 Herman Velhorst  
759 Henderick Eserman 11-07-1652 Almen  
760 Tonys Eserman 21-10-1655 Almen  
761 Luitjen Eserman 05-07-1653 Almen  
762 Harmken Weggelhorst  
763 Willemken Eserman 11-12-1664 Almen  
764 Jan Lebbinck  
765 Jan Eserman 27-08-1665 Almen  
766 Anna Eserman 19-05-1662 Almen  
767 Frederick Willem Eserman 17-08-1662 Almen  
768 Lammert Op Brummel  
769 Henrick Op Brummel Almen voor 1627
770 Sweerken Egberts  
771 Otto Carstjens  
772 Berendina Keijman 06-12-1776 Warnsveld  
773 Berent Bierkamp  
774 Christiaan Beumer voor 1748
775 Hendrik Brummelman 16-03-1785 Almen 1861
776 Hendrik Koeslag 27-10-1675 Lochem  
777 Harmanus Nijman  
778 Geertjen Brummelman 17-02-1778 Almen 29-05-1836
779 Hendrik Ruiterkamp 07-08-1774 Almen 15-12-1844
780 Engbert Brummelman 14-10-1774 Almen  
781 Geertruid Pelskamp 27-08-1777 Warnsveld 06-06-1849
782 Johanna Bouwmeester  
783 NN  
784 Lammerdina Draafsel 22-03-1886 Lochem  
785 Gerrit Jan Draafsel  
786 Lammerdina Hendrika Bouwhuis  
787 Ida Catharina Romer Doesburg  
788 Marinus Johannes Romer  
789 Ida Catharina Denzler  
790 Johanna Hendrika Buitenhuis 31-10-1879 Hummelo en Keppel 24-12-1918
791 Everdina Christina Hoetink 30-01-1876 Doesburg  
792 Jan Addink, Brinkerhof  
793 Hendrica Oldenkamp 18-03-1812
794 Hendrik Muijderman  
795 Jan (Johannes) Gallee 19-07-1702
796 Gerrit Jan Johannes Rensink 20-10-1856 Gorssel 11-11-1929
797 Alberdina Vorink 04-02-1854 Gorssel  
798 Cornelia Bernadina Groot Enzerink 13-03-1869 Utrecht 30-03-1900
799 Lambertus Nijenhuis 02-08-1889 Gorssel 10-05-1890
800 Hendrika Cornelia Groot Enzerink 02-04-1866 Utrecht 10-03-1868
801 Hendrik Willem Groot Enzerink 18-02-1871 Utrecht 09-07-1871
802 Johannes Hendrik Groot Enzerink 26-05-1872 Utrecht 11-10-1872
803 Jan Willem Christiaan Groot Enzerink 12-08-1863 Utrecht 30-09-1863
804 Zwier Gerhard Loman 03-08-1840 Warnsveld 27-05-1859
805 Gerritjen Loman 1848 Eefde (Gorssel) 06-06-1856
806 Harmen Wolberink  
807 Gerrit Jan Zaleman  
808 Frederik Jacobus Groot Enzerink 01-10-1907 Leeuwarden 19-07-1975
809 Lambert Mackink Vierakker 22-06-1752
810 Tonnis Wennekink voor 1695
811 Jan Groot Enserinck voor 1640
812 Hendrick Wroessinck 18-04-1733
813 Eva Hammink  
814 Berend Wenink  
815 Hendersken Wroessinck 06-08-1719 Vorden 23-10-1747
816 Stiena Gerritdina Rouwenhorst  
817 Lijsbet Wroessinck 23-09-1730 Vorden  
818 Bastiaan Wroessinck 19-01-1721 Vorden  
819 Jan Wroessinck 08-11-1722 Vorden  
820 Liesebet Wroessinck 16-01-1724 Vorden voor 1730
821 kind Wroessinck 14-09-1731
822 Mechtelt Obbekink voor 1708
823 Henders Hissink 14-07-1743 Vorden  
824 Dersken Garsseling  
825 Jan Hissink 15-10-1747 Vorden  
826 Harmen Brinckerhof  
827 Elsken Joink  
828 Jan Wesseling 19-09-1723 Vorden 18-05-1798
829 Berendina, ook Barentjen Dijkman 20-07-1727 Vierakker 26-07-1798
830 Hendrick Enserinck  
831 Jan Hendrik Donderwinkel 22-01-1828 Steenderen 25-02-1882
832 Harmina Hendrika Oldenkamp 22-10-1827 Warnsveld 01-06-1858
833 Antje Zweverink 02-10-1838 Vorden 20-01-1893
834 Jantjen Donderwinkel 15-04-1816 Steenderen 16-01-1888
835 Jan Lebbink 08-11-1815 Warnsveld 18-08-1894
836 Aaltjen Donderwinkel 03-12-1817 Steenderen 21-01-1893
837 Hendrikus Heuvelink 21-08-1810 Warnsveld 01-02-1885
838 Jan Donderwinkel 10-05-1795
839 Janna Sweverink 04-11-1736 Lochem 31-10-1810
840 Herman Groot Hulze 11-08-1875 Vorden 29-11-1897
841 Geertjen Groot Hulze 18-03-1878 Vorden  
842 Albert Loman 05-02-1813 Warnsveld  
843 Garrit Jan Reusink voor 1888
844 Garritdina Koopman  
845 Willem Hendrik Groot Enzerink 21-11-1876 Utrecht 17-01-1952
846 Hendrika Catharina Mulder 06-06-1871 Amsterdam 06-01-1940
847 Wijnanda B. Bokhorst  
848 Agnes Adele Groot Enzerink 29-06-1913 Leeuwarden  
849 Johanna Hendrika Klomp 04-08-1905 Marken  
850 B.Diane Dekker  
851 Catharina Margaretha van der Tas 19-05-1910 03-12-1980
852 Adele Yolande Wilfride Groot Enzerink 03-09-1941 Den Haag  
853 Frederik Johan Willem Leonard Groot Enzerink 07-10-1942 Den Haag  
854 Mariette Groot Enzerink  
855 Marion Geraldine Phillipine Leone Groot Enzerink 14-11-1946  
856 Roger Walther  
857 Roger Johan Marcel Walther  
858 Jan Groot Boerle 23-12-1770 Vorden 30-12-1840
859 Fenneken Braakhekke 10-10-1827
860 Harmanus Groot Enzerink 27-11-1818 Vorden 18-03-1819
861 Harmen Klein Wesselink 03-11-1765 Vorden 21-03-1855
862 Elsken Leunk 19-05-1766 Vorden  
863 Engbert Hummelman 31-03-1790 Warnsveld 05-08-1850
864 Arendiena Korenblek 22-09-1784 Vorden 06-07-1816
865 Adrianus Johan Klein Wesselink 10-01-1853 Vorden 09-03-1936
866 Hendrika Johanna Klein Wesselink 14-08-1850 Vorden  
867 Hendrikus Meenink 15-11-1852 Hengelo Gld.  
868 Johanna Wissels 03-12-1851 Warnsveld  
869 Garritjen Lenderink  
870 Aaltje Teunnissen 15-06-1898  
871 Albert Hendrik Groot Enzerink 23-09-1927 Vorden 't Pad 01-09-1949
872 Ada Reindina Groot Enzerink 07-04-1914 Vorden 25-06-2003
873 Gerrit Johannes Voskamp 21-04-1910 Gorssel 07-04-1989
874 Garrit Hendrik Joolink 18-10-1854 Steenderen 01-1929
875 Willemina Antink 23-11-1845 Hengelo Gld. 01-1905
876 Gerrit Tuitert  
877 Wendelina Roeterdink  
878 Garrit Jan Stegeman 24-04-1859 Ruurlo 28-09-1929
879 Johanna Klein Bluemink 1859 Ruurlo 27-02-1915
880 Hendrik Jan Flierman  
881 Aaltjen Bannink  
882 Willem Jan Buitenhuis 17-11-1844 Apeldoorn 18-08-1883
883 Garritjen Eskes 02-03-1846 Steenderen 04-04-1897
884 Hendrik Willem Kuperij 31-03-1878 Doetinchem-Ambt 28-07-1949
885 Gerrit Hendrikus Groot Enzerink 14-04-1897 Doesburg 25-04-1898
886 Derk Jan Kuperij  
887 Henrietta Wilhelmina Wilting  
888 Geertjen Nijenhuis 07-07-1884 Vorden 04-02-1966
889 Johan Raat 27-07-1883 Vorden 21-02-1963
890 Hermanus Willem Nijenhuis 17-04-1888 Gorssel 07-04-1938
891 Hentje Raat 27-10-1886 Vorden 21-03-1985
892 Antonie Bargeman 22-10-1885 Hengelo Gld. huisnr. 564 31-12-1916
893 Antonia Visschers Hengelo Gld. 04-1939
894 Berend Nijenhuis 30-11-1880 Vorden 05-1954
895 Hendrika Gerritdina Gosselink Vorden 11-1957
896 Fredrika Bargeman Vorden  
897 Garrit Halfman Ruurlo  
898 Garrit Jan Groot Enzerink 16-07-1848 Doesburg 09-02-1923
899 Johanna Bomer 26-12-1853 Dieren (gem.Rheden) 20-08-1935
900 Johannes Albertus Groot Enzerink 19-10-1891 Doesburg 03-1960
901 Gerritdina Nachtegaal 20-05-1891 Doesburg  
902 Derk Nachtegaal  
903 Antonia Bongers  
904 kind Groot Enzerink 10-02-1895 Doesburg 10-02-1895
905 Jan Willem Groot Enzerink 23-02-1896 Doesburg 06-03-1896
906 Gerrit Jan Groot Enzerink 14-11-1889 Doesburg 30-04-1896
907 Hendrik Jan Meerbeek Vorden  
908 Theodorus Johannes Hoetink  
909 Everdina Smeenk  
910 Johanna Berendina Groot Enzerink 28-04-1873 Doesburg 1959
911 Hendrik Jan Kobesen 20-07-1871 Hoog Keppel (gem. Hummelo en Keppel) 06-12-1932
912 Maria Johanna Kobesen 24-10-1896 Hummelo en Keppel  
913 Frits Peter Memel Arnhem  
914 Roelof Otten  
915 Gerritje Tiecken  
916 Alberta Maria Groot Enzerink 15-02-1898 Doesburg  
917 Antonie Albertus Denekamp Doesburg  
918 Albartus Schouten  
919 Grade Hendrika Bulten  
920 Louis Schouten 22-11-1904 Vorden  
921 Gerrit Willem Luimes 24-08-1904 Wisch  
922 Hendrika Willemina Groot Enzerink 02-03-1926 Vorden 08-05-2008
923 Hendrik Jan Groot Enzerink 18-10-1932 Vorden 't Pad  
924 Garrit Loman 09-09-1814 Warnsveld  
925 Aleida Loman 04-11-1808 Warnsveld 't Weezenloo 18-03-1811
926 Heintje Bartels 24-05-1818 Steenderen  
927 Zweerzina Loman 23-01-1804 Warnsveld  
928 Bernard Groot Enzerink 07-08-1889 Zutphen 14-09-1889
929 Gerrit Jan Grootenzerink 21-10-1891 Zutphen 11-11-1970
930 Bernard Grootenzerink 23-12-1894 Brummen 17-06-1983
931 Garrit Jan Overkamp 24-05-1860 Steenderen  
932 Johanna Groot Enzerink 08-11-1846 Doesburg 25-11-1846
933 Gerrit Groot Enzerink 11-02-1885 Doesburg 23-10-1894
934 Hendrika Berendina Kobesen 17-01-1899 Hummelo en Keppel  
935 Herman Jolink Doesburg  
936 Hendrik de Vries 06-03-1843 Zaandijk 08-07-1920
937 Wilhelmina Maria Heijink 19-08-1862 Warnsveld  
938 Gerrit Hendrik Meuleman Zutphen  
939 Albert Groot Hulze 01-02-1880 Vorden 22-01-1881
940 Hilletje Alberdina Hendrika de Vries 15-09-1890 Oegstgeest  
941 Hendrik Jan Groot Ensering 10-11-1883 Doesburg 29-11-1973
942 Gerritdina Willemina Oudbier Doesburg 28-12-1946
943 Aleida Johanna Groot Enzerink 15-01-1880 Doesburg 08-06-1974
944 Albertus Johan Zwiers 09-08-1888 Zutphen 20-11-1935
945 Jans Groot Enserink 26-08-1885 Doesburg 25-06-1971
946 Jan Bongers Rheden 09-09-1950
947 Dirkje Groot Enzerink 13-12-1881 Doesburg 1967
948 Matthijs Hermanus Govers Haarlem  
949 Martha Gerritsen Brummen  
950 Engelina Johanna Klumpenhouwer Doetinchem-stad voor 1905
951 Albert Jan Garritsen Vorden  
952 Jenneken Timmerije Laren Gld.  
953 Willemina Petronella Meijer Zutphen  
954 Otto Johannes Albertus Meijlink Zutphen  
955 Johanna Everdina Meijer Zutphen  
956 Jan Hendrik Aalders Zutphen  
957 Frederik Hendrik Heukelman 16-09-1879 Lijdenburg 30-08-1965
958 Johanna van der Hoeven 17-04-1888 Amsterdam 19-09-1937
959 kind Groot Enzerink 12-08-1887 Doesburg 12-08-1887
960 kind Groot Enzerink 21-07-1888 Doesburg 21-07-1888
961 Berend Pelgrum 31-10-1840 Warnsveld 30-10-1896
962 Gerrit Pelgrum  
963 Johanna Teerink  
964 Gerhard Lenselink 18-07-1865 Steenderen 13-09-1950
965 Hendrika Wilhelmina Zweverink 21-09-1883 Vorden  
966 Jan Albert Berenpas Ruurlo 09-1950
967 Johanna Hendrika Zweverink 23-05-1882 Vorden 02-1967
968 Gerrit Eskes 29-04-1876 Steenderen 04-1954
969 Theodorus Eskes 02-01-1849 Steenderen 09-07-1884
970 Antonij Aberson 01-03-1791 Baak  
971 Hendrika Alberdina Gallee 03-12-1784 Vorden 03-02-1851
972 Bartha Johanna Zweverink 19-09-1862 Vorden 16-07-1895
973 Willem Bleumink Brummen  
974 Willem Lebbink 25-09-1815 Vorden 06-1885
975 Hendrika Willemina Reugebrink 21-07-1825 Hengelo Gld. 16-03-1891
976 Grada Reindina Lenselink 20-10-1896 Vorden 01-07-1977
977 Hendrik Willem Brummelman 13-06-1897 Vorden 23-04-1956
978 Jan Reinder Lenselink 29-08-1832 Vorden  
979 Willemina Gerharda Tjoonk 27-02-1833 Steenderen 03-10-1868
980 Hendrika Berendina Regelink 25-01-1844 Hengelo Gld.  
981 Reinder Bernardus Lenselink 05-05-1883 Hengelo Gld.  
982 Hendrika Kelholt Vorden  
983 Jantje Gerritdina Lenselink 11-04-1879 Hengelo Gld.  
984 Albert Maalderink Hengelo Gld.  
985 Johanna Lenselink 12-10-1874 Hengelo Gld.  
986 Hendrik Jan Borgman Steenderen  
987 Jan Lenselink 07-12-1862 Steenderen  
988 Berendina Maria Lenselink Hengelo Gld.  
989 Willemina Grada Lenselink 17-08-1871 Steenderen  
990 Hendrik Pelskamp 16-04-1865 Warnsveld  
991 Hendrika Johanna Lenselink 09-08-1861 Steenderen  
992 Albert Wonnink 24-07-1850 Vorden  
993 Goosen Zweverink 23-05-1778 Vorden 06-01-1860
994 Derkjen Reesink 08-02-1779 Vorden 16-01-1843
995 kind Zweverink 01-01-1806 Vorden 03-01-1806
996 Berend Termeulen,ook Sweverink 19-12-1751 Vorden 26-02-1820
997 Janna Sweverink 08-05-1756 Vorden 15-02-1784
998 Berend Termeulen 29-05-1751
999 Gosen Sweverink 28-05-1777
1000 Geertjen Hammink 26-06-1769
1001 Jan Hammink 17-02-1756
1002 Geertjen Goossens Wekenstroo 28-01-1719 Warnsveld 22-05-1768
1003 Goosen Janssen Wekenstroo (Hummelman) 11-04-1759
1004 Willem Voskuil, ook Ter Meul 09-02-1727 Vorden 31-03-1801
1005 Maria Termeul 24-02-1754 Vorden  
1006 Garritjen Voskuil, ook Ter Meul 01-08-1756 Vorden  
1007 Jenneken Roelefsen op Wekenstroo  
1008 Jan Geerling  
1009 Roelof Wekenstroo  
1010 Engbert Hummelman 26-09-1717 Warnsveld 04-07-1782
1011 Willem Weekenstroo 20-04-1721 Warnsveld  
1012 Grietjen Weekenstroo 05-06-1729 Warnsveld  
1013 Janna Gerritzen van het Roobroek 12-07-1749
1014 Anthonij Haverkamp 03-02-1726 Vorden 15-11-1792
1015 Jan Roelof Hummelman 22-06-1749 Warnsveld 08-1749
1016 Jenneke Hummelman 22-06-1749 Warnsveld 08-1749
1017 Anneken Berents Makkink 14-06-1691 Hengelo Gld.  
1018 Harmen Bouwmeester (ter Meul) 15-11-1749
1019 Steven Eskes Stephens Bouwmeester 09-06-1710 't Mackink Vierakker  
1020 Esselijna Stephens Bouwmeester 05-05-1712 't Mackink Vierakker  
1021 Esseltien Stephens Bouwmeester 17-12-1714 't Mackink Vierakker  
1022 Jan Stephens Bouwmeester 11-06-1713 't Mackink Vierakker  
1023 Lammert Stephens Bouwmeester 15-03-1733 ter Muel in Vorden  
1024 Jan Sweverink  
1025 Janna Bouwmeester op't Fenne 08-06-1727 Vorden  
1026 Henderik ter Meul 03-02-1726 Vorden 24-01-1801
1027 Steevendina Boumeester 17-04-1724 Vorden  
1028 Jan Willem op het Fenne 30-11-1721 Vorden  
1029 Willem op het Fenne 25-08-1720 Vorden  
1030 Willemken Kleen Wolterink 19-12-1723 Vorden 18-01-1794
1031 Gerrit Plasbeek  
1032 Garret Voskuil  
1033 Jenneken Addinks  
1034 Henders Bouwmeester (ter Meul) 06-02-1729 Vorden  
1035 Geesken Termeulen 19-10-1749 Vorden 13-02-1807
1036 Berend Zweverink 12-11-1780 Vorden  
1037 Jan Albert Norde  
1038 Hermen ter Meul  
1039 Aaltjen Windenberg  
1040 Jan Kamphuisen 20-09-1791
1041 Hendrik Jagers (op Kamphuisen) 05-01-1798
1042 Harmen Kranenberg  
1043 Janna Sweverink 12-06-1786 Vorden  
1044 Gerrit Jan Termeulen 16-12-1787 Vorden voor 1789
1045 Gerrit Jan Sweverink 02-05-1789 Vorden 07-03-1849
1046 Gerrit Sweverink 19-05-1783 Vorden  
1047 Fredrika Doornink 08-10-1816 Laren Gld.  
1048 Everdina Goldenbelt 28-09-1785 Vorden 18-01-1835
1049 Goossen Ter Meul 07-03-1760 Vorden  
1050 Arent ter Meul 06-1761 Vorden  
1051 Reijnt ter Meul 07-12-1766 Vorden  
1052 Margrita Voskamps 24-08-1766 Vorden  
1053 Janna Kamphuizen 07-08-1772 Vorden  
1054 Peter Lentink 10-02-1737 Vorden 26-04-1809
1055 Geesken Voskamp 09-02-1738 Vorden  
1056 Marten Voskamps 24-08-1766 Vorden  
1057 Esseltje Gerritsen Meulenbrugge  
1058 Maria Bettink 16-01-1785 Vorden 15-07-1805
1059 Antonij Reessink 22-12-1747 Hengelo Gld. 19-03-1830
1060 Esseltjen Tjoostink 19-01-1755 Vorden 28-10-1835
1061 Harmina Holterman 25-03-1775 Warnsveld 27-11-1845
1062 Albert Goldenbelt  
1063 Essele Wesselink 18-09-1757 Vorden  
1064 Berent Bettink 17-07-1735 Warnsveld 25-07-1803
1065 Hendrina Lubbink, ook Lubberdink 01-07-1803
1066 Willem Zweverink 27-09-1806 Vorden  
1067 Berend Zweverink 22-08-1810 Vorden 10-1810
1068 Jan Zweverink 11-04-1805 Vorden 05-1805
1069 Albert Zweverink 24-08-1808 Vorden  
1070 Willem Holterman (ook Rodute)  
1071 Janna Hogenkamp 11-06-1783
1072 Manus Zweverink 06-08-1806 Vorden  
1073 Jan Willem Zweverink 29-03-1808 Vorden  
1074 Jan Berend Zweverink 20-01-1810 Vorden  
1075 Berendina Barghege 04-04-1817 Warnsveld  
1076 Hendrik Jan Barghege  
1077 Janna Jansen  
1078 Janna Fredrika Zweverink 16-11-1816 Vorden  
1079 Garrit Willem Winkel 21-10-1816 Vorden  
1080 Henderik Hekink 09-03-1783
1081 Jenneken Garmel, Germelink 06-02-1718 Vorden  
1082 Jenneken Mackink 1693 Vierakker  
1083 Maria Berents op Makkink  
1084 Berent Renssen, Rentsinck van Groot Scothorst voor 1737
1085 Esselijna Rentsinck 07-12-1721 Vorden  
1086 Hendericka Rentsinck 30-01-1724 Vorden  
1087 Janna Rentsinck 30-12-1725 Vorden  
1088 Barentjen Rentsinck 02-03-1727 Vorden  
1089 Garrid Beumer  
1090 Aaltjen Mackink 27-03-1698 Vierakker voor 1699
1091 Aeltien Mackink 24-06-1699 Warnsveld  
1092 Jan Mackink 20-05-1702 Warnsveld voor 1705
1093 Jan Mackink 10-05-1705 Warnsveld  
1094 Essele Mackink 10-10-1706 Warnsveld  
1095 Harmen Kleen Wesselink 23-07-1752 Vorden 02-1755
1096 kind Kleen Wesselink Vorden 13-04-1758
1097 Hennersken Bokslag 11-06-1784
1098 Elisabeth Klein Wesselink 31-05-1772 Vorden  
1099 Dersken Klein Wesselink 19-05-1774 Vorden 19-07-1797
1100 Aalbert Klein Wesselink 28-08-1777 Vorden  
1101 Arend Klein Wesselink 29-10-1781 Vorden 16-05-1842
1102 Janna Hondegoor (Leunk) 02-09-1764 Vorden  
1103 Hendrik Klein Wesselink 19-07-1788 Vorden  
1104 Henders Klein Wesselink 19-02-1791 Vorden  
1105 Garret Grote Bramel 18-08-1776 Vorden  
1106 Jenneken Wolterink 12-09-1778 Vorden  
1107 Janna Maalderink  
1108 Hendrik Stroman 29-11-1761 Vorden 30-08-1796
1109 Albert Weenink 23-11-1766 Vorden  
1110 Gerhardus Stroman 06-05-1794 Vorden  
1111 Hendrica Stroman 13-08-1796 Vorden 01-1797
1112 Dersken Weenink 20-10-1797 Vorden 23-10-1797
1113 Dersken Weenink 11-08-1798 Vorden  
1114 Hendrica Weenink 22-06-1803 Vorden  
1115 Garrit Weenink 23-05-1807 Vorden  
1116 Johanna Weenink 14-11-1809 Vorden  
1117 Kind Weenink Vorden 08-1805
1118 Hendrik Weenink 22-05-1814 Vorden  
1119 Berend Lebbink 02-11-1780 Vorden  
1120 Johanna Pelskamp 13-08-1779 Warnsveld  
1121 Albert Reugebrink 24-08-1792 Hengelo Gld 17-03-1838
1122 Johanna Klein Venhorstink 26-09-1796 Vorden 20-09-1860
1123 Jan Lebbink 18-04-1854 Vorden 25-02-1929
1124 Dersken Bouwmeester 20-01-1858 Vorden  
1125 Gerhard Lebbink 08-05-1867 Vorden 09-1896
1126 Johanna Hendrika Zweverink 09-02-1867 Vorden 12-1943
1127 Aaltjen Lebbink 30-01-1859 Vorden 03-1944
1128 Garrit Jan Steenblik 11-1946
1129 Berend Lebbink 27-05-1852 Vorden 24-10-1900
1130 Maria Johanna Groot Jebbink  
1131 Johan Lebbink Vorden  
1132 Hendrika Smeenk Hengelo Gld.  
1133 Roelof Pelskamp 1741 Vorden 23-09-1802
1134 Fenneken Hiemken 04-03-1742 Hengelo Gld. 14-05-1821
1135 Willem Lebbink 02-01-1746 Vorden 11-08-1812
1136 Judith Roeterink 10-04-1785 Vorden 16-08-1832
1137 Roelof Lebbink Vorden 13-10-1882
1138 Janna Berendsen Hengelo Gld.  
1139 Fredrikus Lebbink 13-04-1822 Vorden 01-04-1899
1140 Derkjen Nachtegaal 31-01-1828 Hengelo Gld. 25-04-1901
1141 Willem Lebbink 27-02-1778 Vorden  
1142 Willemina Lebbink 20-02-1779 Vorden  
1143 Engelina Lebbink 10-05-1782 Vorden  
1144 Janna Lebbink 11-09-1783 Vorden 03-05-1829
1145 Jenneken Lebbink 05-08-1785 Vorden  
1146 Jan Lebbink 03-11-1786 Vorden 28-09-1858
1147 Willem Lebbink 11-07-1706 Vorden 07-11-1780
1148 Jenneken Klein Brandenborg 03-07-1712 Vorden 29-01-1788
1149 Willemken Hissink 06-08-1702 Vorden 27-06-1744
1150 Janna Klein Venhorstink 01-01-1752 Vorden  
1151 Janna Lebbink 22-10-1730 Vorden  
1152 Jan Lebbink 21-04-1678 Vorden  
1153 Mechtelt Lebbink 09-03-1732 Vorden 24-12-1807
1154 Jan Lebbink 10-01-1734 Vorden  
1155 Willemken Lebbink 17-02-1736 Vorden  
1156 Berend Lebbink 04-08-1737 Vorden  
1157 Maria Lebbink 25-12-1740 Vorden  
1158 Berentjen Lebbink 26-04-1743 Vorden 13-08-1743
1159 Lammert Lebbink 23-07-1747 Vorden 02-07-1794
1160 Berentjen Lebbink 15-12-1748 Vorden  
1161 Jan Lebbink 07-02-1751 Vorden  
1162 Berent Lebbink 20-04-1753 Vorden  
1163 Berent Lebbink 25-09-1707 Vorden  
1164 Geertjen Lebbink 09-06-1709 Vorden  
1165 Janna Lebbink 15-03-1711 Vorden 11-09-1800
1166 Anna Elisabet Lebbink 19-03-1713 Vorden voor 1715
1167 Anna Elisabeth Lebbink 24-02-1715 Vorden  
1168 Mechtelt Kleijn Brandenborgh 27-05-1677 Vorden 17-05-1737
1169 Jan Lebbinck  
1170 Hermen  
1171 Willem Lebbink 15-08-1675 Vorden  
1172 Willem Lebbink 07-07-1674 Vorden voor 1675
1173 Joost Overdijckink  
1174 Maria Kleijn Wesselinck  
1175 Derck op het Barge  
1176 Garrit (Kleijn) Wesselinck 12-01-1696 Vorden 10-11-1746
1177 Teune Brinckerhof  
1178 Garrit Wesselink 09-05-1751 Vorden 05-06-1812
1179 Hendrika Wesselink 31-05-1750 Vorden  
1180 Dersken Wesselink 13-03-1784 Vorden  
1181 Stientjen Wesselink 28-03-1786 Vorden  
1182 Antoni Wesselink 30-12-1788 Vorden  
1183 Christina Wesselink 18-10-1790 Vorden  
1184 Willem Wesselink 20-11-1779 Vorden  
1185 Jan Wesselink 06-12-1781 Vorden  
1186 Hermannus Wesselink  
1187 Willemijna Bouwmeester  
1188 Garret Wesselink 23-12-1725 Vorden  
1189 Stijntjen Snippenvanger  
1190 Hendrick Kleijn Wesselinck 15-02-1722 Vorden  
1191 Harmen (Kleijn) Wesselinck 23-03-1738 Vorden  
1192 Hermanus Groot Enzerink 23-05-1842 Hummelo 02-11-1842
1193 Aeltjen van de Have (Hare)  
1194 Hendrick Jan Kleijn Wesselinck 11-02-1720 Vorden  
1195 Anthoni Kleijn Wesselinck 11-07-1723 Vorden 21-02-1755
1196 Janna Kleijn Wesselink Vorden  
1197 Jenneken Wesselink 21-08-1687 Vorden  
1198 Hermen (Kleijn) Wesselink voor 1687
1199 Gerrit (Kleijn) Wesselink 27-05-1656 Vorden voor 1720
1200 Griete (Kleijn) Wesselink 31-05-1636 Vorden  
1201 Henrick (Kleijn) Wesselink 04-03-1638 Vorden  
1202 Hendrick Groote Wesselinck  
1203 Maria Spitholt  
1204 David Spitholt  
1205 Hendricksken  
1206 Lubert (Kleijn) Wesselink  
1207 Lisken of Lijsebet Hiddink 28-11-1647 Vorden  
1208 Jeurjen Meijerinck voor 1699
1209 Bartelt Hiddink voor 1684
1210 Berendjen Hissink 18-12-1740 Vorden  
1211 Berend Hissink 12-09-1704 Vorden 05-05-1776
1212 Elisabet Klein Wesselink 11-10-1793 Vorden 27-11-1860
1213 Johanna Christina Kobesen 29-10-1895 Hummelo en Keppel  
1214 Johanna Hendrika Groot Enzerink 11-11-1913 Doesburg  
1215 Gezina Johanna Maandag 25-08-1869 Hummelo en Keppel  
1216 Wilhemina Gerdina Groot Enzerink 30-04-1917 Doesburg  
1217 Wilhelmiena Groot Enserink 04-10-1815 Hengelo Gld. 23-10-1913
1218 Geertien (Gerritien) Meijerinck 11-08-1639 't Meijerinck Vorden  
1219 Teunis Kremer  
1220 Jenneken Derkx  
1221 Enneken Spitholt  
1222 Derxken (Kleijn) Wesselink 15-11-1640 Vorden  
1223 Derck (Kleijn) Wesselink voor 1677
1224 Anneken Mollenbrug  
1225 Reijnt Norde  
1226 David (Kleijn) Wesselink voor 1727
1227 Hendersken Hasseloe  
1228 Wilmina Roerdink  
1229 Gerrit te Hasseloo 17-10-1680 Klein Dochteren  
1230 Henric te Hasseloo 01-02-1682 Klein Dochteren  
1231 Jacob te Hasseloe 02-02-1684 Klein Dochteren  
1232 Herman toe Hasseloe 07-04-1685 Groot Dochteren  
1233 Jenneken (Kleijn) Wesselink 28-03-1674 Vorden  
1234 Berent (Kleijn) Wesselink 04-07-1675 Vorden  
1235 Hendrick Wesselink  
1236 Dersken Hiekinck  
1237 Maria Wesselink  
1238 Jenneken  
1239 Geertruijt Wesselink  
1240 Bartjen Meijerinck 22-04-1688 Vorden 06-02-1732
1241 Lucas Nijlandt, later Meijerinck 24-09-1739
1242 Geertjen Meijerinck  
1243 Egbert Havelink  
1244 Aaltjen Veldink 03-04-1711 Warnsveld 30-10-1763
1245 Esken Leemkuil  
1246 Anneken Jansen  
1247 Hermina 29-09-1726 Hengelo Gld. voor 1755
1248 Everdina Craasenberg  
1249 Grietje Mullendijx voor 1646
1250 Bastiaen Meijerinck voor 1638
1251 Herman Mullendijck  
1252 Enneken Meijerinck  
1253 Jorrien Gijsencamp  
1254 Harmen Meijerinck  
1255 Gesken Jansen  
1256 Gertien Jonck  
1257 Jenneken Meijerinck 25-10-1640 't Meijerinck Vorden  
1258 Janna Klein Wesselink 10-11-1795 Vorden 03-11-1879
1259 Grietien Meijerinck 07-11-1647 Vorden  
1260 Marritjen Meijerinck  
1261 Derck Stoeldreijer  
1262 Hermken Meijerinck voor 1677
1263 Jan op 't Spicker voor 1675
1264 Hendrijck Scholten  
1265 Gerrit Meijerinck  
1266 Marritjen Hondegoer  
1267 Hendrick Abbink  
1268 Gerrit Kleijn Heemink  
1269 Hendrica Klein Wesselink 18-04-1797 Vorden 08-02-1799
1270 Dersken Klein Wesselink 23-01-1799 Vorden 13-07-1879
1271 Hendricus Klein Wesselink 10-11-1800 Vorden  
1272 Jenneken Klein Wesselink 21-09-1805 Vorden  
1273 Hendrik Jan Eggink 18-03-1815 Laren Gld.  
1274 Maas Wijnbergen 12-02-1802 Vaassen 31-03-1878
1275 Harmen Wilmerink 27-02-1791 Warnsveld 07-04-1857
1276 Jan Zweverink 15-07-1795 Vorden  
1277 Hendrik Jan Leuink 17-05-1716 Vorden 28-09-1781
1278 Janna Hondegoor 28-01-1743 't Hondegoort gestaan.  
1279 Berendina Leunk 18-03-1768 Vorden 17-05-1768
1280 Jenneke Leunk 31-12-1772 Vorden  
1281 Egbert Leunk 04-09-1775 Vorden 08-05-1805
1282 Gerritjen Leunk 28-02-1777 Vorden  
1283 Niesken Leunk 25-06-1779 Vorden 14-08-1779
1284 Peter Hoetink, ook Wuustenenk  
1285 Willem Woestenenk  
1286 Reintjen Hoetink 09-05-1751 Vorden  
1287 Jan op Hoetink  
1288 Egbert Hoetink  
1289 Neeltjen Hondegoor 19-01-1778
1290 Aeltjen Hoetink 19-04-1744 Vorden  
1291 Mechtelt Hoetink 19-09-1745 Vorden  
1292 Garretjen Wesseling 26-10-1749 Vorden  
1293 Bartholt Wesseling 02-05-1751 Vorden  
1294 Antonij Wesseling 29-04-1753 Vorden  
1295 Willem Wesseling 13-04-1755 Vorden  
1296 Garrit Wesseling 16-01-1757 Vorden  
1297 Derk Wesseling 07-05-1759 Vorden  
1298 Janna Wesseling 14-06-1761 Vorden  
1299 Engbert Wesseling 30-07-1763 Vorden voor 1765
1300 Engbert Wesseling 17-02-1765 Vorden  
1301 Engeline Wesseling 11-05-1766 Vorden  
1302 Hendrick Hijckenck  
1303 Marrie Hijckenck 05-07-1635 Vorden  
1304 Wendel Hijckenck 04-08-1639 Vorden  
1305 Peter Meijerinck  
1306 Barber Gerritsen  
1307 Garrit Lebbink  
1308 Maria Capelle Angerlo 03-10-1820
1309 Freriksken Lebbink 21-12-1760 Zelhem 29-01-1761
1310 Frerik Lebbink 24-02-1762 Zelhem 24-09-1835
1311 Berendina Lebbink 22-12-1765 Zelhem 23-04-1839
1312 Reintjen Lebbink 11-10-1767 Zelhem 07-06-1832
1313 Aaltje Lebbink 15-10-1769 Zelhem 03-01-1770
1314 Hendrik Lebbink 11-11-1770 Zelhem  
1315 Arend Lebbink 16-01-1773 Zelhem  
1316 Janna Lebbink 19-06-1775 Zelhem  
1317 Berend Lebbink 18-09-1777 Zelhem  
1318 Berentjen Beeftink 22-10-1724 't Beeftinck 28-08-1754
1319 Harmen Lebbink 15-12-1747 Zelhem voor 1748
1320 Harmen Lebbink 15-12-1748 Zelhem  
1321 Hendrica Lebbink 15-12-1748 Zelhem  
1322 Garrit Jan Lebbink 18-04-1751 Zelhem 01-08-1821
1323 Fredrik Lebbink 24-06-1753 Zelhem 23-02-1759
1324 Fredriksken Zeesink 02-11-1759
1325 Berentjen Lebbink 22-02-1756 Zelhem 20-03-1756
1326 Berentjen Lebbink 22-02-1757 Zelhem 29-11-1785
1327 Garritjen Lebbink 12-10-1759 Zelhem voor 1763
1328 Gerrit van Zeist Bloemendaal 01-09-1771 Doesburg 06-11-1839
1329 Hermina Elisabeth Zeissink 10-03-1897 Brummen 15-01-1971
1330 Gerhard Zeissink 20-02-1899 Brummen 14-04-1976
1331 Reintje Pieper 31-03-1902 19-02-1989
1332 Mechelt Lusinck  
1333 Hendrick Groote Wesselinck  
1334 Griete Grote Weselinck 03-04-1654 Vorden  
1335 Griete Groote Wesselinck  
1336 Teunis op het Ham 1672-1678
1337 Jan Groote Wesselinck voor 1654
1338 Elsken ten Bramel  
1339 Gesken Grote Wesselinck  
1340 Gerrit Lusenck  
1341 Derck Grote Weselinck  
1342 Mariken Abbinck  
1343 Hermken Groote Wesselinck  
1344 Jan van Nuijs  
1345 Tonnis Kremerie  
1346 Altjen Groote Wesselinck  
1347 Roelof Gersoor voor 1722
1348 Lambert Wesselinck 04-03-1660 Almen voor 1707
1349 Geertjen Teunnis  
1350 Harmina (Kleijn) Wesselinck 08-05-1740 Hengelo Gld.  
1351 Jenneken Wesselinck  
1352 Jan Voskuil  
1353 Geertruijd (Kleijn) Wesselinck 30-12-1731 Vorden  
1354 Toontjen Wesselinck  
1355 Berent Staepelkamp  
1356 Egbert op Hiemken  
1357 Evert Zweverink 08-04-1814 Vorden  
1358 Aaltjen Aberson 11-09-1819 Vorden  
1359 Maria Kornegoor 12-09-1815 Vorden 13-06-1841
1360 Marten Kornegoor  
1361 Gerretjen Blaauwehand  
1362 Jan Willem Zweverink 24-06-1817 Vorden  
1363 Berendina Bogchelman 14-03-1820 Vorden  
1364 Hendrik Bogchelman  
1365 Fenneken Norde  
1366 Antonij Zweverink 28-12-1810 Vorden  
1367 Jan Zweverink 21-09-1807 Vorden 17-04-1860
1368 Johannes Bernardus Nijman 10-01-1878 Aalten  
1369 Derk Nagtegaal 27-04-1792
1370 Hermina Memelink 25-08-1802
1371 Hendrika Willemina ten Have 01-03-1808 Almen  
1372 Hendrik Jan ten Have  
1373 Anneken Nijenhuis  
1374 Evert Starink 09-05-1760 op 't Bronkhorster Veer 02-07-1819
1375 Aaltjen Graffelman 22-07-1753 Warnsveld 1794-1795
1376 Geultje Vrendenborg 10-02-1829
1377 Garrit Starink 04-04-1787 Bronkhorst 05-01-1821
1378 Maria Starink 26-06-1788 Bronkhorst  
1379 Geertruid Starink 06-11-1791 Bronkhorst voor 1792
1380 Geertruid Starink 16-11-1792 Bronkhorst  
1381 Hendrik Starink 28-08-1796 Bronkhorst 06-03-1824
1382 Aaltjen Starink 11-01-1798 Bronkhorst  
1383 Gerritjen Starink 17-11-1799 Bronkhorst  
1384 Jan Willem Starink 26-02-1801 Bronkhorst 19-11-1863
1385 Geertruid Starink 28-10-1802 Bronkhorst  
1386 Jantjen Starink 04-03-1807 Steenderen 02-06-1879
1387 Gerrit Starink  
1388 Geertruijd  
1389 Arent Vrendenborg 19-08-1833
1390 Gerrit Staring 17-06-1772 Bronkhorst  
1391 Hendrik Staring 23-05-1756 Bronkhorst 19-01-1837
1392 Judith Staring 24-09-1758 op 't Veer Bronkhorst voor 1762
1393 Judik (Judith) Staring 24-01-1762 't Bronkhorster Veer  
1394 Garrit Jan Starink 12-01-1766 't Bronkhorster Veer  
1395 Gardina Starink 10-01-1768 't Bronkhorster Veer 05-02-1837
1396 Jannes Starink 10-12-1769 't Bronkhorster Veer 30-10-1837
1397 Garret Jan Jansen 09-05-1804 Hummelo en Keppel  
1398 Jan Kraassenberg 19-01-1748 Hengelo Gld  
1399 Willemken Horst 10-07-1786
1400 Willem Borgink, ook Burgelink of Obbink op Burgelink  
1401 Jenneken Egberts 04-11-1751
1402 Willem Kraassenberg 10-07-1786 Vorden  
1403 Hendrika Ketelerije 01-11-1798
1404 Adolf Cupers 06-07-1690 Eibergen  
1405 Aeltjen Geerdinck 14-04-1657 Eibergen  
1406 Gerret Cuijpers 12-12-1680 Eibergen voor 1685
1407 Gerret Cuijpers 25-01-1685 Haarlo  
1408 Jan Cuijpers 18-09-1687 Eibergen  
1409 Jan, ook Johan Geerdinck  
1410 Tonis Cuijpers  
1411 Enneken  
1412 Gerrit Cuijpers 02-05-1658 Eibergen  
1413 Hendrich Cuijpers 27-10-1650 Eibergen  
1414 Stijncken Cuijpers 16-10-1653 Eibergen  
1415 Gerdtken,Geertjen Cuijpers 28-01-1644 Eibergen  
1416 Warner Moiderman  
1417 Johan ter Horst  
1418 Grietjen Enserinck  
1419 Jan Geeverinck  
1420 Tonnis Geeverinck  
1421 Jan Heukelman 10-02-1871 Pieter Mauritsberg Transvaal  
1422 Hendrik Frederik Heukelman 20-08-1872 Lijdenburg  
1423 Herman Heukelman 28-02-1874 Lijdenburg 1970
1424 Gerrit Hendrik Flierman 05-1905 Ruurlo 16-11-1905
1425 Dina Johanna Groot Enzerink 22-01-1904 Laren Gld.  
1426 Albertus Florijn 24-12-1933 Borculo  
1427 Johanna Groot Enzerink 17-09-1905 Laren Gld. 23-01-1914
1428 Dersken Groot Enzerink 18-03-1907 Ruurlo 22-05-2005
1429 Gerritjen Groot Enzerink 29-03-1910 Ruurlo 22-06-2001
1430 Johanna Hendrika Groot Enzerink, later Roossink 31-01-1927 Ruurlo  
1431 Garrit Jan Groot Enzerink 20-07-1911 Ruurlo wijk D nr.16  
1432 Christiaan Kobesen  
1433 G.J. Roossink  
1434 Gerrit Hendrik Groot Enzerink 14-07-1919 Ruurlo 1993
1435 Hendrik Jan Vruggink 05-06-1902 Ruurlo  
1436 Derk Jan Vruggink 25-02-1905 Ruurlo  
1437 Bernharda Hendrika Heukelman 10-04-1911 Den Helder  
1438 Johan Gerhard Schaars 01-07-1895 Borculo  
1439 Jurrien Groot Boerle 30-01-1735 Vorden 19-01-1807
1440 Teunes Kraassenberg 06-03-1779 Hummelo  
1441 Roelof Kraassenberg 12-03-1780 Hummelo  
1442 Geesken Kraassenberg 25-11-1784 Hummelo  
1443 Derksken Wullink Hummelo  
1444 Gerrit Kraassenberg  
1445 Tonnisken Mennink  
1446 Frederik Hendrik Heukelman  
1447 Jan Heukelman  
1448 Rita Heukelman  
1449 Herman Heukelman 20-06-1910 Pretoria? Zuid Afrika 04-07-1986
1450 Herman Heukelman 07-11-1942  
1451 Catherine Heukelman 09-11-1943  
1452 Yvonne Heukelman 28-05-1946 08-1988
1453 Anna Lucia du Toit  
1454 Herman Heukelman 23-02-1913  
1455 Rachel Magdalena Huysamen 16-12-1916  
1456 Frederik Nicolaas Heukelman 31-12-1952 Zuid Afrika 15-12-1999
1457 Hendrikus Frederik Heukelman 23-08-1947 Zuid Afrika  
1458 Linda Heukelman 11-06-1945 Zuid Afrika  
1459 Maria Hendrika Heukelman 24-03-1916  
1460 Anna Lucia Heukelman 30-12-1917  
1461 Suzanne Elizebeth Heukelman 30-04-1919  
1462 Maximiliaan van Kervel Heukelman 25-11-1923  
1463 Samuel Oertel Heukelman 17-07-1914  
1464 Hester Maria Heukelman 19-04-1926  
1465 Delene Heukelman  
1466 Jacobus Frederik Heukelman 11-03-1984  
1467 Almari De Milander 21-02-1981  
1468 Herman Heukelman 24-10-1985  
1469 Jan Heukelman  
1470 Theodora van Campen  
1471 Anton Schaars  
1472 Geertruida Mol 1920 Noordijk 1996
1473 Hendrikus Groot Enzerink 23-03-1941 Ruurlo  
1474 Gerrit Hendrik Groot Enzerink 23-02-1960 Ruurlo  
1475 Albertha Mast 29-10-1890 Zutphen 06-05-1958
1476 Hendrik Willem Grootenzerink 08-10-1927 Zutphen  
1477 Wilhelmina Gerdina Voskamp 04-02-1937 Vorden  
1478 meisje Voskamp 18-10-1949 18-10-1949
1479 Willem Jan Heukelman 27-02-1913 Den Helder  
1480 Antonij Zweverink 07-09-1846 Vorden  
1481 Gijsje Molenbeek Veenendaal voor 1887
1482 Johanna Aletta te Hofstede Rietveld en de Bree  
1483 Berend Jan Zweverink 30-01-1859 Vorden 31-03-1943
1484 Gerritje Timmer 07-02-1859 Brummen  
1485 Jan Lenselink Hengelo Gld.  
1486 Derkjen Zweverink 01-11-1855 Vorden 13-12-1886
1487 Antony Korenblek Vorden 27-02-1909
1488 Barta Zweverink 08-08-1885 Vorden 14-03-1965
1489 Johanna Aleida Zweverink 28-08-1889 Vorden 27-09-1890
1490 Berend Zweverink 28-08-1891 Vorden 14-11-1892
1491 Daan Van Vuuren  
1492 Anna Christina Wolters voor 1797
1493 Jan Sweverink 14-02-1745 Vorden 27-04-1795
1494 Janna Hoekman  
1495 Gerrit Jan Wonnink  
1496 Hendrika Ribbink  
1497 Harmen Bijlerman 17-08-1760 Vorden  
1498 Hendrik Jan Bijlerman 18-12-1762 Warnsveld  
1499 Grietjen Bijlerman 11-08-1765 Vorden  
1500 Willemijntje Bijlerman 07-04-1769 Vorden  
1501 Dirkske Bijlerman 24-04-1771 Vorden  
1502 Jan Derk Bielderman 30-03-1774 Vorden 27-08-1805
1503 Anthonij Bielerman 08-09-1776 Vorden 16-10-1809
1504 Tonis Bijlerman  
1505 Daniel Lobel  
1506 Engele Addink 14-10-1814
1507 Maria Cornelia Vos  
1508 Berend Goossen Lenselink 08-10-1894 Vorden  
1509 Jan Willem Lenselink 22-12-1898 Vorden  
1510 Hendrik Bielderman 22-09-1822 Vorden  
1511 Willemken Evers 15-01-1786 Hengelo Gld. 19-04-1824
1512 Tonia Bielderman Vorden  
1513 Gerrit Jan Brummelman Vorden  
1514 Gerritdiena Johanna Zweverink 30-10-1811 Vorden 08-10-1887
1515 Gerrit Zweverink 20-08-1813 Vorden 25-11-1818
1516 Berend Zweverink 01-09-1811 Vorden 15-12-1818
1517 Evert Zweverink 20-10-1813 Vorden 28-10-1888
1518 Maria Sweverink 07-08-1815 Vorden  
1519 Berendina Zweverink 05-12-1817 Vorden  
1520 Berend Zweverink 06-05-1820 Vorden  
1521 Aaltjen Zweverink 13-11-1822 Vorden  
1522 Jan Zweverink 17-08-1825 Vorden  
1523 Gerrit Zweverink 26-07-1829 Vorden 21-05-1897
1524 Everdina Zweverink 17-12-1841 Vorden 27-04-1906
1525 Cornelis Zweverink 27-11-1844 Vorden 06-08-1923
1526 Hendricus Aberson 01-01-1764 Baak  
1527 Aaltjen Burgink, Burgelink 09-04-1756 Warnsveld  
1528 Geesken Aberson 23-12-1792 Baak  
1529 Jenneken Aberson 19-08-1797 Baak  
1530 Jan Willem Aberson 13-09-1789 Baak  
1531 Wilhelmus, Willem Abreson 18-11-1714 Ruurlo  
1532 Jenneken Bloemendaal 14-10-1770
1533 Johanna Abreson 20-04-1766 Baak  
1534 Evert Abreson 09-10-1768 Baak  
1535 Geesken Abreson 07-10-1759 Baak  
1536 Teuntjen Abreson 04-10-1761 Baak  
1537 Geesken Willems voor 1758
1538 Hendrik Jan Abreson 08-12-1737 Baak 23-02-1780
1539 Gerret Willem Abreson 08-12-1737 Baak  
1540 Lodewijk Abreson 31-07-1740 Baak  
1541 Peter Abreson 10-03-1743 Baak  
1542 Lodewijk Abreson  
1543 Geertruid Ruumpol 11-06-1724 Laren Gld.  
1544 Teunis Burgelink 21-01-1720 Warnsveld 16-01-1796
1545 Geeske Kloosterhof 23-03-1802
1546 Isabella Peters  
1547 Klaaske van der Vlugt Heerenveen  
1548 Evert Jan Olthof 13-09-1800 Vorden  
1549 Jan Gallee 20-10-1737 Vorden 14-10-1799
1550 Aaltjen Willemsen 27-02-1750 Vorden 21-06-1814
1551 Jan (Johannes) Gallee 11-07-1706 Vorden 12-11-1774
1552 Berend 13-09-1799
1553 Sophia Gallee 10-04-1740 Vorden 05-08-1812
1554 Johan Berent Gallee 31-03-1774 Vorden 02-05-1774
1555 Maria Gallee 05-05-1775 Vorden 13-06-1775
1556 Maria Gallee 12-06-1776 Vorden  
1557 Joan Lucas Gallee 18-05-1778 Vorden 28-07-1788
1558 Hendrika Gallee 06-09-1780 Vorden 27-09-1780
1559 Johan Lucas Gallee 04-12-1788 Vorden  
1560 Maria van Heek 21-07-1762
1561 Peter Anthonie Gallee 02-03-1736 Vorden 22-03-1813
1562 Steven (Stephanus) Gallee 23-09-1670 Zutphen 16-11-1741
1563 Willemijne Gallee 24-11-1709 Vorden  
1564 Harmen Couw  
1565 Anna Margaretha Stroman  
1566 Maria Gallee 01-04-1768 Vorden  
1567 Johan Hendrik Gallee 07-01-1770 Vorden  
1568 Henders, Hendrina Elverinck  
1569 Gerrijt Elverinck voor 1716
1570 Peterken Piepers  
1571 Willemken Martens voor 1697
1572 Adam Abreson  
1573 Lowijs Abreson voor 1745
1574 Judith Abreson voor 1725
1575 Johanna Abreson 21-02-1712 Ruurlo  
1576 Anna Abreson 19-11-1719 Ruurlo voor 1727
1577 Catharijna Abreson 18-10-1722 Ruurlo  
1578 Anna Abreson 19-10-1727 Ruurlo  
1579 Trijntje Haselberg  
1580 Jenneke Burgelink 12-05-1754 Warnsveld  
1581 Willem Burgelink 20-08-1758 Warnsveld  
1582 Jan Burgelink 26-12-1760 Warnsveld  
1583 Engbert op Borgink 12-02-1702 Warnsveld voor 1708
1584 Engbert Borgink 18-11-1708 Warnsveld  
1585 Jan Everts Borgink 09-03-1710 Warnsveld  
1586 Anna Maria Borgink 18-07-1717 Warnsveld  
1587 Tonis Borgink 27-07-1704 Warnsveld voor 1720
1588 Lessia Borgink, ook Burgelink of Obbink op Burgelink 28-09-1722 Warnsveld  
1589 Berend Arfman op Joostink 17-05-1806
1590 Tonis op Reessink 02-04-1773
1591 Tunnisken Pelskamp 25-05-1727 Vorden 20-10-1785
1592 Fenneken Arfman op Joostink 18-09-1757 Vorden 12-02-1808
1593 Hendrik Arfman  
1594 Hendrik Pelskamp 13-11-1692 Vorden 18-11-1766
1595 Geertruij Hogenkamp  
1596 Willem Pelskamp 17-10-1728 Vorden 01-11-1767
1597 Henders Pelskamp 08-03-1730 Vorden  
1598 Geertjen Pelskamp 01-07-1731 Vorden  
1599 Janna Pelskamp 08-04-1735 Vorden  
1600 Jan Pelskamp 08-02-1739 Vorden 11-09-1785
1601 Lambert Olijslag  
1602 Jan Evert Wennink  
1603 Garritjen Sonnenberg  
1604 Roelof Pelskamp 1663-1670 03-03-1740
1605 Jurrien Wilmerink 29-03-1713 Vorden 10-04-1746
1606 Tonnisken Gruwel 1663-1670 05-03-1739
1607 Hermen ook Harmen Gruwel  
1608 Christijntjen Wilmerink 03-10-1700 Vorden  
1609 Dorus Antonij Nijman 11-09-1879 Aalten  
1610 Christijne Sweverink 14-12-1760 Vorden 22-11-1790
1611 Jan Sweverink 10-11-1765 Vorden  
1612 Aaltjen Sweverink 04-12-1768 Vorden  
1613 Dersken Sweverink 30-07-1763 Vorden 12-12-1788
1614 Gerritje Klaassen 29-08-1901 Zutphen 17-03-1991
1615 Martinus Hendricus Eijmers Doesburg  
1616 Bernard Nijman 07-02-1884 Aalten 26-10-1950
1617 Dena J. Nyman  
1618 John H. Nyman 04-03-1915 23-01-1976
1619 Marian Lucille Nyman  
1620 Hendrik Reugebrink 25-11-1764 Hengelo Gld. 13-11-1840
1621 Janna Bannink 08-11-1767 Hengelo Gld. 22-03-1835
1622 Berend Reugebrink 14-12-1836 Hengelo Gld. 19-12-1838
1623 Willem Reugebrink 21-11-1832 Hengelo Gld. 15-03-1885
1624 Frits Reugebrink 20-08-1834 Hengelo Gld.  
1625 Henders Reugebrink 21-09-1827 Hengelo Gld.  
1626 Derk Reugebrink 01-03-1829 Hengelo Gld.  
1627 Willem Klein Venhorstink 02-08-1750 Vorden  
1628 Derksken Hissink 16-12-1770 Vorden  
1629 Minnie Holscher  
1630 Gerald Henry Nyman  
1631 Roger J. Nyman  
1632 Judy Nyman  
1633 Donna Lou  
1634 Heidi Nyman  
1635 Stephanie Nyman  
1636 Joyce  
1637 Craig Nyman  
1638 Melissa Nyman  
1639 Jerry Sikkema  
1640 Jody Sikkema  
1641 Aleida Velthorst 21-05-1894 Aalten  
1642 Berendina Lenselink 31-01-1901 Vorden  
1643 Gerdina Willemina Schouten 22-03-1939 Vorden  
1644 Gerrit Jan Kobesen 31-10-1904 Hoog Keppel 26-07-1905
1645 Johanna Groot Enzerink 10-10-1839 Hummelo 27-01-1840
1646 kind Groot Enzerink 13-12-1841 Boschheurne in Laren 13-12-1841
1647 Johan Hendrik Willem Eskes 21-09-1907 Vorden  
1648 Johan Eskes 08-03-1909 Vorden  
1649 Theodora Willemina Eskes 08-07-1910 Vorden  
1650 Gerrit Johan Hendrik Eskes 05-03-1914 Vorden  
1651 Gerhard Goosen Eskes 14-02-1918 Vorden 10-02-1919
1652 Johanna Hendrika Klein Wesselink 01-04-1897 Vorden  
1653 Gerrit Jan Hilbert 14-01-1893 Steenderen  
1654 Wilhemina Aberson Warnsveld 23-04-1875
1655 Harmen (Hermen, Herman) Beeftink  
1656 Wesseltjen 25-12-1767
1657 Maria Palsenburg 11-01-1810
1658 Teunis Smit 02-03-1820
1659 Teunis Gosselink 28-11-1778 Baak 22-07-1836
1660 Margarita Muijderman 26-03-1777 Vorden  
1661 Margaretha Gosselink Vorden  
1662 Aaltjen Gosselink Vorden  
1663 Eimbert Gosselink 09-04-1848 Vorden  
1664 Jan Jebbink Vorden  
1665 Arend Jebbink Vorden  
1666 Arend Rutgers 1848 Laren Gld. 22-11-1849
1667 Antjen Rutgers 1851 Laren Gld. 16-10-1852
1668 Engbert Hendrik Rutgers 12-1854 Laren Gld. 15-03-1855
1669 kind Rutgers 28-03-1863 Laren Gld. 28-03-1863
1670 Gerrit Hendrik Rutgers 1866 Laren Gld. 15-07-1868
1671 Gerard Rutgers 01-08-1849 Laren Gld. 02-04-1930
1672 Evert Jan Rutgers Laren Gld. 08-05-1926
1673 Arend Rutgers Laren Gld.  
1674 Grades Lambertus Rutgers Laren Gld.  
1675 Derk Rutgers Laren Gld. 28-10-1928
1676 Engbert Hendrik Rutgers Laren Gld. 11-07-1932
1677 Jenneken Schoppers 10-09-1786  
1678 Gerrit Hummelman 06-05-1759 Warnsveld 11-08-1791
1679 Hendrika Nagtegaals 26-05-1765 Warnsveld 06-03-1807
1680 Jan Korenblek 17-03-1743 Warnsveld 10-04-1811
1681 Christina Haverkamp 19-11-1752 Vorden 1836
1682 Garrit Jan Hummelman 08-06-1815 Warnsveld 05-01-1880
1683 Harmina Hummelman 23-12-1818 Warnsveld 23-11-1899
1684 Hendrik Jan Nagtegaal 13-11-1757 Warnsveld  
1685 Henders Hummelman 26-05-1824 Warnsveld 18-06-1912
1686 Johanna Antonia Hummelman 28-08-1826 Warnsveld  
1687 Teunis Garritsen, Garssen 25-01-1756 Warnsveld  
1688 Hendrik Korenblik 13-02-1707 Warnsveld 25-03-1751
1689 Gerritje Nijenhuis 10-05-1788
1690 Jan Hummelman 19-12-1762 Warnsveld  
1691 Janna Hummelman 18-04-1751 Warnsveld  
1692 Hendrik Jan Hummelman 29-07-1753 Warnsveld 16-12-1799
1693 Gerrit Jan Hummelman 21-12-1755 Warnsveld  
1694 Berendina Jebbink 01-02-1733 Vorden 03-02-1804
1695 Hendrica Korenblek 23-06-1772 Vorden  
1696 Garritjen Korenblek 11-01-1774 Vorden  
1697 Elsken Korenblek 29-12-1775 Heuvelink  
1698 Driesken Korenblek 04-11-1777 Vorden 30-08-1855
1699 Catharina Korenblek 17-12-1779 Vorden  
1700 Antonij Korenblik 03-03-1782 Vorden  
1701 Maria Korenblek 22-09-1784 Vorden 05-06-1860
1702 Janna Korenblek 21-03-1787 Vorden  
1703 Jan Korenblek 04-08-1788 Vorden  
1704 Berend Korenblek 22-11-1790 Vorden  
1705 Hendrik Korenblek 18-07-1793 Vorden  
1706 Teuntjen Korenblek 20-02-1799 Vorden  
1707 Jan Jebbink,Haverkamp, Brinkerhoff  
1708 Gerrit Boskamp, Klein Bramel 13-04-1696 Vorden 13-05-1763
1709 Stijntjen Gezoor 15-02-1728 Vorden 31-08-1751
1710 Hendrik Spijkerman 31-08-1749 Vorden 07-10-1749
1711 Gerrit Griesoor, Gersoor of Gezoor Vorden  
1712 Janna Gersoor  
1713 Gerrit op de Sels  
1714 Gerrit Gersoor  
1715 Elsken Geersoor 07-02-1719 Vorden voor 1721
1716 Elsken Geersoor 21-09-1721 Vorden  
1717 Hendrick Geersoor 23-01-1724 Vorden  
1718 Goosen Gesoor 19-04-1726 Vorden  
1719 Marten Haverkamp 22-09-1765 Vorden 12-10-1765
1720 Marten Haverkamp 19-10-1766 Vorden  
1721 Anna Catrijna Hanskamp 16-04-1712 Warnsveld  
1722 Hendrik Hesselink  
1723 Jan voor 1729
1724 Egbert op de Pijperije voor 1734
1725 Jenneken 15-03-1743
1726 Egbert Korenblik 20-02-1735 Warnsveld 08-07-1760
1727 Jenneken Korenblik 10-11-1737 Warnsveld voor 1745
1728 Janna Korenblik 08-11-1739 Warnsveld 29-04-1807
1729 Jenneken Korenblik 29-05-1745 Warnsveld  
1730 Adolph Korenblik 28-01-1748 Warnsveld  
1731 Maria Korenblik 28-06-1750 Warnsveld  
1732 Hendrik Hesselink 11-06-1752 Vorden  
1733 Jenneken op Hanskamp 1682 Warken 1737
1734 Hendrik van 't Holtmerck 04-06-1651 Almen  
1735 Joost  
1736 Arent 05-09-1706 Warnsveld  
1737 Hendrik Hanskamp 04-04-1710 Warnsveld  
1738 Johanna 19-02-1719 Warnsveld  
1739 Janna Nagtegaal 09-11-1760 Warnsveld  
1740 Alef Klein Starink  
1741 Anneken  
1742 Berend Hendrikus Groot Enzerink 17-06-1947 Vorden  
1743 Albertus Groot Enzerink 31-08-1948 Vorden  
1744 Gerdina Willemina Jenny Groot Enzerink 22-12-1952 Vorden  
1745 Helena Karelina Margo Groot Enzerink 16-10-1957 Vorden  
1746 Trijntje Hanskamp  
1747 Lambert op't Holtmerck  
1748 Wernerken op 't Holtmerck  
1749 Engeltien op't Holtmerck 04-04-1659 Almen  
1750 Jan op't Holtmerck Almen  
1751 Aeltjen op't Holtmerck  
1752 Driesken Haverkamp 24-11-1735
1753 Mechelt Hofstee 15-10-1699 Vorden 27-01-1771
1754 Tonnis Gersoor  
1755 Jan Wesselink 07-10-1688 Almen  
1756 Peter Gersoor  
1757 Hendrik op Groot Wesselink 21-03-1686 Vorden voor 1701
1758 Tonnisken Wesselink 07-02-1692 Vorden  
1759 Fenneken Wesselink 21-01-1694 Vorden  
1760 Hendrik Wesselink 04-09-1701 Vorden  
1761 Mechtelt Wesselinck 06-03-1698 Vorden  
1762 Lucas Groot Wesselink  
1763 Wander Hofstee  
1764 Henders Onstenck  
1765 Daniel Klein Onstenck  
1766 Megtelt Onstenck 10-01-1675 Vorden  
1767 Megelt Neterinc  
1768 Jan Klein Onstenck  
1769 Elsken Klein Onstenck 26-03-1637 Vorden  
1770 Egbert Klein Onstenck  
1771 Harmen Klein Onstenck 27-02-1642 Vorden  
1772 Warner Klein Onstenck  
1773 Geertjen Klein Onstenck  
1774 Hendrick Neterinc  
1775 Steven Klein Onstenck 05-01-1640 Vorden  
1776 Albert Goormans voor 1691
1777 Egbert Meijerink  
1778 Roelof Wesselinck op Kleen Bramel 30-05-1723 Vorden 28-07-1774
1779 Antoni Boskamp 01-12-1724 Almen voor 1726
1780 Henderik Boskamp 10-06-1731 Vorden  
1781 Albert Boskamp 20-12-1733 Vorden  
1782 Henders Boskamp 05-03-1738 Vorden  
1783 Fenneken Boskamp 12-06-1739 Almen  
1784 Jenneken Geessink  
1785 Jan Kooijman  
1786 Reint Olthoff  
1787 kind Haverkamp 25-08-1751
1788 Harmen Bramel 09-10-1757 Vorden 15-12-1757
1789 Garritjen Bramel 17-09-1758 Vorden 29-10-1758
1790 Garretjen Kleen Bramel 25-01-1761 Vorden 01-02-1761
1791 Garrit Kleen Bramel 21-03-1762 Vorden 25-03-1762
1792 Aalbert Haverkamp 05-05-1764 Vorden 24-06-1764
1793 Aaltjen Haverkamp 07-02-1768 Vorden 13-04-1768
1794 Maria Haverkamp 16-07-1769 Vorden 06-08-1769
1795 Maria Haverkamp 02-12-1770 Vorden 30-12-1770
1796 Maria Haverkamp 02-02-1772 Vorden 30-04-1772
1797 kind Haverkamp 16-06-1774
1798 Andries Haverkamp 14-03-1756 Vorden  
1799 Andries Klein Bramel 17-11-1754 Vorden voor 1756
1800 Jan Haverkamp 02-08-1775 Vorden  
1801 Roelof Haverkamp 11-03-1779 Vorden  
1802 Hendrik Haverkamp 09-10-1757 Vorden  
1803 Garrit Jan Haverkamp 09-04-1763 Vorden  
1804 Elsken Brinkerhof 11-11-1764 Vorden  
1805 Gartjen Evers  
1806 Hendrica Christina Brinkerhof 13-04-1780 Vorden  
1807 Hermannus Kleen Bramel 26-12-1759 Vorden  
1808 Derk Jebbink voor 1765
1809 Arent Jebbekink  
1810 Gerritjen Joostink  
1811 Harmen Bijenhof  
1812 Marie Snippenvanger  
1813 Geertjen Brinkhof 16-10-1707 Vorden  
1814 Berent Donderwinkel 14-11-1759
1815 Hendrica Massink 1794
1816 Maria Schutterije 12-12-1789
1817 Berend Sweverink Vorden 13-01-1782
1818 Teuntjen Velhorst  
1819 Anneken Sweverink 28-10-1742 Vorden  
1820 Berendina Sweverink 05-02-1747 Vorden  
1821 Willem Sweverink, Zweverink 11-05-1755 Vorden 16-12-1819
1822 Berent Sweverink 20-03-1731
1823 Jenneken Wullink 14-05-1699 Warnsveld  
1824 Jan Sweverink 1736
1825 Mechtelt Hissink 03-07-1712 Vorden  
1826 Hermen Kelholt  
1827 Berent Hissink 18-03-1735
1828 Sweentjen, Swaentjen  
1829 Jan Hissink voor 1690
1830 Richard Klein Venhorstink 21-04-1754 Vorden  
1831 Jan Hissink 09-06-1709 Vorden  
1832 Meggeltjen Hissink 22-02-1711 Vorden 24-04-1711
1833 Abert Hissink 02-06-1714 Vorden 28-03-1715
1834 Aelbert Hissink op de Hofstede 19-01-1716 Vorden 05-05-1799
1835 Harmen  
1836 Eefse, ook Eve op de Weeme  
1837 Fenneken Sterinck voor 1656
1838 Aelbert Hissink voor 1656
1839 Enneken, ook Anne Staerinck  
1840 Berent op de Weeme  
1841 Berend Donderwinkel 05-10-1760 Toldijk  
1842 Jan Donderwinkel 13-11-1761 Toldijk  
1843 Garrit Donderwinkel 01-05-1763 Toldijk  
1844 Hendrik Donderwinkel 03-02-1765 Toldijk 08-04-1795
1845 Evert Donderwinkel 28-09-1766 Toldijk  
1846 Maria Donderwinkel 02-10-1768 Toldijk 02-11-1784
1847 Willem Donderwinkel 07-10-1770 Toldijk  
1848 Jurrien Donderwinkel 26-08-1775 Toldijk  
1849 Jan Donderwinkel  
1850 Evert Wullink voor 1727
1851 Aaltien Weeink 07-02-1675 Vorden  
1852 Aaltjen Donderwinkel 12-12-1728 Toldijk voor 1733
1853 Gerret Donderwinkel 15-04-1731 Toldijk  
1854 Aaltje Donderwinkel 23-08-1733 Toldijk  
1855 Gerrit Willem Donderwinkel 29-07-1736 Toldijk  
1856 Geertien Wullink 24-04-1701 Warnsveld  
1857 Jan Willem Wullink 14-04-1704 Warnsveld  
1858 Willem Wullink 26-06-1707 Warnsveld  
1859 Harmen Wullink, ook Wilmerink 27-12-1766
1860 Willem  
1861 Jan Weeink  
1862 Gertjen Weeink 07-02-1675 Vorden  
1863 Gertjen Bijvanck  
1864 Gert Weeink voor 1666
1865 Hendersken Weeink 14-01-1677 Vorden  
1866 Beerent Weeink 24-08-1679 Vorden  
1867 Jan Weeink, later 't Rikkenbarg 21-06-1685 Vorden 14-10-1754
1868 Berent Bijvanck voor 1674
1869 Evert Vroetman, ook Wilmerink 07-01-1797
1870 Hendrik Leverink 03-11-1674 Vorden  
1871 Gerrit Bijvanck 13-08-1671 Vorden  
1872 Berendtje  
1873 Gerret Geerdinck 05-02-1654 Haarlo  
1874 Anna Cuijpers  
1875 Herman Kempen  
1876 Berentjen Brakers  
1877 Jan Gerritsen 26-07-1800 Warnsveld  
1878 Engbert Holtslag Brummen  
1879 Cornelia Hillen 03-11-1791 Zelhem  
1880 Jan Jansen  
1881 Alberdina Lebbink 04-10-1852 Warnsveld 18-03-1936
1882 Elisabeth Lebbink 16-08-1859 Warnsveld 25-05-1900
1883 Hendrik Nijkamp Steenderen  
1884 Johanna Lebbink 23-05-1850 Warnsveld 16-08-1892
1885 Wilm Jan van Enter Voorst voor 1881
1886 Anna Adriana Lebbink 14-12-1843 Warnsveld 03-02-1888
1887 Hendrikus Velderman  
1888 Jan Arend Beerman Amsterdam  
1889 Jantjen Lebbink 23-01-1855 Warnsveld 08-09-1939
1890 Gardina Johanna Lebbink 05-01-1846 Warnsveld  
1891 Derk Jan Bletgen Deventer  
1892 Gradus Heuvelink 10-11-1846 Warnsveld 23-06-1921
1893 Tonia Berendina Heuvelink  
1894 Gradus Hermanus Donderwinkel 25-05-1858 Warnsveld 18-03-1912
1895 Johanna Smallegoor Warnsveld  
1896 Hendrika Donderwinkel Vorden 01-02-1950
1897 Garrit Willem Olthof Warnsveld 27-11-1946
1898 Johanna Hendrika Donderwinkel 09-06-1860 Warnsveld 01-07-1913
1899 Johan Huurnink Warnsveld  
1900 Gerritje Donderwinkel 18-06-1864 Warnsveld 26-02-1934
1901 Jacob Bannink 09-04-1855 Lochem  
1902 Peter op 't Hiemken 30-01-1770
1903 Harmanus Pelskamp 02-12-1781 Warnsveld 12-07-1850
1904 Gerret Jan Bloemendaal 11-06-1769 Steenderen voor 1816
1905 Tonnisken op 't Hiemken 06-02-1735 Hengelo Gld.  
1906 Willem op 't Hiemken 05-04-1737 Hengelo Gld.  
1907 Janna 1739 Hengelo Gld. 1821
1908 Garrit op 't Hiemken 26-12-1745 Vorden  
1909 Wilhelmina op 't Hiemken 04-02-1748 Vorden  
1910 Hermannus op 't Hiemken 1751 Vorden 28-03-1765
1911 Fenneken Op Stroe 12-09-1685 Vorden  
1912 Gerrit Stroo Stroirer 05-05-1653 Vorden  
1913 Magdalena Wiemelinck  
1914 Jan op Grouwel  
1915 Heijle voor 1667
1916 Tonnis op Grouwel  
1917 Gerrit op de Sels  
1918 Marie op Stroo  
1919 Grietien Addinck  
1920 Janna Pelskamp 13-07-1690 Vorden 15-08-1738
1921 Geertjen op Jebbekink voor 1703
1922 Bartelt Wimelinck  
1923 Warner Wimelinck 04-02-1638 Vorden voor 1656
1924 Peter Wimelinck 17-04-1642 Vorden  
1925 Hendrick Wimelinck 02-01-1648 Vorden  
1926 Werner Wimelinck 05-01-1656 Vorden  
1927 Jorin Hiddink 02-11-1651 Vorden  
1928 Lisken op het Wal voor 1651
1929 Jan Hiddink 02-09-1655 Vorden  
1930 Griete Hiddink 26-05-1636 Vorden  
1931 Lubbert, Lambert Hiddink 10-02-1639 Vorden  
1932 kind Hiddink 10-12-1642 Vorden  
1933 Luckas op het Wal, te Wale  
1934 Berent op het Wal, te Wale  
1935 Griete Hissinck  
1936 Gertien ter Harst  
1937 NN  
1938 Lijssken Hermans  
1939 Luckas in den Bos voor 1687
1940 Berent  
1941 Fenneken Hiddink  
1942 Jan Diepenbroeck voor 1688
1943 Tonnisken Obbinx  
1944 Hendrik Wenick, Weenink  
1945 Evert Nijlandt  
1946 Everdina Meijerink 03-07-1692 Vorden 13-01-1758
1947 Fenneken Meijerinks 17-10-1766
1948 Willem Hissink 09-02-1744 Vorden  
1949 Jan Leuink 22-02-1745
1950 Adolf Hondegoor  
1951 Maria Hondegoor  
1952 Roelof op Grote Venhorsting 06-07-1725
1953 Jan Frederick Leuink 21-12-1709 Vorden 23-05-1768
1954 weduwe Leuinck 01-02-1759
1955 N.N. 20-02-1757
1956 Gert Jan van den Rouwenhorst  
1957 Berendina Leuink 28-04-1769 Vorden  
1958 Jan Leuink 12-08-1770 Vorden  
1959 Niesken Leuink 27-07-1781 Vorden  
1960 Garrit Jan Meulenkamp Hengelo Gld.  
1961 Henderika Hoetink 19-03-1747 Vorden  
1962 Engele Hoetink 27-07-1749 Vorden  
1963 Geesken Hoetink 06-12-1750 Vorden 03-08-1827
1964 Harmijna Hoetink 16-04-1752 Vorden  
1965 Geertruit Hoetink 20-10-1754 Vorden  
1966 Jan Emsbroek  
1967 Derkjen Eskes 14-11-1846 Vorden 15-01-1935
1968 Willemina Eskes 31-12-1848 Vorden 10-09-1851
1969 Gerard Eskes 27-04-1822 Steenderen  
1970 Derkjen Rietman Steenderen 14-05-1870
1971 Teunis Antink  
1972 Hendrika Bloemendaal  
1973 Berent Klein Venhorstink 21-05-1798 Vorden  
1974 Berendina Klein Venhorstink 25-08-1799 Vorden 28-03-1865
1975 Hendrik Jan Klein Venhorstink 20-04-1801 Vorden 14-01-1847
1976 Gerretjen Klein Venhorstink 17-10-1802 Vorden  
1977 Frederica Klein Venhorstink 09-01-1804 Vorden 09-1805
1978 Aaltjen Klein Venhorstink 02-05-1805 Vorden 19-11-1873
1979 Fredrika Klein Venhorstink 10-09-1806 Vorden  
1980 Reintjen Klein Venhorstink 11-03-1808 Vorden 12-01-1868
1981 Gradus Klein Venhorstink 18-07-1810 Vorden 08-10-1879
1982 Garret Klein Venhorstink 24-04-1757 Vorden  
1983 Berendina Klein Venhorstink 13-10-1758 Vorden  
1984 Derresken Klein Venhorstink 14-05-1763 Vorden  
1985 Hendrica Klein Venhorstink 29-03-1744 Vorden  
1986 Anneke Hissink 17-09-1769 Vorden  
1987 Griete Kleijn Hammink 03-02-1712 Warnsveld 23-08-1802
1988 Berend Hissink 21-11-1739 Vorden  
1989 Maria Norde 24-11-1830 Vorden  
1990 Geertruid Groot Bramel 21-07-1743 Vorden  
1991 Garrit Groot Bramel Vorden 13-09-1771
1992 Maria Hissink 02-09-1742 Vorden  
1993 Evah Hissink 14-08-1746 Vorden  
1994 Gerrit Kempink, ook Kemmink Bathmen  
1995 Hendrica Hissink 22-03-1749 Vorden  
1996 Aleida Hissink 14-11-1751 Vorden  
1997 Daniel Klijn Hammink  
1998 Gerritjen op de Biesthorst  
1999 Arent Baink  
2000 Waender  
2001 Hendrik op de Biesthorst  
2002 Wander Kleijn Jimmink 22-12-1715 't Wonninck Vorden  
2003 Dersken 05-11-1718 Vorden  
2004 Berentje Klijn Jimmink 03-07-1744
2005 Willemina  
2006 Jan Baink  
2007 Albert Hissink 15-01-1773 Vorden  
2008 Garritjen Hissink 27-03-1775 Vorden  
2009 Derk Wekenstroo  
2010 Gerrit Hissink 08-06-1779 Vorden 01-09-1860
2011 Hendrik Hissink 24-08-1783 Vorden  
2012 Anneken Boomkamp, ook Bonecamp 02-06-1695 Laren Gld. 22-01-1763
2013 Geert Boomkamp, ook Bonecamp  
2014 Tonis Groot Bramel 20-09-1728
2015 Janna Groot Bramel 07-11-1734 Vorden  
2016 Trientjen Groot Bramel 17-05-1705 Vorden  
2017 Willemina Klein Hietink 20-09-1792 Vorden  
2018 Gerritjen Drosterije 01-12-1797 Vorden  
2019 Fenneken Groot Bramel 01-07-1736 Vorden  
2020 Anthoni Groot Bramel 14-09-1738 Vorden  
2021 Anneken Groot Bramel 26-09-1745 Vorden  
2022 Garret Jan Groot Bramel 15-10-1747 Vorden  
2023 Gerrit Jan Jansen 24-10-1802 Doetinchem  
2024 Aalbert van de Linde Doetinchem Ambt  
2025 Gerretjen Regelink 24-08-1802 Vorden  
2026 Lammert Nijenhuis 12-07-1803 Lochem  
2027 Berent Hissink 22-04-1812 Vorden 11-12-1875
2028 Jan Hissink 06-04-1777 Delden 07-03-1835
2029 Hendrika Regelink 27-01-1792 Hengelo Gld. 27-12-1829
2030 Hendrika Baltink Laren Gld.  
2031 Hendrika Johanna Grevenslag 10-05-1822 Hengelo Gld.  
2032 Evert Hissink 26-01-1800 Vorden  
2033 Berend Hissink  
2034 Janna Wesselink  
2035 Janna Hissink 05-03-1832 Vorden  
2036 Janna Weenk Hengelo Gld. voor 1870
2037 Garritjen Bleumink Zelhem  
2038 Berend Bruggeman 19-10-1812 Hengelo Gld.  
2039 Egberdina Hendriksen Laren Gld.  
2040 Aaltjen Reugebrink 22-08-1805 Ruurlo 28-08-1837
2041 Willemina Pelskamp 19-02-1769 Warnsveld 27-12-1851
2042 Gerritje Pelskamp 07-10-1770 Warnsveld 24-01-1835
2043 Peter Pelskamp 22-03-1772 Warnsveld 24-06-1813
2044 Hendrika Pelskamp 20-03-1774 Warnsveld  
2045 Janna Pelskamp 20-04-1776 Warnsveld  
2046 Elsken Reugebrink 17-08-1820 Hengelo Gld. 26-03-1890
2047 Waander Winkel 06-08-1788 Hengelo Gld. 26-04-1818
2048 Berend Laarman  
2049 Johannis Rutgers 01-07-1799 Varsseveld (Wisch)  
2050 Lammert Klein Hietink  
2051 Reintje Garmel  
2052 Berent Meulenbrugge  
2053 Garrit Meulenbrugge op den Bult  
2054 Harmen Slagman  
2055 Janna Decanije 04-01-1788 Vorden  
2056 Goossen Decanije 11-02-1791 Vorden  
2057 Dersken Decanije 08-11-1792 Vorden  
2058 Margareta Decanije 21-05-1794 Vorden  
2059 Gerret Jan Decanije 29-01-1797 Vorden  
2060 Jan Willem Decanije 17-07-1802 Vorden  
2061 Hendrik Hietveld 22-03-1793 Vorden  
2062 Aleida Oortgiezen 01-12-1810 Zelhem  
2063 Derkjen Heijink 25-12-1897
2064 Teunis Oostenenk Gorssel  
2065 Berendina Johanna Heijink 27-05-1826 Warnsveld  
2066 Pieter Lok 02-05-1815 Kampen  
2067 Anna Catrina Heijink 16-08-1815 Warnsveld  
2068 Hendrik Jan Pasman 02-02-1815 Gorssel  
2069 Hendrik Heijink 09-12-1817 Warnsveld  
2070 Harmina Antonia Addink 27-03-1822 Warnsveld  
2071 Hendrik Heijink  
2072 Anna Catrina Addink  
2073 Jan Decanije Smeenk  
2074 Hendrika Vroedmans  
2075 Jan Hetink, ook Decanij 04-03-1769
2076 Dina Jacoba Nijman 10-01-1895 Aalten  
2077 Antonetta Nijman 06-10-1881 Aalten 11-02-1929
2078 Hendrika Johanna Nijman 30-01-1886 Aalten  
2079 Dela Nijman 07-08-1898 Aalten  
2080 Hendrik Jan Nijman 17-04-1891 Aalten  
2081 Hendrik Jan Nijman Aalten 23-02-1891
2082 Gerrit Hendrik Nijman 11-09-1892 Aalten 22-12-1961
2083 Maria Gesina Nijman 22-04-1903 Aalten  
2084 Johanna Hendrika Smeitink 27-09-1901 Warnsveld  
2085 Gerrit Hendrik Heezen 05-1896 02-05-1964
2086 Gerrit Jan ten Bokkel  
2087 Berendina Lebbink 25-01-1789 Vorden  
2088 Jan Kostlee Ruurlo  
2089 Gerrit Jan Blikman 26-05-1785 Gorssel 06-05-1820
2090 Jan Willem Gronouwe  
2091 Jan Abbink Warnsveld  
2092 Garret Klein Selle 04-04-1770 Hengelo Gld.  
2093 Bartelt Dijkman 28-09-1727
2094 Willemken Hoetink  
2095 Jan Borkens voor 1721
2096 Willem Hoetink  
2097 Jan Dijkman 01-08-1723 Vierakker  
2098 Barthold Bannink 04-09-1729 Vorden  
2099 Beerentjen Hilverink 02-1707
2100 Janna op 't Dijke  
2101 Bernhardijna Dijkman 02-08-1711 Vierakker  
2102 Janna Dijkman 14-07-1709 Vierakker  
2103 Harmen Dijkman 02-12-1714 Vierakker  
2104 Kristijn Dijkman 30-01-1718 Vierakker  
2105 Christijna Dijkman 20-03-1722 Vierakker  
2106 Berent Bannink  
2107 Hendersken Bosman 20-08-1671 Vorden  
2108 Johan Lucas Aberson 08-03-1828 Vorden 16-04-1903
2109 Hendrika Meerdink Bredevoort (Aalten)  
2110 Sophia Wonnink Vorden 11-08-1737
2111 Mechteljen Wonnink 05-12-1680 Vorden  
2112 Lijsebet (Elisabeth) Gallee 24-04-1668 Zutphen 09-01-1743
2113 Peter Carnier 25-12-1731
2114 Johannes Gallee 09-04-1669 Zutphen  
2115 Janna Bitters  
2116 Peter Antonij Gallee 23-03-1708 Vorden  
2117 Margrietjen Gallee 05-02-1713 Vorden 22-01-1789
2118 Geertruijt Pauwen  
2119 Sophie, ook Anna Sophia Enserinck 24-01-1666 Zutphen  
2120 Johannes Gallee 08-05-1667 Zutphen voor 1669
2121 Jan van Heek  
2122 Geertruijt Enserinck 07-09-1664 Zutphen  
2123 Antoni Maessen  
2124 Berent Boshof  
2125 Berendina Gallee 13-07-1772 Vorden  
2126 Sophia Margaretha Gallee 12-06-1776 Vorden  
2127 Gerhardus Gallee 21-02-1787 Vorden 24-02-1788
2128 Harmen Oortgiezen  
2129 Jenneken Schuurman  
2130 Garritjen Dekanie 26-05-1715 Vorden  
2131 Gosen Decanije 22-07-1742 Vorden 27-08-1782
2132 Gosen Dekanie 12-10-1736
2133 Hendrik Jan Dekanie, later Lentink 18-01-1711 Vorden  
2134 Maria Dekanie 13-04-1713 Vorden 23-03-1783
2135 Harmannus Dekanie, later Bochelman 06-02-1718 Vorden  
2136 Harmen Hetink 28-02-1740
2137 Lammert Kassenberch  
2138 Margrieta Rose op de Decanie 21-03-1675 Vorden 02-04-1743
2139 Merten Rose op de Decanie  
2140 Jan Konink 16-11-1672 Vorden 1708-1709
2141 Reint Rose op de Decanie 20-05-1678 Vorden  
2142 Hendrsken Top Barchem  
2143 Jan Top  
2144 Grietien Moijdermans  
2145 Marten op de Decanie 26-11-1671 Vorden  
2146 Reijndina Roosen  
2147 Hendrick Pauwen  
2148 Roelof Joostink  
2149 Beerentjen Decenie 02-06-1698 Vorden  
2150 Janna Decanie Vorden  
2151 Marten Deccanie 22-07-1703 Vorden  
2152 Jan Dekkenie 06-12-1705 Vorden  
2153 Harmen Deccanie 15-04-1708 Vorden  
2154 Berend Koninckx  
2155 Jenneken Lentink 15-08-1717 Vorden  
2156 Hendrik Jan Hissink  
2157 Jan Garritsen  
2158 Grietjen Ruijnemans  
2159 Wilhelmina Pauwen  
2160 Garrit Garmel 01-05-1692 Vorden  
2161 Catharina Deccanie 06-01-1796
2162 Hendrik 01-01-1791
2163 Janna Deccanie 24-06-1742 Lochem  
2164 Cornelis Hijnekamp  
2165 Gerrit Klein Obbink  
2166 Gerrit Wenick, Weenink  
2167 Jan Wesselink  
2168 Aleida Sletterink  
2169 Hendrica Brinkhoff 11-10-1722 Vorden 29-03-1800
2170 Willem  
2171 Jan Lucas Brinkhoff 15-03-1778
2172 Willem Willemsen 12-12-1751 Vorden  
2173 Janna Willemsen 12-09-1756 Vorden  
2174 kind Willemsen 21-06-1758
2175 kind Willemsen 22-04-1765
2176 Eultjen Bouwmeester 17-02-1749
2177 Hendrick Bouwmeester voor 1721
2178 Jan Joink  
2179 Aeltjen Brinckerhof 11-12-1692 Vorden  
2180 Geesken Brinckerhof 08-08-1697 Vorden  
2181 Hendes Brinckerhof Vorden voor 1703
2182 Hendersken Brinckerhof 16-09-1703 Vorden  
2183 Elsken Brinckerhof  
2184 Willem Vellhorst  
2185 Lucas Brinckerhof  
2186 Jenneken  
2187 Geertruijt Brinckerhof  
2188 Tonis Hannink Bathmen  
2189 Jan op de Kettelerij  
2190 Fennneken Pelskamp Hengelo Gld. 20-01-1923
2191 Anna Pelskamp Hengelo Gld. 20-11-1848
2192 Derk Harmsen  
2193 Garrit Jan Rueterink  
2194 Albert Lebbinck  
2195 Maria  
2196 Egbert Lebbinck  
2197 Hendersken Nilant  
2198 Willem (Kleijn) Brandenborgh  
2199 Lucas (Kleijn) Brandenborgh 08-12-1678 Vorden  
2200 Elsken (Kleijn) Brandenborgh 09-01-1681 Vorden  
2201 Jan (Kleijn) Brandenborgh 20-03-1687 Vorden  
2202 Geertjen ter Waerl  
2203 Berent ter Waerl  
2204 Berent (Kleijn) Brandenborgh  
2205 Harmen (Kleijn) Brandenborgh  
2206 Anna Wissinck  
2207 Mechelt Vorschot  
2208 Jan op de Kleijne Brandenborch voor 1643
2209 Gerit Vorschot  
2210 Gerit (Kleijn) Brandenborgh 15-09-1644 Vorden  
2211 Evert (Kleijn) Brandenborgh 28-02-1647 Vorden  
2212 Gertien (Kleijn) Brandenborgh 04-07-1652 Vorden  
2213 Jan (Kleijn) Brandenborgh  
2214 Jedeken  
2215 Lutgert Rijkenborgh 30-10-1687 Vorden  
2216 Philips op Rijckenborgh  
2217 Jacoba Alberta Groot Enzerink 30-11-1868 Utrecht 26-05-1943
2218 Jan Bernardus Groot Enzerink 20-03-1880 Tiel 04-09-1880
2219 Jan Bartelt Tjoonk 14-03-1745 Vorden  
2220 Janna Waarle  
2221 Waander Eskes, ook wel Vinkenborg  
2222 Johanna Jolink  
2223 Jan Klijn Jimmink  
2224 Manon Groot Enzerink  
2225 Jeroen Groot Enzerink  
2226 Arend Bomer  
2227 Aleida Gosina Roelofsen  
2228 Jan Derk Denkers Steenderen  
2229 Johanna van den Barg  
2230 Jante Deurnink, Doornink Laren (Groot Dochteren) 15-07-1890
2231 Tone Veldmaat Lochem  
2232 Egberdina Veldmaat 01-1854 Lochem 18-05-1854
2233 Harmanus Snel 01-10-1828 Vorden  
2234 Johanna Rodefusser 11-06-1827 Deventer 02-09-1866
2235 Berendina Snel 21-05-1824 Vorden 25-03-1899
2236 Garrit Jan Beumer 27-01-1820 Laren 07-09-1864
2237 Jacob Beumer 04-04-1856 Lochem 01-02-1903
2238 Lammerdina Beumer 06-09-1859 Lochem 09-05-1941
2239 Jan Willem Alfenaar, ook van Alfen Utrecht 13-03-1921
2240 Garritjen Beumer 04-11-1849 Lochem 15-11-1849
2241 Gerritjen Beumer 14-10-1852 Lochem na 1893
2242 Aart ten Hoope Elburg  
2243 Hendrik Beumer 03-02-1851 Lochem 03-12-1926
2244 Jenneken Koeslag Neede 27-12-1896
2245 Georg Kleinmann Kastel 18-11-1893
2246 Gerrit Jan Alfenaar 27-09-1917
2247 Maria Elisabeth Alfenaar 12-1898 Utrecht 16-08-1899
2248 Aart ten Hoope Nijmegen  
2249 Hendrikje Hilberdink Hoogeveen  
2250 Jacoba Camphuisen Hoogeveen  
2251 Dina Lucretia ten Hoope Arnhem  
2252 Geurt Snetselaar Oosterbeek  
2253 Lijda ten Hoope Nijmegen 15-07-1882
2254 Johan Kleinmann 03-12-1891 Arnhem 18-12-1891
2255 kind Beumer 20-07-1892 Lochem 20-07-1892
2256 Hendrikus Beumer Lochem  
2257 Derkje Stegeman Terwolde  
2258 Berendina Beumer 16-10-1887 Lochem  
2259 Frederik Floris Lodewijk Willem baron van Heeckeren 01-09-1884 Lochem 04-1971
2260 Jennij Henriette barones van Heeckeren 11-08-1913 Coevorden 11-01-1928
2261 Frederik Floris Lodewijk Willem baron van Heeckeren Coevorden 16-01-1930
2262 Jennij Henriette barones van Heeckeren 29-11-1927 Lochem 16-12-1927
2263 Janna Doornink Groot Dochteren 29-01-1838
2264 Garrit Jan Doornink 20-12-1823 Groot Dochteren 21-12-1823
2265 Garrit Jan Doornink 10-1828 05-07-1829
2266 kind Doornink 24-02-1826 Groot Dochteren 24-02-1826
2267 kind Doornink 27-06-1827 Laren Gld. 27-06-1827
2268 Hilletjen Pannekoek Rheden  
2269 Johanna van Veelen 1814
2270 Elisabeth Overkamp Hengelo Gld. 29-07-1864
2271 Wolter Wolters 15-12-1786 Vorden  
2272 Garrit Wolters Vorden 10-06-1897
2273 Berendina Wolters Vorden 24-02-1912
2274 Steven Sangers Voorst  
2275 Daniel Wolters 13-10-1824 Vorden  
2276 Garretjen Jansen 12-08-1824 Hummelo en Keppel  
2277 Hendrika Harmina Hissink Voorst  
2278 Hendrica Wolters Vorden 24-01-1911
2279 Jan Willem Weerbeek Lochem 12-06-1884
2280 Janna Wolters Vorden  
2281 Albert Jan Garritsen Vorden  
2282 Jenneken Wolters 06-09-1817 Vorden  
2283 Gerrit Jan Drosterije 27-08-1801 Vorden  
2284 Willem Wolters 12-03-1820 Vorden 06-04-1899
2285 Fredrika Geltink 22-08-1816 Vorden  
2286 Jan Wolters 14-08-1816 Vorden  
2287 Stijne,Christina Kapers (Kappers) 26-07-1813 Vorden  
2288 Jan Wolters Warnsveld  
2289 Hendrika Johanna Groot Jebbink Vorden  
2290 Willemina Drosterije 20-09-1849 Warnsveld  
2291 Jan Boesveld 03-08-1832 Steenderen  
2292 Frederika Drosterije Warnsveld 22-03-1923
2293 Gerrit Jan Jakobus Rensink  
2294 Geesken Rensink  
2295 Wim Rensink  
2296 Christiaan Kobesen 25-04-1902 Hummelo en Keppel  
2297 Gerrit Jan Kobesen 18-05-1908 Hummelo en Keppel  
2298 Johanna Berendina Kobesen 12-07-1909  
2299 Christina Hendrika Kobesen 30-12-1911  
2300 Anna Kobesen 29-09-1913  
2301 Willemina Kobesen 13-09-1915  
2302 Johanna Berendina Kobesen 22-05-1906 21-05-1908
2303 Garrit Jan Buitenhuis 25-10-1880 Hummelo en Keppel  
2304 Willem Buitenhuis 29-10-1881 Hummelo en Keppel  
2305 Wilhelmina Johanna Buitenhuis 03-05-1884 Hummelo en Keppel  
2306 Johanna Hendrika Groot Enzerink 02-02-1927 Ruurlo  
2307 Anna H. Groot Enzerink 31-03-1939 Ruurlo  
2308 Gerrit Hendrik Groot Enzerink 15-02-1909 Ruurlo  
2309 kind Groot Enzerink 03-04-1955 Ruurlo 03-04-1955
2310 Hendrika Berendina Groot Enzerink 07-09-1874 Doesburg 16-03-1944
2311 Ida Hendrika Catharina Groot Enzerink 22-06-1910 Doesburg  
2312 Maria op 't Ham 12-01-1716 Vorden 06-07-1748
2313 Maria Abbink 20-08-1749
2314 Teune Hammerman 27-09-1744 Vorden 31-12-1746
2315 Derkjen Groot Enzerink 04-03-1907 Doesburg 28-06-1953
2316 Maria Hammerman 01-01-1747 Vorden 02-01-1747
2317 Piet Mensink Olst  
2318 Garritje Groot Enzerink 04-10-1908 Doesburg  
2319 Hannes Gidding  
2320 Grada Hendrika Groot Enzerink 15-04-1911 Doesburg 11-03-2000
2321 Christina Alderkamp 17-07-1740 Vorden 18-09-1780
2322 NN  
2323 Driesken Hammerman 02-05-1723 Vorden  
2324 Elsken Hammerman 17-05-1726 Vorden  
2325 Anderies Hammerman 14-10-1731 Vorden  
2326 Dries op 't Ham 19-07-1646 Vorden voor 1708
2327 Marriken op het Ham 04-08-1644 Vorden  
2328 kind op het Ham 17-01-1641 Vorden  
2329 Drisken op het Ham 03-12-1654 Vorden  
2330 Stijntien op het Ham  
2331 Beerndt op het Ham  
2332 Anneken Netelenbosch  
2333 Derkxscen op het Ham  
2334 Sweer Leuink  
2335 Hendersken op het Ham  
2336 Jan Norde  
2337 Oortwijn  
2338 Garret Oortwijn  
2339 Johanna 16-02-1710 Warnsveld  
2340 Hendrik 01-06-1714 Warnsveld  
2341 Jan Goossen 03-06-1714 Warnsveld  
2342 Jan  
2343 Garret Woesten Enk  
2344 Hendrik Abbink  
2345 Maria Abbinx 28-02-1675 Vorden  
2346 Roelof Abbinx  
2347 Hendersken Wolterinx voor 1703
2348 kind Groot Enzerink 16-03-1938 Geldrop 16-03-1938
2349 Herman Groot Hulze 06-12-1877 Vorden  
2350 Gerrit Groot Hulze 20-11-1878 Vorden  
2351 Johan Groot Hulze 03-02-1874 Harfsen 12-03-1939
2352 Aagje Klein de Groot Zijpe 02-03-1916
2353 Maria Mulder Zwollerkerspel  
2354 Gertrude Wilhelmine Rensink 12-02-1882 Schiermonnikoog  
2355 Louise Rensink 18-04-1883 Schiermonnikoog 31-07-1937
2356 Willem Gerhard Rensink 07-1889 Doornspijk 18-01-1891
2357 Herman Lusink Drempt  
2358 Garritjen Eskes Hoog-Keppel  
2359 Jan Willem Eskes Steenderen  
2360 Gerbert Docter 15-04-1969
2361 Garrit Ontstenk 27-03-1779
2362 Jan Nieuwenhuijs, ook Groot Boerle 10-01-1785
2363 Johanna, Janna Groot Boerle 02-09-1731 Vorden 06-02-1781
2364 Antonij Groot Jimmink  
2365 Janna Groot Boerle 15-02-1767 Vorden  
2366 Jan Groot Boerle 31-07-1768 Vorden 04-11-1768
2367 Garretjen Linterman 12-01-1809
2368 Antonij Groot Boerle 13-05-1772 Vorden  
2369 Geertruid Groot Boerle 13-12-1773 Vorden  
2370 Gerritjen Groot Boerle 15-02-1776 Vorden  
2371 Willemken Grote Boerle 05-07-1781
2372 Jurriaan, Jurjen Bovengoet, Bovenman,later Nieuwenhuijs  
2373 Jan Groot Enzerink 08-09-1900 Utrecht  
2374 Gerarda Helena Vallen 18-02-1906 Vleuten  
2375 Jan Groot Boerle 07-03-1686 Vorden 19-04-1743
2376 Jurriaen Groot Boerle 30-08-1733 Vorden 05-12-1733
2377 Margarita Groot Boerle 02-03-1738 Vorden 09-03-1738
2378 Mechteldina Groot Boerle 14-08-1740 Vorden  
2379 Jan Derk Groot Boerle 10-02-1743 Vorden  
2380 Margaritha Groot Boerle 12-09-1745 Vorden 16-12-1816
2381 Berent Groot Boerle 20-02-1749 Vorden  
2382 Hendrik Groot Boerle 15-09-1754 Vorden  
2383 vrouw Grote Boerle 01-01-1739
2384 Engbert Overkamp, ook Graffelman  
2385 Janna Graffelman  
2386 Philip Graffelman 09-03-1755 Warnsveld  
2387 Jan Hermen Graffelman 21-03-1756 Warnsveld  
2388 Derk Graffelman 20-02-1757 Warnsveld  
2389 Antonij Graffelman 04-11-1759 Warnsveld 18-11-1759
2390 Hendrika Graffelman 03-07-1763 Warnsveld  
2391 Derk Groot Graffel 24-10-1761
2392 Aaltjen Meijerink 29-05-1751
2393 Waender Meijerink op 't Rietger  
2394 Hendrik Groot Graffel  
2395 Jan Groot Graffel 06-02-1718 Warnsveld  
2396 Maria Graffelman 22-01-1713 Warnsveld 03-02-1762
2397 Peter Lentink 21-04-1672 Vorden  
2398 Jacob Lentink 28-10-1747
2399 Derk Brus  
2400 Jan Overkamp  
2401 Gerhardt Willem Groot Graffel 20-04-1727 Warnsveld  
2402 Evert Meijerink op 't Rietger  
2403 Hendrik Jan Groot Enzerink 17-07-1843 Doesburg 04-11-1869
2404 Gerrit Jan Groot Enzerink 26-08-1912 Doesburg 03-10-1947
2405 Antonia Johanna Groot Enzerink 21-05-1918 Doesburg  
2406 Johanna Groot Enzerink 01-03-1924 Doesburg  
2407 Gijsbertdina Overduin 13-04-1909 Rheden  
2408 Lammerdina Johanna Groot Enzerink 17-08-1932 Rheden  
2409 Reind Lievestro  
2410 Hendrikus Lievestro 07-1934 Ruurlo 28-09-1934
2411 Gerrit Hendrik Groot Enzerink 02-1909 Ruurlo 28-06-1909
2412 kind Groot Enzerink 11-11-1912 Ruurlo 11-11-1912
2413 Gerrit Hendrik Flierman 11-1906 Ruurlo 11-07-1907
2414 Derkjen Zweverink 21-02-1836 Vorden  
2415 Garritjen Zweverink 30-08-1841 Vorden  
2416 Johanna Hendrika Zweverink 23-04-1847 Vorden  
2417 Goossen Zweverink 28-02-1850 Vorden  
2418 Hendrikus Zweverink 19-03-1844 Vorden  
2419 Teunis Bloemendaal  
2420 Hendrik Schoppers voor 1816
2421 Henders Bruntink voor 1816
2422 Aaltjen Nijland Vorden 23-06-1801
2423 Maria Hummelman 16-02-1786 Warnsveld  
2424 Garritjen Hummelman 06-04-1787 Warnsveld  
2425 Jenneken Hummelman 16-03-1788 Warnsveld 01-10-1834
2426 Garret Hummelman 25-11-1789 Warnsveld  
2427 Christina Hummelman 09-04-1793 Warnsveld  
2428 Garritjen Hummelman 11-02-1779 Warnsveld 08-09-1779
2429 Harmina Hummelman 14-01-1780 Warnsveld  
2430 Gerrit Jan Hummelman 20-05-1781 Warnsveld  
2431 Egbert Hummelman 27-07-1782 Warnsveld  
2432 Aaltjen Hummelman 29-11-1783 Warnsveld  
2433 Hendrica Hummelman 11-12-1784 Warnsveld 28-04-1851
2434 Goosen Hummelman 08-08-1795 Warnsveld  
2435 Johanna Maria Hummelman 06-01-1799 Warnsveld  
2436 Gerrit Jan Brinkman 09-06-1769 Vorden 23-06-1802
2437 Maria Wuestenenk 27-11-1774 Vorden  
2438 Hendrik Jan Wuestenenk  
2439 Geesken Tjoonk  
2440 Jacob Overdijkink, in 1734 Brinkman  
2441 Jacoba Brinkman op 't Ham 23-09-1764 Vorden  
2442 Berendina Brinkman op 't Ham 26-01-1766 Vorden  
2443 Hendrik Brinkman op 't Ham 12-09-1770 Vorden  
2444 Alberd Brinkman op 't Ham 03-11-1771 Vorden  
2445 Janna Brinkman op 't Ham 03-09-1763 Vorden  
2446 Janna Hoentjen  
2447 Anna Maria Brinkman 08-03-1773 Warnsveld  
2448 Jan Brinkman 12-08-1775 Warnsveld  
2449 Albert Nijenkamp  
2450 Sweerken Heersink  
2451 Hendrik Bemer  
2452 Hendrik Jan Bettink 14-10-1772 Warnsveld 17-01-1773
2453 Reintjen Jimmink 03-02-1771 Vorden  
2454 Barta Johanna Groot Boerle Vorden 16-01-1938
2455 Derk Jan Groot Boerle Vorden  
2456 Janna Massink Brummen  
2457 Jan Groot Boerle 15-02-1924 Brummen 25-02-1924
2458 Hendrikus Johannes Stoltenborg Hengelo Gld.  
2459 Jan Herman Groot Boerle Vorden  
2460 Gerritje Starink Hengelo Gld.  
2461 Janna Aleida Groot Boerle Vorden  
2462 Jan Krijt Warnsveld  
2463 Garrit Jan Groot Boerle 24-12-1810 Vorden  
2464 Hendrika Abbink 09-09-1808 Vorden  
2465 Jan Groot Boerle 04-08-1804 Vorden 11-05-1806
2466 Jan Groot Boerle 07-04-1807 Vorden 19-01-1810
2467 Christina Groot Boerle 07-01-1802 Hengelo Gld. 31-08-1853
2468 Jannes Udink 29-03-1789 Bathmen  
2469 Anna Maria Dorothea van Lintelo tot de Marsch 27-08-1743 Huize de Marsch 17-04-1809
2470 Johanna Maria Jimmink 1783-1784 Bredevoort? 26-07-1818
2471 Anna Frederica Jimmink 09-09-1780 Wehl 15-02-1874
2472 Paulus Wolters Vorden  
2473 Gerritje Broeker Brummen  
2474 Geesken Kleijn Hammink 24-02-1743 Hengelo Gld.  
2475 Willem Kleijn Jimmink 21-06-1744 Vorden  
2476 Berent Kleijn Jimmink 19-12-1745 Vorden  
2477 Hendrik Kleijn Jimmink 29-06-1749 Vorden  
2478 Hendrica Kleijn Jimmink 19-11-1752 Vorden  
2479 Garrit Kleijn Jimmink 06-08-1758 Vorden  
2480 Aaltjen Geltink  
2481 Hendrik Brandenborg  
2482 Margaretha Maria Berlijn  
2483 N.N.  
2484 N.N.  
2485 Helena Geertruida Maria de Leur 25-07-1905 Utrecht  
2486 Fredrik Jacobus de Leur Utrecht 15-05-1908
2487 Agnes Josephine de Leur Utrecht  
2488 Alida Sophia de Leur Utrecht  
2489 Maria Margaretha de Leur 08-1866 Utrecht 23-11-1866
2490 Frederik Jacobus de Leur 05-1865 Utrecht 11-07-1865
2491 Willem Johannes de Leur 1871-1872 Utrecht 24-01-1872
2492 Johannes Fredrik de Leur 1872 Utrecht 27-10-1872
2493 Maria Margaretha de Leur 1864 Utrecht 30-03-1866
2494 kind de Leur 19-06-1880 Utrecht 19-06-1880
2495 Maria Margaretha de Leur 08-1870 Utrecht 14-11-1870
2496 Jan Jacob de Leur 04-1874 Utrecht 21-06-1874
2497 Jan de Leur 16-10-1745 Ijsselstein 15-07-1820
2498 Sophia de Bruin Rotterdam  
2499 Laurens de Leur 19-08-1773 Jutphaas 09-12-1826
2500 Gijsbertha Setteur Utrecht 18-06-1819
2501 Christina de Leur 11-02-1776 Jutphaas 29-03-1856
2502 Maria de Leur 17-05-1778 Jutphaas 01-01-1842
2503 Jan de Leur 06-08-1780 Jutphaas 01-04-1846
2504 Dirk de Leur 22-12-1782 Jutphaas  
2505 Aaltje de Leur 01-11-1786 Jutphaas  
2506 Cornelis de Leur 24-01-1768 Rotterdam  
2507 Jacoba de Leur 04-11-1770 Rotterdam 09-11-1832
2508 Jan de Vael Rijswijk (Gld.)  
2509 Cornelia van Dranen Utrecht 14-12-1858
2510 Coenraad van Dijk  
2511 Engeljen Vink  
2512 Engeljen Vink  
2513 Joseph de Leur 11-04-1817 Gorinchem  
2514 Maria Anna Blass Ostbevere  
2515 Willem Johannes de Leur Utrecht 14-12-1893
2516 Geertruij Verbaan Utrecht  
2517 Alida Sophia de Leur Utrecht 26-08-1894
2518 Johannes Knotsenburg Utrecht  
2519 Commerijntje Johanna van Beusekom Maurik  
2520 Jan de Leur Jutphaas 03-01-1857
2521 Dirk de Leur Utrecht 11-04-1862
2522 Gesina Tulp Utrecht  
2523 Jacobus Jansen Nedereind  
2524 Anna Langerhaus Gorinchem  
2525 Louisa Gijsberta de Leur Utrecht 12-10-1865
2526 Helena Elisabeth de Leur Utrecht 17-06-1871
2527 Albert van Weelderen Culemborg  
2528 Johannes de Leur Utrecht 01-12-1878
2529 Johanna Spaltman Utrecht  
2530 Willem Antonie de Leur 07-04-1815 Utrecht 23-04-1887
2531 Krina Cornelia Moolenburgh Haamstede  
2532 Petronella van Rooijen Utrecht  
2533 Marinus de Leur 22-04-1813 Utrecht 08-11-1865
2534 Juliana Maria van Rijn Utrecht 01-03-1895
2535 Franciscus Andreas de Leur 18-08-1811 Utrecht 13-06-1868
2536 Marragrieta Maria Schouten Amerongen  
2537 Maria Sophia de Leur 26-05-1817 Utrecht 03-08-1845
2538 Lauwerens Gijsbertus de Leur Utrecht  
2539 Maria Balfoort Utrecht  
2540 Hendrik de Leur Utrecht 31-01-1879
2541 Maria Eleonora Dorothea van Gorkom Utrecht  
2542 Marinus de Leur Utrecht 20-10-1890
2543 Grietje Vromans Meppel  
2544 Geertruij de Leur Utrecht 27-01-1925
2545 Jan Frederik Lingmont Utrecht  
2546 Dirk Marinus de Leur Utrecht 17-01-1911
2547 Helena Geertruida Marie Lamie Utrecht 12-01-1911
2548 Marinus de Leur 12-1843 Utrecht 14-03-1844
2549 Laurens Gijsbertus de Leur Utrecht 11-06-1868
2550 Cornelia de Leur Utrecht 30-03-1855
2551 Louisa Gijsberta de Leur 12-1836 Utrecht 16-02-1837
2552 Juliana Maria de Leur Utrecht 01-04-1852
2553 Juliana Helena Geertruida Maria de Leur Utrecht 30-06-1930
2554 Baltus Christiaan Lamie Utrecht 18-10-1917
2555 Dirk Marinus de Leur Utrecht  
2556 Alida Petronella Maria Prosman Harderwijk  
2557 Laurens Gijsbertus de Leur Utrecht 14-04-1927
2558 Johanna Petronella Helena Hauer Utrecht 01-12-1941
2559 Johanna de Leur 31-10-1885 Utrecht  
2560 Maria de Leur Utrecht  
2561 Pieter Anthonie Frijlink Utrecht  
2562 Hendrika Christina Louisa de Leur Utrecht 08-07-1868
2563 Dirk Marinus de Leur Utrecht 27-04-1865
2564 Juliana Helena Geertruida Maria de Leur Utrecht  
2565 Willem Hendricus Karelse Zeist  
2566 Leonard Bernard de Leur Utrecht 15-05-1941
2567 Wilhelmina Raben  
2568 Mechtelina de Leur Utrecht 27-10-1918
2569 Anthonius Franciskus Rams Utrecht  
2570 Baltus Christiaan de Leur Utrecht 07-05-1922
2571 Gretha Griese  
2572 Laurens Gijsbertus de Leur Utrecht 26-03-1924
2573 Wilhelmina Hendrika de Leur Utrecht 14-12-1927
2574 Frederik de Leur 03-1889 Utrecht 06-01-1890
2575 Frederik de Leur Utrecht  
2576 Hendrika Charlotte van der Meijden Utrecht  
2577 Jacobus van der Scheur Rhenen  
2578 Jan Hendrik Wijgh Amsterdam  
2579 Jan Steeman  
2580 Janna Alderkamp 30-03-1707 Vorden 11-08-1762
2581 Jan Willem Ross 25-12-1835 Willemstad 15-01-1836
2582 Fredrik Jacobus Ross Utrecht  
2583 Jan Willem de Leur 01-1838 Utrecht 26-02-1838
2584 Egbert Onstenk  
2585 Jurrien Bloemendaal, later Alderkamp  
2586 Gerritien, Grietjen Stapelbroek 21-02-1675 Hengelo Gld.  
2587 Derck Elshof  
2588 Jurjen van het Nienhuis 12-05-1775
2589 Jan Enserinck  
2590 Hendrik Kraasenberg  
2591 Harmina Tap  
2592 Jurrien Denkers  
2593 Jantjen Schuts  
2594 Garritjen Arends 30-06-1833 Steenderen 07-03-1879
2595 Jenneken Teunissen 25-11-1831 Hengelo Gld.  
2596 Bertha Raat 16-04-1916  
2597 Vredenberg  
2598 Hermina Wilhelmina Grootenzerink 07-12-1924 Gorssel  
2599 Antoni Slagman 20-04-1925  
2600 Bernhard Antoon Slagman 01-10-1952  
2601 Wilhelmina Slagman 30-08-1958  
2602 Johanna Wilhelmina Grootenzerink 06-11-1924 Zutphen 01-07-1994
2603 Gerrit Jan Grootenzerink 12-07-1930 Zutphen  
2604 Alberta Grootenzerink 07-07-1933 Zutphen  
2605 Johannes Frederik Torn 01-03-1864 Vlaardingen 01-03-1921
2606 Jaapje de Jong 05-12-1862 Naaldwijk 04-09-1926
2607 Gerrit Zeevalk  
2608 Betsie Zeevalk  
2609 Tine Hartemink Vierakker  
2610 Ansje Grootenzerink  
2611 Erik Groot Enzerink  
2612 Dini Dieseraad  
2613 Andre Grootenzerink 16-04-1970 Zutphen  
2614 Gerbert Grootenzerink 22-12-1971 Zutphen  
2615 Ronny Grootenzerink 22-12-1971 Zutphen  
2616 Jeannette Peters  
2617 Sascha Grootenzerink  
2618 Cynthia Grootenzerink  
2619 Marjan Dijkman  
2620 Ilse Rianne Grootenzerink  
2621 Jaap Zeegers  
2622 Anja Zeegers  
2623 Marjan Zeegers  
2624 Berend Heijink 12-03-1855 Warnsveld  
2625 Gerritdina Fredrika Harmsen Gorssel  
2626 Jan Willem Harmsen  
2627 Arendina Harmken Loman  
2628 Jan Graffelman, later Looman 28-09-1807
2629 Aaltjen Beemers  
2630 Maria Voskamp 23-12-1731 Vorden 22-10-1763
2631 Marten Voskamp 14-03-1764
2632 Henderik Voskamp 06-12-1733 Vorden  
2633 Garritjen Lentink  
2634 Jan Veldmaat  
2635 Jan Harenbarg  
2636 Geertjen Besselink 12-10-1738 Almen  
2637 Egbert Spitholt 24-01-1707 Almen  
2638 Peter Stickerie, later Spitholt voor 1728
2639 Peter Spitholt 18-07-1728 Almen  
2640 Jan Besseling 19-02-1736 Almen  
2641 Grietjen Besselink 21-10-1708 Almen  
2642 Jan Besselink  
2643 Jenneken Besselink  
2644 Hendrik Enserink 27-06-1756 Vorden 1758
2645 Henders Enserink 27-06-1756 Vorden 1758
2646 Jan Enserink 12-02-1758 Vorden 1758
2647 Hendrik Enserink 08-04-1759 Vorden 18-09-1789
2648 Anneken Enserink 24-08-1760 Vorden voor 1765
2649 Hendrica Enserink 24-08-1760 Vorden voor 1765
2650 Antonij Enserink 09-05-1762 Vorden voor 1765
2651 Aaltjen Enserink 02-10-1763 Vorden 04-10-1763
2652 Maria Enserink 18-08-1765 Vorden 25-01-1847
2653 Anna Margarita Enserink 17-04-1767 Vorden 1806
2654 Engbert Enserink 26-12-1768 Vorden 30-05-1835
2655 Derk Velderman  
2656 Jan Berend Broekmaat  
2657 Hendrika Enzerink, ook Bouhuis 01-06-1773 Almen 14-02-1828
2658 Gerrit Koerselman 1763 Harfsen 1816
2659 Henrica Enserink 02-03-1772 Almen 14-03-1772
2660 Garrit Jan Enserink 21-10-1776 Almen 10-12-1859
2661 Maria Hendrika Beekman 06-04-1787 Warnsveld  
2662 Peter Enserink 29-04-1780 Almen 23-03-1781
2663 Berent Enserink 02-12-1782 Almen  
2664 Hendersken Wolters 13-12-1733
2665 Jenneken Hesselinck  
2666 Hendrik Enserink 1733  
2667 Jan Joostink  
2668 Janna 't Joostink 11-04-1717 Vorden  
2669 Marrijtjen Joostink 13-11-1712 Vorden  
2670 Jan Wilmerink 30-12-1750
2671 Derckxken Paradijs  
2672 Gerrit Paradijs voor 1698
2673 Mechtelt op Wennekink voor 1698
2674 Jan op Wennekink  
2675 Jan Wilmerink  
2676 Derck Wilmerink  
2677 Mechtelt op de Sels  
2678 Gerrit Wilmerink 10-05-1646 Vorden  
2679 Willem Wilmerink 03-1656 Vorden  
2680 Stintien Wilmerink  
2681 Tonnis Rinderinck  
2682 Hendrik Wilmerink  
2683 Grietjen Everinck  
2684 Geertjen  
2685 Jan op Jebbekink voor 1686
2686 Fenneken Wilmerink 07-03-1706 Vorden  
2687 Hendrik Wilmerink 03-03-1709 Vorden  
2688 Annemagrietjen Wilmerink 23-03-1711 Vorden  
2689 Hendrik Stroo Stroirer 30-09-1683 Vorden  
2690 Johanna Lichtenberg  
2691 Willem op den Hogenkamp  
2692 Gerret op den Hogenkamp  
2693 Geertien op den Hogenkamp 28-10-1703 Steenderen  
2694 Willemina Denkers 07-09-1871 Steenderen  
2695 Garrit Hendrik Denkers 17-01-1851 Hummelo 31-08-1856
2696 Roelof Prakken 28-10-1868 Dronrijp 18-04-1897
2697 Bartje Hammink Eerbeek 19-02-1853
2698 N.N. Zeissink 24-03-1858 Hall 24-03-1858
2699 Garrit Willem Groot Enzerink 17-03-1853 Vorden 16-01-1856
2700 Sybrand van der Heide  
2701 Geertruid Reessink 07-11-1781 Vorden  
2702 Hendrika Reessink 03-04-1784 Vorden  
2703 Hendrik Jan Reessink 27-09-1785 Vorden  
2704 Teuntjen Reessink 12-11-1786 Vorden  
2705 Berend Reessink 19-09-1789 Vorden  
2706 Berendina Reessink 29-04-1792 Vorden 17-09-1814
2707 Jan Willem Reessink 10-11-1794 Vorden 11-10-1815
2708 Hendrica Reessink 09-08-1797 Vorden  
2709 Geertruij Reessink 02-03-1800 Vorden 03-10-1856
2710 Derk Jan Rossel 10-01-1791 Vorden  
2711 Garrit Jan Weenink 30-12-1793 Vorden  
2712 Manus Bergeman (Bargeman) 13-09-1785 Vorden  
2713 Jenneken op den Bucker  
2714 Geritijen op Grouwel  
2715 Jan op het Knof  
2716 Engelbert op Grouwel  
2717 Reijntijen  
2718 Maria Hendrica Deenik 03-08-1957
2719 Hendrica Johanna Groot Hulze 04-01-1906 Leiden  
2720 Gerrit Jan Beumer Lochem 09-1965
2721 Hendrike Wansink Eibergen  
2722 Hendrik Jan Beumer Lochem  
2723 Harmina Hendrika Tragter Vorden  
2724 Gerrit Jan Beumer 18-02-1862 Lochem 11-07-1911
2725 Hendrikus Riethorst 27-09-1881 Zutphen  
2726 Tonia Frederika Vorden  
2727 Johanna Riethorst 17-11-1895 Zutphen  
2728 Wilhelmus Johannes van der Aa 06-01-1896 Arnhem  
2729 Steven Riethorst 16-12-1885 Zutphen  
2730 Johanna Wilhelmina Boersbroek 08-04-1888 Zutphen  
2731 Derkje Riethorst 22-10-1883 Zutphen  
2732 Johannes Jansen 12-07-1876 Deventer  
2733 Klasina Riethorst 22-07-1890 Zutphen  
2734 Frans Hartman 14-05-1884 Hilversum  
2735 Johannes DaniČl Verbunt 11-08-1871 Tilburg  
2736 Geesken Riethorst Zutphen  
2737 Johannes Cornelis van der Toorn Vrijthoff 's-Gravenhage  
2738 Johannes Jansen 06-03-1902 Zutphen  
2739 Johannes DaniČl Verbunt 06-02-1908 Zutphen 26-07-1933
2740 Petrus Cornelis Verbunt 19-09-1909 Zutphen  
2741 Derkje Verbunt 10-03-1911 Zutphen  
2742 Hendricus Hubertus Verbunt 01-02-1913 Amsterdam  
2743 Adrianus Verbunt 07-11-1915 Zutphen  
2744 Klaas Verbunt 07-11-1915 Zutphen 23-05-1941
2745 Alexander Verbunt 08-07-1921 Zutphen  
2746 Johan Hartman 07-01-1911 Zutphen  
2747 Frans Hartman 04-08-1913 Zutphen  
2748 Geerhard Hartman 31-01-1919 Zutphen  
2749 Alexander Johannes Hartman 11-01-1922 Zutphen  
2750 A.A. Muijtstege  
2751 Carolina Maria van der Aa 27-12-1920 Zutphen  
2752 Susanna Johanna van der Aa 11-01-1927 Zutphen  
2753 Wilhelmina Johanna van der Aa 21-02-1929 Zutphen  
2754 Wilhelmina van der Aa 30-11-1933 Zutphen  
2755 Remt Jacobus Rensink 08-1890 Doornspijk 24-12-1891
2756 Ruurd Teensma  
2757 Geert Rensink Zoutkamp  
2758 Antje Helena Thijssen Oudenhoorn  
2759 N.N. Rensink 30-07-1916 Nieuw Balinge (gem. Westerbork) 30-07-1916
2760 Hendrik Beumer op 't Voorde  
2761 Henderik Beumer  
2762 Lammerdine Top 1797 Lochem 04-1859
2763 Jan Top 1765 Barchem 04-1850
2764 Elsken Huurneman 1767 Ruurlo 12-1843
2765 Derksken Hogenkamp 16-08-1752
2766 Gerrit  
2767 Albert Reugebrink 22-02-1739 Hengelo Gld. 04-01-1823
2768 Henders Katgers voor 1823
2769 Hendrik Reugebrink op Stapelbroek ('s mate) voor 1755
2770 Jantjen Hatemink  
2771 Berend Bannink 01-01-1730 Hengelo Gld.  
2772 Gerritjen Breul 09-02-1731 Hengelo Gld. 25-02-1786
2773 Henrik Bannink 07-01-1692 Hengelo Gld.  
2774 Harmen Broil 13-03-1707 Hengelo Gld.  
2775 Jenneken Lieferink 09-01-1707 Vorden 19-03-1782
2776 Teunis Broil voor 1732
2777 Hermken  
2778 Jan Leverink  
2779 Bijltijen Wencks  
2780 Derck Leferinc  
2781 Berent Leverink 09-01-1707 Vorden  
2782 Jenneken Leverink 21-05-1702 Vorden voor 1707
2783 Jan Leverink 30-03-1704 Vorden  
2784 Gerrit Leverink 03-05-1711 Vorden  
2785 Hendrik Nagtegaal  
2786 kind Nagtegaal 15-05-1743
2787 Lambert ter Meul 28-11-1756 Warnsveld  
2788 Willem Kleen Wolterink  
2789 Jan Deurnink  
2790 Garritjen  
2791 Stephanus Snel 03-08-1854 Deventer 03-10-1854
2792 Hermanus Stephanus Snel 22-08-1855 Deventer 29-11-1857
2793 Francina Antonetta Snel 04-07-1858 Deventer 17-03-1860
2794 Francina Antonetta Snel 29-03-1860 Deventer 08-01-1935
2795 Gerrit Snel 20-07-1862 Deventer 08-09-1866
2796 Stephanus Snel 02-01-1865 Deventer 07-09-1866
2797 Jannes Krans Bathmen 27-03-1890
2798 Johan Christiaan Bosch 30-03-1858 Deventer 30-06-1932
2799 Jan Krans  
2800 Hermina Krans 07-03-1885 Deventer  
2801 Johan Krans 03-05-1886 Deventer 12-04-1893
2802 Hermannus Johannes Vukkink Olst  
2803 Francina Antonetta Krans 26-10-1887 Deventer 20-10-1896
2804 Johanna Bosch 21-01-1896 Deventer 16-12-1989
2805 Francina Antonetta Bosch 08-11-1897 Deventer  
2806 Johan Christiaan Bosch 26-06-1899 Deventer 17-04-1900
2807 Johannes Wijnbergen 03-07-1891 Deventer 01-11-1955
2808 Henricus Willebrordus Antonius Mensink Deventer  
2809 Johanna Wijnbergen 29-11-1914 Deventer 19-06-1980
2810 Francina Wijnbergen 19-01-1916 Deventer 20-06-2003
2811 Wilhelmina Wijnbergen 02-09-1917 Deventer 27-10-1918
2812 Hermanus Wijnbergen 22-09-1918 Deventer 01-11-1918
2813 Wilhelmina Wijnbergen 17-11-1919 Deventer  
2814 Johanna Christina Wijnbergen 11-12-1920 Deventer 27-04-2003
2815 Johannes Wijnbergen 23-12-1921 Deventer 15-03-1922
2816 Johannes Wijnbergen 20-01-1923 Deventer 21-01-2001
2817 Hermanus Wijnbergen 17-02-1924 Deventer 14-08-1989
2818 Aaltje Wijnbergen 03-05-1925 Deventer 19-03-1936
2819 Richard Wijnbergen 02-10-1926 Deventer 14-01-1927
2820 Henricus Wijnbergen 14-03-1928 Deventer 08-05-1994
2821 Richard Wijnbergen 13-08-1929 Deventer 25-10-1929
2822 Maria Wijnbergen 09-05-1931 Deventer  
2823 Hermina Wijnbergen 01-05-1933 Deventer  
2824 Marinus Wijnbergen 30-03-1935 Deventer 22-06-2002
2825 Johan Christiaan Wijnbergen 13-11-1939 Deventer  
2826 Roelof Wijnbergen 03-11-1943 Deventer  
2827 Hendrikus Bijsterveld  
2828 Homme Pamboer 05-07-1910 Deventer 04-12-1997
2829 Willem Spiegelenberg 09-12-1991
2830 Klaas de Swart 13-06-1918 Deventer 14-12-1970
2831 Hendrik Johannes de Swart 02-04-1947 Deventer 23-05-1994
2832 Johan Peter de Swart 12-12-1953 Deventer  
2833 Zwaantje Elisabeth Rodermond 03-11-1924 Deventer 06-12-1992
2834 Hermina Brilleman  
2835 Johanna B. Steenbruggen  
2836 Arie Groenink 08-04-1928 Deventer 27-03-1999
2837 Albert Brouwer  
2838 J.A. van der Vegt  
2839 Julia Kwakkel  
2840 Hennie Koers  
2841 Derck Leuink 23-03-1711 Vorden  
2842 Tonnis Leuink 16-10-1712 Vorden  
2843 Jenneken Leuink 14-08-1718 Vorden  
2844 Garrit Leuink  
2845 Maria Rossel  
2846 Anneken  
2847 Wander Winkel  
2848 Jan Leuink  
2849 Altjen Leuink  
2850 Hermen Joinck  
2851 Jan 31-08-1679 Vorden voor 1685
2852 Hendrik 30-01-1681 Vorden  
2853 Teunnis 24-09-1682 Vorden  
2854 Jan Vorden  
2855 Willem Brummelman 28-05-1772 Almen  
2856 Teunis Brummelman 07-06-1767 Almen 27-08-1767
2857 Geertjen Op Brummel 25-02-1638 Almen  
2858 Jan Op Brummel 21-06-1640 Almen  
2859 Henderick Op den Brummeler 09-10-1653 Almen  
2860 Willemina Ruijterkamp 06-07-1732 Almen  
2861 Derk Ruijterkamp 12-12-1734 Almen  
2862 Gerrit Ruijterkamp 02-12-1736 Almen  
2863 Hendrik Jan Ruijterkamp 22-10-1741 Almen  
2864 Fenneken Dennenkamp 1675 Groot Dochteren  
2865 Henderick op Koeslach 1699-1703
2866 Derck Dennenkamp  
2867 Hermken Schutte  
2868 Goslick op den Grauwert  
2869 Steven Egginck  
2870 Lambert op Koeslach 18-11-1677 Lochem  
2871 Gosselijck op Koeslach 26-12-1682 Lochem  
2872 Aeltjen Wunnincks  
2873 Jenneken Wonderink  
2874 Aaltjen op Koeslach 30-09-1688 Laren Gld.  
2875 Herman Koop  
2876 Henderick Koeslag 20-02-1701 Laren Gld.  
2877 Geertien Koeslag 06-07-1704 Laren Gld.  
2878 Derck Koeslag 30-01-1706 Laren Gld.  
2879 Henderick Jan Koeslag 04-09-1707 Laren Gld.  
2880 Fenneken Koeslag 24-11-1709 Laren Gld.  
2881 Janna Koeslag 03-09-1711 Laren Gld.  
2882 Lambert Koeslag 14-05-1713 Laren Gld. voor 1715
2883 Lambert Koeslag 14-04-1715 Laren Gld.  
2884 Lambert Schutte 08-1622 Lochem voor 1674
2885 Derck Schutte  
2886 Janneken Coenderincs  
2887 Geertjen op Vriesewijck  
2888 Geertien op het Have 12-05-1678 Almen  
2889 Jan Spitholt 28-08-1636 Almen  
2890 Jenneken Spitholt 02-05-1669 Almen  
2891 David Spitholt 09-08-1640 Almen  
2892 Joanna Spitholt 20-08-1671 Almen  
2893 Gosen  
2894 Engeltien  
2895 Henrick Spitholt 07-11-1675 Almen  
2896 David Spitholt 10-04-1705 Almen  
2897 Jan Spitholt  
2898 Hendricksken Spitholt  
2899 Jacob Spitholt  
2900 Beickenn Geillinck  
2901 vader Spitholt  
2902 Jennijcken Spitholt  
2903 Davidt  
2904 Geesken Braakhekke 28-09-1840 Gorssel  
2905 Cornelis Albert Willem Fredrik Groot Hulze 11-03-1826 Gorssel 12-04-1878
2906 Tonia Groot Hulze 24-10-1882 Gorssel  
2907 Johannes Kolkman Deventer  
2908 Toon Cornelis Groot Hulze 03-01-1881 Harfsen (Gem.Gorssel)huisnr. 146 04-05-1881
2909 Jacobus Loman  
2910 Hendrika Keijman  
2911 Sweer Loman  
2912 Maria Bertina van Geenen 17-05-1884 Maasdriel 27-11-1950
2913 Johanna Aleida Govers 1906 1995
2914 Matthijs Hermanus Govers 1907 1969
2915 Gerrit jan Govers 1909 1975
2916 Maria Catharina Govers 1911 1985
2917 Johanna Margaretha Gerarda Govers 1912 1989
2918 Dorothea Alberta Govers 1915 1917
2919 Dirk Govers 1920 1945
2920 Johannes Albertus Govers 1922 1943
2921 Teuntjen Haverkamp 10-04-1797 Vorden  
2922 Willemken Korenblik 23-04-1825 Vorden  
2923 Hendrik Jan Korenblik 12-02-1818 Vorden 01-04-1857
2924 Aaltjen Hillebrand Ruurlo  
2925 Garritjen Reugebrink 26-02-1818 Hengelo Gld. voor 1847
2926 Jan Korenblik 18-12-1815 Vorden  
2927 Christina Korenblik Vorden voor 1856
2928 Johan Antonij Korenblik Zutphen  
2929 Everdiena Voortman 18-03-1791 Warnsveld  
2930 Engelina Grijzen Neede  
2931 Harmina Oortgijzen 06-03-1814 Zelhem  
2932 Jan Hendrik Korenblek 23-05-1800 Vorden  
2933 N.N  
2934 Teuntjen Haverkamp 11-04-1805 Vorden  
2935 Jenneken op de Pijperije 06-10-1715 Warnsveld  
2936 Henders op de Pijperije 22-04-1703 Warnsveld  
2937 Maria op de Pijperije 23-07-1709 Warnsveld  
2938 Anneken op de Pijperije 25-06-1713 Warnsveld  
2939 Waender op de Pijperije  
2940 Willemijna Bukkert  
2941 Hendersken voor 1738
2942 Albert  
2943 Dirk Vruggink 03-09-2003
2944 kind Denkers 03-06-1869 Baak 03-06-1869
2945 Harmen Dekenie 01-04-1661 Vorden  
2946 Marrie Tops Barchem  
2947 Jan Koninckx  
2948 Marrie Jostincks 07-05-1643 Vorden  
2949 Jacob Corterinck, later Joostinck 08-09-1611 Barchem  
2950 Drijes Joostinck 30-09-1638 Vorden  
2951 Werner Joostinck 28-02-1641 Vorden voor 1707
2952 Wouter Pauwen  
2953 Hendrik Rose 02-03-1737
2954 Maria Elshof  
2955 Aeltien Nieuwenhuijs  
2956 Otto Elshof voor 1667
2957 Aeltien Elschot 13-03-1642 Vorden  
2958 Enneken Elshof 26-05-1644 Vorden  
2959 Jenneken Elshof 09-05-1647 Vorden  
2960 Elsken Elshof 24-07-1649 Vorden  
2961 Jan op 't Elshoff voor 1651
2962 Henderick op 't Elshoff voor 1658
2963 Bertien Nienhuis  
2964 Jacop Nienhuis  
2965 Hendrick (Groete) Roesinck  
2966 Triene Elshof  
2967 Hendrick Schetterls  
2968 Hendrick van Mijddachte  
2969 Jan op Rijthuijs voor 1703
2970 Henders Elshof  
2971 Hendrick Moemberch  
2972 Hilleken op 't Elshoff  
2973 Berent Besselinck  
2974 Berendina Bleumink  
2975 Peter Elshof op Nijenhuis  
2976 Berent Nieuwenhuijs  
2977 Jenneken  
2978 Margarita op de Drosterij 09-05-1745 Vorden  
2979 Jan Derk van de Drosterij 16-07-1747 Vorden  
2980 Aelbert Moemberch  
2981 Otto Moomberg 09-03-1684 Vorden 29-08-1753
2982 Teunnis Moomberg 11-07-1686 Vorden 05-11-1756
2983 Hendrik Bloemendal  
2984 Jenneken Spiekers  
2985 Maria Moombarg  
2986 Janna Baank  
2987 Jan Harmelink  
2988 Wiilemken Enserinck  
2989 Jan Wilmerink 06-12-1761 Almen  
2990 Aaltjen Zweverink  
2991 Derk Jan Vriezekolk 27-11-1791 Bathmen  
2992 Hendrik Nengerman  
2993 Derk Kostede  
2994 Teunis 18-11-1783
2995 Jan Waanders 18-09-1778 Steenderen  
2996 Janna Waanders 31-03-1780 Steenderen  
2997 Frederica Waanders 15-11-1782 Steenderen 20-01-1784
2998 Reint Memelink  
2999 Teunis Memelink 15-02-1785 Steenderen  
3000 Derkjen Klein Wesselink Hengelo Gld. 03-07-1876
3001 Anneken 13-01-1740
3002 Maria Sweverink  
3003 Dries Grote Wesselink  
3004 Henderik op Knoef  
3005 Hendrik Vellhorst voor 1708
3006 Fenneken Assink  
3007 Berent Sweverink 14-03-1794 Ruurlo  
3008 Evert Jan Zweverink Vorden 29-07-1897
3009 Garritjen Reugebrink 09-06-1790 Hengelo Gld.  
3010 Berent Reugebrink 11-02-1796 Hengelo Gld. voor 1797
3011 Berent Reugebrink 06-09-1797 Hengelo Gld. voor 1805
3012 Hendrika Reugebrink 03-02-1799 Hengelo Gld.  
3013 Berent Reugebrink 20-06-1805 Hengelo Gld.  
3014 Hendrik Kempelman, voorheen Walgemoet voor 1763
3015 Hendrik Jan Reugebrink 19-07-1767 Hengelo Gld.  
3016 Derk Willem Reugebrink 05-05-1771 Hengelo Gld. 02-08-1843
3017 Jan Reugebrink 08-01-1831 Hengelo Gld.  
3018 Willem Luijkink  
3019 Jenneken Beeftink 08-03-1716 Zelhem  
3020 Barentien Beeftink 18-03-1718 Zelhem voor 1724
3021 Frerick Beeftink 07-04-1719 Zelhem  
3022 Jan Beeftink 27-02-1722 Zelhem  
3023 Andriesken Beeftink 15-12-1726 Zelhem  
3024 Aaltjen Beeftink 31-07-1729 Zelhem  
3025 Garritjen Beeftink 14-04-1733 Zelhem  
3026 Reijnt op Lebbink  
3027 Hilleken  
3028 Hendrick Jan Lebbink 08-08-1728 Zelhem  
3029 Hendrik Lebbink  
3030 Maria Hietink  
3031 Theuntjen Groot Wesselink  
3032 Jan Groot Wesselink  
3033 Gerrit op Langele voor 1695
3034 Derk Lebbink  
3035 Gert Lebbink voor 1679
3036 Fenneken Jimmink  
3037 Gerrit Lebbinck voor 1653
3038 Joost Lebbinck 08-02-1635 Vorden voor 1640
3039 Jorgen, Juriaen Lebbinck 19-11-1637 Vorden  
3040 Joost Lebbinck 25-10-1640 Vorden  
3041 Rickelt Lebbinck 12-04-1642 Vorden  
3042 Trinien Lebbinck  
3043 Jan ten Settelbrinck  
3044 Jan Lebbinck  
3045 Triene  
3046 Hijlleken Lebbinck  
3047 Berent Jimmink, Jeminck  
3048 Jenneken  
3049 Dries Nilant  
3050 Harmina Santbergen 09-11-1823
3051 Berent Lebbink 04-02-1784 Hengelo Gld. voor 1785
3052 Berent Lebbink 19-06-1785 Hengelo Gld. 29-06-1827
3053 Derk Jan Lebbink 31-10-1787 Hengelo Gld. 11-06-1833
3054 Garritjen Lebbink 14-08-1790 Hengelo Gld.  
3055 Anneken Klein Lenderink 03-07-1791 Hengelo Gld. 05-01-1854
3056 Johanna Reijniera Helena Lebbink 07-10-1796 Hengelo Gld. 18-03-1822
3057 Teunis Klein Lenderink 24-10-1797 Hengelo Gld. 26-08-1824
3058 Lodewijk Lebbink 14-02-1793 Hengelo Gld. 27-04-1849
3059 Willemina Luijkink 21-08-1787 Hengelo Gld. 31-05-1829
3060 Garritjen Luijkink 17-01-1792 Hengelo Gld. 29-03-1860
3061 Frerik Lebbink 23-05-1801 Hengelo Gld. 15-06-1873
3062 Hermanus Lebbink Hengelo Gld.  
3063 Marten Nieuwenhuijs 08-03-1706 't Medler of de Kranenburg bij Vorden 08-1783
3064 Henderik Nieuwenhuijs  
3065 Derk Hoekman 25-09-1807
3066 Hendrik Wilhelm Frederik baron van Heeckeren  
3067 Heintjen Beltman  
3068 Frederik Floris Lodewijk Willem baron van Heeckeren tot Overlaar  
3069 Aaltjen Harmsen  
3070 Adolf Jacob Hendrik Christiaan Carel baron van Heeckeren tot Overlaar  
3071 Garritdina Straalman  
3072 Frederik Jan Willem Robbert vrijheer van Heeckeren tot Overlaar  
3073 Sophia Geertruida Florentina gravin van Rechteren  
3074 Adolf Jacob Hendrik vrijheer van Heeckeren, Heer van Netelhorst  
3075 Peternella Reinira van Lintelo van Overlaer, freule op de Ehze  
3076 Henderica Nieuwenhuijs 12-10-1732 Vorden  
3077 Wander Ringelenberg 1718 Varssel 23-03-1777
3078 Jan Raben 1749 20-02-1807
3079 Reijnd Lebbink 15-05-1815 Hengelo Gld. 13-05-1834
3080 Harmina Vos  
3081 Hendrik Lebbink Zelhem  
3082 Reijnd Lebbink voor 1794
3083 Wilhelmijna Koning  
3084 Willem Lebbink  
3085 Jan Jebbink 11-05-1782  
3086 Aaltjen Oortgiezen 24-10-1774 Zelhem 31-07-1833
3087 Steven Oortgiezen  
3088 Jenneken Schreurs  
3089 Janna Reugebrink 12-08-1736 Hengelo Gld. 't Stapelbroek  
3090 Frederik Jan Reugebrink 16-09-1814
3091 Willemken Arentsen  
3092 Jan Arentsen  
3093 Hendrik Jan Reugebrink 16-05-1765 Hengelo Gld.  
3094 Teuntjen Jansen  
3095 Harmen Reugebrink 18-07-1774 Hengelo Gld.  
3096 Hendrika Spijkers Ruurlo  
3097 Megtelt Breul 17-07-1729 Hengelo Gld.  
3098 Roelof Ebbeking  
3099 Harmen Bannink 08-10-1758 Hengelo Gld.  
3100 Henders Starink  
3101 Aeltjen Regelink  
3102 Hendrik Weenink 30-08-1823 Zutphen  
3103 Gerritje Kuiperij Hummelo en keppel 24-12-1893
3104 Hanna Wissels Warnsveld  
3105 Engelina Wilmerink Ruurlo 03-02-1910
3106 Harmina Wilmerink Ruurlo 06-11-1902
3107 Derkjen Wilmerink Ruurlo 31-01-1869
3108 Jan Willem Wilmerink Ruurlo 14-03-1896
3109 kind Wilmerink 20-09-1828 Ruurlo 20-09-1828
3110 Harmen Zweverink Vorden 15-04-1911
3111 James Harmsen  
3112 William van Houten  
3113 kind van Houten  
3114 kind Harmsen  
3115 kind Harmsen  
3116 Georg Kleinmann 02-10-1887 Arnhem 26-02-1946
3117 Betje Kleinmann 25-11-1889 Arnhem 11-04-1957
3118 Roelof Korterinck  
3119 Essele van Haerlle  
3120 Gartjen Gruwell  
3121 Essele Jostinck  
3122 Tonnis  
3123 Jenneken Jostinck  
3124 Jan Besselink 12-10-1656 Almen  
3125 Gerrit Besselink 1668
3126 Jan Joostinc  
3127 Jenneken Hesselinck  
3128 Hendrick van Haerle  
3129 Jan Korterinck voor 1608
3130 Jenneken Gruwel  
3131 Drees Gruwel  
3132 Jan Gruwel  
3133 Jan Korterinck 18-10-1609 Lochem  
3134 Warner Korterinck 17-11-1616 Lochem  
3135 kind Korterinck 14-03-1618 Lochem  
3136 Berent Korterinck 08-08-1613 Lochem  
3137 Hendrik 08-10-1782 Vorden 15-12-1789
3138 Hendricus 28-11-1787 Vorden  
3139 Hendrica 19-02-1791 Vorden  
3140 Henderika 08-02-1770
3141 Engelbert Bettink 09-02-1766 Warnsveld  
3142 Janna Bettink 24-09-1774 Warnsveld  
3143 Lammerdina Bettink 07-08-1777 Warnsveld 22-11-1802
3144 Hendrik Jan Lammers, ook Bettink 17-10-1779 Warnsveld  
3145 Lammerdina Hendrika Groot Enzerink 05-04-1942 Ruurlo  
3146 vrouw Grouwel  
3147 Jan Reessink 11-01-1733 Hengelo Gld. 16-10-1793
3148 Gerrit Reessink 20-02-1735 Hengelo Gld.  
3149 Herman, ook Harmen Reessink 05-05-1737 Hengelo Gld. 26-12-1791
3150 Teunisken Reessink 12-07-1739 Hengelo Gld.  
3151 Fenneken Reessink 16-04-1741 Hengelo Gld.  
3152 Marten Reessink 23-06-1743 Hengelo Gld.  
3153 Janna Reessink 09-02-1745 Hengelo Gld.  
3154 Gerrit Jan Reessink 28-08-1749 Hengelo Gld.  
3155 Hendrika Groot Enzerink 26-02-1945 Ruurlo  
3156 Gerda Groot Enzerink 18-05-1947 Ruurlo  
3157 Johanna Groot Enzerink 26-06-1952 Ruurlo  
3158 Fenneken  
3159 Aelbert Nijenhuijs  
3160 Gerritjen (Kleijn) Brandenborgh 05-05-1709 Vorden  
3161 Janna (Kleijn) Brandenborgh 21-09-1710 Vorden  
3162 Leijda (Kleijn) Brandenborgh 19-07-1716 Vorden  
3163 Jan Alderkamp van Kleijn Venhorstinck voor 1712
3164 Bernardus Walgemoet 18-03-1759 Hengelo Gld.  
3165 Janna Walgemoet 26-12-1761 Hengelo Gld.  
3166 Henrica Walgemoet 13-10-1754 Hengelo Gld.  
3167 Albert Walgemoet 29-08-1756 Hengelo Gld.  
3168 H. Enserink  
3169 Henderik Enserink  
3170 Dina Surnamen Zutphen  
3171 Jacobus Enserink 16-03-1718 Zutphen  
3172 Jan Harmen Enserink 20-09-1719 Zutphen  
3173 Harmina Enserink 30-01-1721 Zutphen  
3174 Gerrit Enserink 03-03-1726 Zutphen  
3175 Mechtelina Enserink 24-10-1727 Zutphen  
3176 Hendrick Hanenkamps  
3177 Anthonij Enserinck 10-05-1719 Zutphen  
3178 Margriete Enserinck 21-08-1720 Zutphen  
3179 Margarita Enserinck 02-10-1722 Zutphen  
3180 Henderick Enserinck  
3181 Gerritje Wachelinks  
3182 Hermen Wachgelinck  
3183 Jan Hissinck  
3184 Harmen Meijerink 07-08-1757
3185 Geertruij Schuppers  
3186 Jan Schuppers  
3187 Willem Luijkink  
3188 Janna Stomps  
3189 Megchelt Broil 10-11-1709 Hengelo Gld.  
3190 Willem Broil 17-08-1704 Hengelo Gld.  
3191 Henricus Eggink  
3192 Jan Klein Lenderink  
3193 Janna Bokslag  
3194 Derk Bokslag  
3195 David Klein Lenderink  
3196 Jan Gennip  
3197 Gerrit Menkhorst  
3198 Geesken Menkhorst 10-12-1762 Hengelo Gld.  
3199 Toon Menkhorst 22-09-1765 Hengelo Gld.  
3200 Hendrine Menkhorst 01-01-1768 Hengelo Gld.  
3201 Garrit Menkhorst 01-01-1768 Hengelo Gld.  
3202 Jan Menkhorst 29-10-1769 Hengelo Gld.  
3203 Hendrik Menkhorst 02-03-1773 Hengelo Gld.  
3204 Garrit Menkhorst 08-09-1776 Hengelo Gld.  
3205 Jenneken Menkhorst 08-04-1779 Hengelo Gld.  
3206 Berendjen Bannink 22-05-1727 Hengelo Gld.  
3207 Henrik Bannink 21-01-1753 op Bannink in den Noordijk voor 1754
3208 Henrik Bannink 17-03-1754 Hengelo Gld.  
3209 Jan Bannink 25-07-1762 Hengelo Gld.  
3210 Janna Bannink 15-01-1764 Hengelo Gld. voor 1767
3211 Hendrica Bannink 01-10-1773 Hengelo Gld.  
3212 Henders op 't Egchor  
3213 Berend Bannink voor 1725
3214 Trijntjen Bannink  
3215 Willem Gotink  
3216 Jan op 't Egchor  
3217 Hendersken Bannink 26-02-1699 Hengelo Gld.  
3218 Derrik Bannink 02-04-1702 Hengelo Gld.  
3219 Reind Bannink  
3220 Reint Bannink  
3221 Jenneken Borkens  
3222 vader Bannink  
3223 Reint Bannink  
3224 Berend Gotink 19-04-1726 Hengelo Gld.  
3225 Fije Mollemans - Meulemans  
3226 Jenneken Bannink 11-05-1752 Ruurlo  
3227 Jan Bannink 01-01-1755 Ruurlo  
3228 Jan Mollemans - Meulemans  
3229 Reijnder Bannink 26-04-1761 Ruurlo  
3230 Berendina Bannink 17-02-1765 Ruurlo  
3231 A.M. de Regt  
3232 Klaas de Vries  
3233 Petrus Isaac Hollman 27-11-1821 Antwerpen 01-01-1901
3234 Petrus Johannes Jacobus Hollman 22-06-1850 Amsterdam 04-07-1850
3235 Pierre Jean Jacques Hollman 27-03-1874
3236 Johanna Maria van Aken 18-04-1784 Rotterdam 20-07-1863
3237 Eduard Ploos van Amstel Hollman 20-02-1823 Berlicum  
3238 Hendrika Margaretha Scholte 26-10-1821 Amsterdam  
3239 Magdalena Maria Ploos van Amstel Hollman Berlicum  
3240 Paul Hindrick Gerlach Masch Appingendam  
3241 Jean Jaques Hollman 24-11-1774 Maastricht 24-09-1821
3242 Anna Maria Ploos van Amstel 10-04-1770 Amsterdam 05-05-1857
3243 Gerrit  
3244 Berent Achterkamp 19-03-1723 Hengelo Gld.  
3245 Engbert Mennink op de Koppele 08-11-1716 Hengelo Gld.  
3246 Aeltjen Mennink op de Koppele 16-03-1712 Hengelo Gld. voor 1713
3247 Aeltjen Mennink op de Koppele 30-07-1713 Hengelo Gld.  
3248 Teunis Mennink  
3249 Teunis Mennink op de Koppele 18-06-1719 Hengelo Gld.  
3250 Janna Mennink op de Koppele 27-08-1724 Hengelo Gld.  
3251 Reint Mennink op de Koppele 31-08-1727 Hengelo Gld.  
3252 Berendjen Mennink op de Koppele 19-05-1731 Hengelo Gld.  
3253 Antonij Bernardus Nijenhuis 19-01-1938 Warnsveld 03-07-2008
3254 Wessel Joseph Vlaswinkel 07-04-1913 Rheden 11-10-1978
3255 Johanna Theodora Denekamp  
3256 Gerrit Jan Denekamp 30-01-1994
3257 Theodora Denekamp  
3258 Cornelia Wilhelmina Groot Enzerink  
3259 Frederikus Johannes Josephus Droge  
3260 Hendrika Jacoba Catharina Droge 10-1949 Soestdijk  
3261 Hendrik Frederikus Droge 08-1952 Soestdijk  
3262 Jacoba Catherina Droge 19-08-1944
3263 Hilletje de Vries  
3264 kind Voskamp 21-02-1947 Zutphen (ziekenhuis) 21-02-1947
3265 Cornelis Gerardus Voskamp 29-07-1941 Vorden 08-07-2009
3266 Henk Altena 11-1924 Markelo?  
3267 Gert Johannes Voskamp 21-09-1952 Vorden 01-10-2002
3268 Ria van den Bogert 21-12-1952 Amersfoort  
3269 Mike Voskamp 21-12-1974 Zutphen  
3270 Corina Voskamp 08-06-1977 Vorden  
3271 Tamara Margaretha Juanita Voskamp 30-06-1979 Warnsveld  
3272 Stefan Edgar van Soldt 09-04-1972 Vlaardingen  
3273 Johanna Wurtsbach  
3274 Maria Alberdina Francisca Groot Hulze 03-06-1904 Leiden  
3275 Alberdina Hendrica Groot Hulze 17-12-1906 Leiden 07-08-1930
3276 Frans Groot Hulze  
3277 Willemina Johanna Pakkebier Aalten  
3278 Gradus Jansen Lichtenvoorde  
3279 Gesina Johanna Theodora Navis Aalten  
3280 Aleida Kempink Aalten  
3281 Johannes Albertus Navis Winterswijk  
3282 Gerrit Willem Smees  
3283 Harmina Berendina Smees Aalten  
3284 Gerrit Jan te Sligte Aalten  
3285 Johannes Bernardus Nijman 16-04-1923  
3286 Hendrik ter Beest  
3287 Wim Nijman 02-1930  
3288 Jan Alderkamp 20-01-1701 Vorden 01-05-1748
3289 Berent Alderkamp Vorden  
3290 Gerritjen Alderkamp Vorden  
3291 Wilmine Alderkamp 07-03-1706 Vorden  
3292 Bartjen Alderkamp 26-01-1710 Vorden  
3293 Willemijne Alderkamp 25-01-1711 Vorden  
3294 Bartien Alderkamp 04-02-1714 Vorden  
3295 Kristina Alderkamp 19-04-1716 Vorden  
3296 Gerritjen Vrusink, Vroesink 1703-1704
3297 Willemken Alderkamp 07-12-1679 Vorden  
3298 Willem Alderkamp voor 1688
3299 Willem Obbink, Obbekink  
3300 Jan Alderkamp  
3301 Stijntjen Alderkamp 17-04-1681 Vorden  
3302 Derck Alderkamp 04-03-1683 Vorden  
3303 Janna Alderkamp 06-04-1684 Vorden  
3304 Hasken Alderkamp 05-04-1686 Vorden  
3305 kind Alderkamp 21-01-1694 Vorden  
3306 Anneken  
3307 Stiene, Stijntjen Hilverinkx 25-04-1686 Vorden  
3308 Egbert Alderkamp 10-12-1741 Vorden  
3309 Toon Alderkamp 16-06-1743 Vorden  
3310 Geertrui Alderkamp,bij overlijden Onsteenk 25-12-1744 Vorden 20-05-1783
3311 Antonij Alderkamp 12-04-1750 Vorden 27-04-1750
3312 Jan  
3313 Judith Hammink 30-08-1745
3314 Jan Hammink  
3315 Anthoni Alderkamp 24-10-1723 Vorden  
3316 Harmijn Alderkamp 20-07-1721 Vorden  
3317 Geertruijd Alderkamp 08-04-1718 Vorden  
3318 Hermen Bloemendaal  
3319 Bertijen op de Harst  
3320 Borgert op den Blomendael  
3321 Geertruid Hammink  
3322 Hendrik Alderkamp 27-01-1779
3323 Elizabeth Moetemans  
3324 Tonnisken Breul 07-09-1733 Hengelo Gld.  
3325 Antonius Breul 03-06-1736 Hengelo Gld.  
3326 Jantje Breul 18-01-1739 Hengelo Gld.  
3327 Henrik Breul 17-02-1743 Hengelo Gld.  
3328 Engele Breul 05-06-1746 Hengelo Gld.  
3329 Engelbert Staerinck  
3330 Derk Hendrikus Johannes Hummelman Eefde (Gorssel)  
3331 Hendrika Kamphorst Voorst  
3332 Engberdina Wilhelmina Hummelman Eefde (Gorssel) 07-05-1937
3333 Jan Frederik ten Broek Voorst  
3334 Jan Hummelman Eefde (Gorssel)  
3335 Aleida Berendina ten Broek Voorst  
3336 Garrit Jan Lebbink 02-08-1800 Zelhem  
3337 Janna Janssen 20-05-1791 Hengelo Gld.  
3338 Hendrika Lebbink Zelhem 20-02-1876
3339 Gerrit Jan Visser Doesburg  
3340 kind Lebbink 27-02-1835 Hengelo Gld. 27-02-1835
3341 Everdiena Lebbink Zelhem 01-05-1860
3342 Augustinus Bernardus Teloo Suderwick  
3343 Harmanus Lebbink Zelhem  
3344 Gartjen Leewerik Hummelo en Keppel  
3345 Lammert Lebbink Hengelo Gld. 03-07-1899
3346 Aaltjen Klein Wassink Hengelo Gld.  
3347 Fredrik Jan Lebbink Zelhem  
3348 Johanna Lebbink Hengelo Gld.  
3349 Derk Versteege Hengelo Gld.  
3350 Berend Lebbink Hengelo Gld. 17-08-1931
3351 Garritdina Johanna Harmsen Hengelo Gld.  
3352 Fredrika Aleida Lebbink Hengelo Gld. 25-11-1940
3353 Hendrik Groot Roessink 22-08-1862 Hengelo Gld. huisnr.130 07-07-1945
3354 Frederika Johanna Lebbink Hengelo Gld. 07-08-1948
3355 Mina Lebbink Hengelo Gld.  
3356 Hendrik Bouwmeester Vorden  
3357 Gerrit Jan Lebbink Hengelo Gld.  
3358 Hendrika Gardina Mol  
3359 Gradus Lebbink Hengelo Gld. 11-01-1907
3360 Lijsbeth  
3361 Willem op den Hogencamp 26-12-1737 Steenderen 31-07-1787
3362 Garrit Hogenkamp 03-02-1739  
3363 Fenneken Hogenkamp 19-06-1740 Steenderen 20-05-1743
3364 kind Hogenkamp 27-03-1744 Baak 27-03-1744
3365 Teuntjen Hogenkamp 15-05-1746 Steenderen  
3366 Gerrit op den Hogenkamp 12-07-1748 Steenderen 28-11-1824
3367 Jan Hogenkamp 02-05-1751 Steenderen  
3368 Fenneken Hogenkamp 17-02-1754 Steenderen 15-09-1827
3369 Henderik op den Hogenkamp  
3370 Hendrik Jan Dijkman  
3371 Derkjen Evers 23-06-1833 Steenderen  
3372 Theodorus Eskes  
3373 Gerritjen Hogenkamp  
3374 Garritdina Johanna Lebbink Hengelo Gld. 05-04-1937
3375 Gerrit Lebbink Hengelo Gld. 28-03-1937
3376 Hendrika Willemsen Hengelo Gld.  
3377 Gerrit Jan Memelink Hengelo Gld.  
3378 Berend Jan Lebbink Hengelo Gld. 14-11-1859
3379 Berend Jan Lebbink Hengelo Gld.  
3380 Teuntjen Arfman Ruurlo  
3381 Johanna Willemina Lebbink Ruurlo  
3382 Hendrik Jan Arfman Ruurlo  
3383 Lambert de Roller, ook de Vosser  
3384 Jenneken Smeenk voor 1692
3385 Gueltien Hellinger  
3386 Jan Hellinger  
3387 Theuniske (Groot) Hellinger  
3388 Egbert  
3389 Gosen (Groot) Hellinger  
3390 Aeltjen de Roller  
3391 Hendrick toe Roller  
3392 Tonis Smeijnck  
3393 Lubberd Wolsenhuis, later Vosser  
3394 Berentjen de Roller 28-05-1676 Ruurlo  
3395 Hendrick 30-06-1678 Ruurlo  
3396 kind de Roller 26-02-1681 Ruurlo  
3397 Tonnisken de Roller 16-05-1687 Ruurlo  
3398 Jan de Roller 12-02-1693 Ruurlo  
3399 Berent de Roller 08-07-1694 Ruurlo  
3400 Dercksken de Rollerd 25-04-1698 Ruurlo  
3401 Gueltjen Weverinck  
3402 Jenneken 25-04-1698 Ruurlo voor 1702
3403 Gosen Weverinck voor 1661
3404 Tonnis Hellinger  
3405 Lambert 05-11-1699 Ruurlo  
3406 Jenneken 05-03-1702 Ruurlo  
3407 Jenneke Mullers  
3408 Anna Oldenboom  
3409 Jenneken  
3410 Willem Vuermaat  
3411 Jan de Vosser 09-1702 Ruurlo  
3412 Teunis op de Vosser 26-12-1703 Ruurlo  
3413 Janna Vosser 14-08-1707 Ruurlo  
3414 Lambert Vosser 20-02-1701 Ruurlo  
3415 Gueltjen ten Spenke  
3416 Stijne 23-06-1700 Ruurlo  
3417 Elske 04-05-1704 Ruurlo  
3418 Jenneken 15-06-1710 Ruurlo  
3419 Jan 24-11-1695 Ruurlo  
3420 Henrik op Kempelsplaetze  
3421 Geultjen voor 1733
3422 Jenneken Regelink  
3423 Berendina Johanna Heijink 10-08-1852 Warnsveld 18-06-1876
3424 Willemina Maria Heijink 10-04-1859 Warnsveld 10-07-1862
3425 Hendrik Hogeslag 04-02-1822 Warnsveld  
3426 Garrit Jan Hesselink 18-03-1779 Warnsveld 10-09-1860
3427 Gerritje Nagtegaal  
3428 Garrit Jan Garritsen, Garssen 23-10-1793 Warnsveld  
3429 Elsken Garssen 04-03-1797 Warnsveld  
3430 Derk Kemmink 05-11-1795 Warnsveld  
3431 Derkjen Garritsen, Garssen 01-02-1803 Warnsveld  
3432 Willemina Pelskamp 17-08-1776 Vorden  
3433 Teunisken Rikkenbarg 29-03-1726 Vorden  
3434 Janna Rikkenbarg, ook Wečnk 03-05-1731 Vorden 21-03-1766
3435 Jan Rijckenburg 08-10-1719 Vorden voor 1721
3436 Jan Rijkkenberg 02-03-1721 Vorden  
3437 Garrit Rijckenberg 18-07-1723 Vorden  
3438 Jenneken Weenck 30-06-1715 Vorden  
3439 Jan Weeinck 26-03-1717 Vorden  
3440 Hendersken Weeinck 23-10-1718 Vorden  
3441 Geertjen Weeinck 31-08-1721 Vorden  
3442 Henderik Weenk ook Rikkenberg 30-12-1725 Vorden  
3443 Jenneken Staerinck  
3444 Evert Heijinck  
3445 Frerick Heijinck  
3446 Berent Hissinck, ook Voscul en Jeminck  
3447 Berentien ten Broecke  
3448 Anna Hissinck  
3449 Tonnes Luberdinck  
3450 Fenneken Hissink  
3451 Swer  
3452 Rolof Henninck, Honninck voor 1647
3453 Tonnisken Hissinck  
3454 Engele Hissinck  
3455 Hendrick  
3456 Albert Hiddinck, later Mombarch  
3457 Willemken ter Hoeve  
3458 Jan in de Weeme  
3459 Jenneken Hissink 17-08-1634 Vorden  
3460 Henrick Hissinck 29-10-1637 Vorden  
3461 Marrie Hissink 04-08-1639 Vorden  
3462 Fenne Hissinck 29-12-1639 Vorden  
3463 Elske Hissinck 28-03-1641 Vorden  
3464 Berent op de Weme  
3465 Aeltjen  
3466 Hendrik Hissinck 09-01-1642 Vorden  
3467 Willem Hissinck 04-11-1644 Vorden  
3468 Jenneken Jemincks  
3469 Hijlleken Lebbink  
3470 Jan Jemincks  
3471 Berendjen Weenk ook Rikkenberg 01-11-1749 Vorden  
3472 Janna Weenk ook Rikkenberg 22-01-1752 Vorden  
3473 Maria Rikkenberg 10-06-1759 Vorden  
3474 Maria Tioonk 23-08-1711 Vorden  
3475 Gerrit op 't Dijke  
3476 Bartolt Joinck  
3477 Hendrick Joinck 16-12-1638 Vorden  
3478 Gerrit Tionck 06-06-1641 Vorden  
3479 Elsken Jonck 02-06-1644 Vorden  
3480 Essele Hassinck 1666-1667
3481 Hendrick Hassinck  
3482 Berent Joinck  
3483 Fenneken Olthof  
3484 Jan in den Bos  
3485 Berent in den Boos, ook Bosman  
3486 Beerentien Hilverdinck 22-12-1639 Vorden  
3487 Enneken Joink 12-07-1674 Vorden  
3488 Arent Joinck 13-03-1680 Vorden  
3489 Enneken Joinck 16-01-1676 Vorden  
3490 Jan Bosman 07-05-1676 Vorden  
3491 kind Bosman 22-06-1679 Vorden  
3492 Marrie Joink  
3493 Gerrit Tammink  
3494 Aeltjen Joink  
3495 Hendrik  
3496 Arent Hilverink, Hilverdinc  
3497 Gerrit Wennenberg, later Hilverink  
3498 Hilleken Hilverink 15-04-1676 Vorden  
3499 Jan Hilverink 05-05-1678 Vorden  
3500 Hendersken Hilverink 13-03-1680 Vorden  
3501 Meijntien Frussinck  
3502 Jan Hilverink 1671-1672
3503 Hendrick Hijdinck  
3504 Hendrsken Hilverink, Hilverdinc  
3505 Jan op de Bijlle  
3506 Berent Frussinck voor 1677
3507 Stiene Frussinck 05-05-1644 Vorden  
3508 Hendrick Frussinck 09-05-1652 Vorden  
3509 Swantien Frussinck 22-02-1646 Vorden  
3510 Berte Frussinck 15-04-1649 Vorden  
3511 Harmen Frussinck 28-07-1639 Vorden  
3512 Derk Wroessinck  
3513 Jan Vrusink, Vroesink  
3514 Gerrit Frussinck 07-11-1641 Vorden  
3515 Peterken Moombergh  
3516 Gerrit Moombergh  
3517 Herman Frussinck  
3518 Hermen op de Veerst  
3519 Hermken Frussinck  
3520 Peter Grote Wantinck  
3521 Altjen Bukslag  
3522 Jan op Wennenberg  
3523 Janna Hilverink 19-05-1672 Vorden  
3524 Peter Hilverink 16-04-1682 Vorden  
3525 Meijntjen Hilverink 06-10-1693 Vorden  
3526 Janna Hilverink 28-07-1695 Vorden  
3527 Henderica Donderwinkel 30-03-1739 Steenderen  
3528 Geertrui Donderwinkel 26-08-1742 Steenderen  
3529 Aaltjen Sweverink  
3530 Hendrik 10-1779
3531 Harmen  
3532 Janna 06-03-1757 Steenderen  
3533 Willemina 28-01-1759 Steenderen  
3534 Willemina Starink 17-11-1775 Bronkhorst  
3535 Hendrica Starink 05-07-1778 Bronkhorst 01-07-1843
3536 Janna Hamer 26-03-1819
3537 Hendrik Starink  
3538 Janna Starink 14-01-1807
3539 Willem Pennekamp Steenderen 30-06-1822
3540 Hendrik Jan Starink  
3541 Johanna Krans  
3542 Metjen Noorman Brummen  
3543 Willemina Buenink  
3544 Kunneken ter Hoge voor 1829
3545 Teunisjen Weening Vaassen  
3546 Jan Hendrik Kelderman, ook Kellerman  
3547 Hendrik Jan Aberson 08-02-1768 Steenderen  
3548 Reintje Hiddink 26-11-1781
3549 Jantjen Valkenburg voor 1775
3550 Catharina Johanna Hiddink  
3551 Elsken Nijpelcamp  
3552 Willem Burgink  
3553 Jan Hiddink  
3554 Berent Hiddink  
3555 Willem Aberson  
3556 Isabella Peters  
3557 Anna Mullers  
3558 Anna Martens  
3559 Kasper Martens  
3560 Adam Martens  
3561 Hermannus Martens  
3562 Gerritjen Mullers  
3563 Berent  
3564 Berent Everwennink  
3565 Wilhelmus Abreson 08-07-1703 Ruurlo 25-07-1774
3566 Elsje, Elsken en Elsebe Abreson  
3567 Georg Coetes  
3568 Anna Geertruidt Coetes 02-09-1703 Ruurlo  
3569 Adam Abreson 22-03-1705 Ruurlo 24-12-1781
3570 Wilhelmus 21-03-1706 Ruurlo  
3571 Berendina Abreson 27-05-1708 Ruurlo  
3572 Janna Ameli Lowisa Coetes 01-12-1709 Ruurlo  
3573 Willemina Lowisa Abreson 02-11-1710 Ruurlo  
3574 Gosuina Abreson 29-09-1713 Ruurlo  
3575 Kasper Abreson 10-03-1720 Ruurlo  
3576 Helena Maria Henrij  
3577 Anna Abreson  
3578 Hendrik Starink  
3579 Hendrica Catrina Abreson  
3580 Bernardus Hendricus Staring  
3581 Jan Tjoonk 08-02-1802 Vorden 27-01-1865
3582 Jantjen Willemina Gerharda Lenselink 16-08-1868 Steenderen 12-01-1869
3583 Gerhard Lenselink 19-05-1927 Hengelo Gld.  
3584 Hendrik Johan Lenselink 06-08-1928 Hengelo Gld.  
3585 Johanna Lenselink 24-10-1929 Hengelo Gld.  
3586 Herman Lenselink 26-04-1932 Hengelo Gld.  
3587 Jan Willem Lenselink 24-01-1934 Hengelo Gld.  
3588 Hendrika Gerharda Lenselink 30-10-1936 Hengelo Gld.  
3589 Bernard Lenselink 11-07-1938 Hengelo Gld.  
3590 meisje Denkers 11-02-1879 Baak 11-02-1879
3591 Hendrik Jan Teunissen Vorden  
3592 Frederika Reugebrink Hengelo Gld.  
3593 Hendrik Jan Teunissen  
3594 Janna Hoekman  
3595 Johanna Derkjen Koerselman 07-11-1836 Gorssel 28-04-1872
3596 meisje Groot Hulze 22-11-1866 Harfsen 22-11-1866
3597 jongetje Groot Hulze 09-10-1870 Harfsen 09-10-1870
3598 Herman Groot Hulze 21-02-1872 Harfsen 06-09-1872
3599 Willemina Johanna Groot Hulze 10-07-1868 Harfsen 17-01-1932
3600 Arie Thomas de Kreuk Dordrecht 10-12-1945
3601 Hendrik Willem Groot Hulze 15-10-1865 Laren 12-01-1936
3602 Berend Groot Hulze 28-09-1875 Vorden  
3603 Pieter Catharinus Susan 31-12-1950
3604 Johanna Groot Hulze 16-03-1828 Gorssel  
3605 Teunis Roeterdink 09-12-1832 Gorssel  
3606 Gerritjen Schepers Gorssel 26-05-1935
3607 Teuntjen Tioonk  
3608 Harmen Tioonk 18-11-1714 Vorden  
3609 Jan Tioonk  
3610 Berend Waerle  
3611 Anna Margarita Heinks 08-02-1722 Vorden  
3612 Jan 't Joink 24-10-1762
3613 Janna Wolterinks  
3614 Tonnis  
3615 Margaretha op 't Ham 16-01-1764
3616 Jan Joink  
3617 Jan 't Joink 29-03-1709 Vorden  
3618 Dries 't Joink 21-04-1710 Vorden voor 1713
3619 Dries 't Joink 08-04-1713 Vorden  
3620 DaniČl 't Joink 15-11-1716 Vorden 10-05-1717
3621 DaniČl 't Joink 23-04-1719 Vorden 30-04-1719
3622 kind 't Joink 22-10-1715
3623 Derk Groot Hulze  
3624 Hendrika Groot Hulze  
3625 Gerrit Groot Hulze  
3626 Cornelis Groot Hulze  
3627 Aaltje Groot Hulze  
3628 Geesje Groot Hulze  
3629 Albert Groot Hulze  
3630 Hendrik Jebbink 1818-1819 Vorden 27-03-1820
3631 Albartus Jebbink 1811-1812 16-03-1820
3632 Alberdina Wolters 18-07-1845
3633 Garrit Wolters Vorden 11-01-1848
3634 Berend Wolters Vorden 24-08-1851
3635 meisje Groot Enzerink 26-11-1868 Warnsveld 26-11-1868
3636 Jan Hendrik Groot Boerle Vorden 14-01-1875
3637 Antonij Bargeman 09-1884 Vorden 27-10-1884
3638 Betje Nijenhuis 08-1893 Vorden 23-10-1893
3639 Jan Bargeman 13-08-1887 Hengelo Gld. Klein Wassink 17-03-1915
3640 meisje Luimes 14-02-1937 Vorden 14-02-1937
3641 kind Bargeman 01-02-1861 Veldwijk 01-02-1861
3642 kind Bargeman 28-09-1866 Vorden 28-09-1866
3643 Harmina Bargeman 10-10-1872 Vorden 13-10-1872
3644 kind Bargeman 30-10-1877 Vorden 30-10-1877
3645 kind Bargeman 15-06-1880 Vorden 15-06-1880
3646 Hendrik Bargeman Vorden 22-04-1884
3647 Jan Bargeman 23-03-1864 Vorden 21-02-1947
3648 Antonia Bargeman Vorden  
3649 Anna Gerdina Luimes 03-03-1938 Vorden  
3650 Antoon Riethorst 06-03-1845 Zelhem 14-03-1845
3651 Johan Jansen 26-03-1903 Zutphen  
3652 Catharina Ekelina Bovenkerk 29-12-1914 Den Haag  
3653 Johan Jansen 21-11-1934 Zutphen  
3654 Elisabeth Catharina Jansen 17-04-1936 Zutphen  
3655 Hendrikus Jansen 25-02-1904 Zutphen  
3656 Sander Jansen 01-1906 Zutphen 29-03-1906
3657 Johan Riethorst 22-08-1923 Warnsveld 25-09-1943
3658 Johanna Klasina Gardina Riethorst 31-07-1908 Warnsveld  
3659 Jan Riethorst 21-10-1910 Warnsveld  
3660 Johanna Wilhelmina Riethorst 23-12-1919 Warnsveld  
3661 Steven Riethorst Brummen 30-01-1870
3662 Steven Riethorst 05-1871 Zutphen 13-06-1871
3663 Gerritjen Riethorst Zutphen 21-07-1874
3664 Hendrik Riethorst Zutphen 10-11-1876
3665 Hendrik Riethorst 10-1878 Zutphen 08-03-1879
3666 Hendrika Geertruida Riethorst 01-1880 Zutphen 17-03-1880
3667 Johanna Wilhelmina Riethorst Brummen 26-09-1886
3668 Gerhardus Hilbert Raalte  
3669 Gerrit Riethorst Zutphen 06-05-1927
3670 Berendina Hendrika van de Peppel Wageningen  
3671 Steven Riethorst Steenderen  
3672 Johanna Megchellina Polko 06-08-1876 Zutphen  
3673 Gesina van Poelgeest Oudshoorn  
3674 Dina Riethorst 11-1902 Zutphen 17-12-1902
3675 Antonia Riethorst Brummen  
3676 Willem Wolsing Brummen  
3677 Everdina Donderwinkel 25-08-1819 Steenderen 28-11-1863
3678 Gradus Donderwinkel 22-09-1855 Warnsveld 24-09-1855
3679 Gerrit Jan Donderwinkel 27-08-1856 Warnsveld 31-10-1856
3680 Jantje Donderwinkel 27-11-1861 Warnsveld 06-06-1883
3681 Willemina Hendrika Donderwinkel 23-02-1867 Warnsveld  
3682 Aaltje Donderwinkel Vorden 02-04-1895
3683 Hendrika Johanna Lebbink 11-11-1848 Warnsveld 12-02-1867
3684 Kind Donderwinkel 25-12-1874 Vorden 25-12-1874
3685 Hillebrant Abbink  
3686 Arent Abbink  
3687 Judith Abbink  
3688 Lambert Elshof  
3689 Janna Starink  
3690 Berent van Dulmen  
3691 Hendrick Elshof  
3692 Marten Elshof 03-01-1697 Vorden  
3693 Eultjen, ook Aaltjen Elshof 17-07-1698 Vorden  
3694 Peter Elshof 05-06-1707 Vorden  
3695 Henders Elshof 27-07-1710 Vorden  
3696 Reint Elshof  
3697 Jan Wonninck 02-10-1675 Vorden 06-02-1749
3698 Peter Wonninck 23-04-1643 Vorden  
3699 Berent Addink  
3700 Grietjen Wonninck 07-03-1721 Vorden  
3701 Maria Wonninck 14-05-1722 Vorden  
3702 Margarita Wonninck 28-10-1725 op de Heege  
3703 Peternel Wonninck 13-03-1729 Vorden 24-05-1729
3704 Peter Wonninck 14-04-1731 Vorden  
3705 Henderik Wonninck 09-01-1735 Vorden  
3706 Sophia Wonninck 09-03-1738 Vorden  
3707 Toon, ook Antonie Wonninck 18-03-1744 Vorden  
3708 Jan ter Meulen  
3709 Grietjen Voskamp 14-01-1638 Vorden  
3710 Jan Lunterbus,later Voskamp  
3711 Mechtelt ter Costede  
3712 Daniel ter Meulen voor 1637
3713 Anna ter Meulen  
3714 Henrick Schimmels  
3715 Gerrit ter Meulen voor 1659
3716 Elsken Roelinck  
3717 Daniel ter Meulen 22-09-1639 Vorden  
3718 Enneken ter Meulen 29-01-1643 Linde  
3719 Gerit Hilverdinck  
3720 Arent Hilverdinck  
3721 Fijken, ook Enneken  
3722 Henrick Voscamp voor 1637
3723 Henrick Voscamp 06-11-1636 Vorden  
3724 Hendrick Voskamp 06-10-1639 Vorden  
3725 Gosgalck, Goslich Voskamp 12-04-1642 Vorden  
3726 Goslick Lunterbus  
3727 Geertijen 1635-1636
3728 Geertijen Lunterbus (mogelijk Voskamp) 07-12-1634 Vorden  
3729 Willemken  
3730 Aaltjen Lentink  
3731 Jenneken Voskamp 16-07-1730 Vorden 18-02-1731
3732 Henders Voskamp 15-01-1736 Vorden  
3733 Peternel Besselinck 11-06-1654 Almen 24-01-1733
3734 Peter Elshof 24-03-1675 Vorden  
3735 Jan Elshof op Nijenhuis  
3736 Jurijen Elshof 26-12-1706 Vorden voor 1712
3737 Getruijt voor 1697
3738 Derek voor 1695
3739 Jan Stapelbroek  
3740 Marie Bavengoet  
3741 Jan op het Bavengoet  
3742 Berent Bovenman  
3743 Aeltien  
3744 Aeltjen Bovenman 23-02-1679 Ruurlo  
3745 Roelof Baveman 16-10-1674 Vorden  
3746 Anne op het Bavengoet 01-11-1640 Vorden  
3747 Aeltien Bovenman  
3748 Wijllem Boumeijster  
3749 Egbert Bovenman  
3750 Anneken Asbroeck  
3751 Jorien Velharst voor 1660
3752 Jan Bovenman  
3753 Gerit  
3754 Janna Nieuwenhuijs 14-05-1722 Lochem  
3755 Willem op Groot Boerle voor 1661
3756 Aeltien  
3757 Hermen Boerle  
3758 Hendersken Boerle 22-11-1645 Vorden  
3759 Berent op Groot Boerle  
3760 Hendresken Mullencamp  
3761 Arnt op Groot Boerle  
3762 Harmken Haselo  
3763 Niesken op Groot Boerle  
3764 Hendrick Bonencamp  
3765 Lucas Boerle  
3766 Lucas Boerle 13-11-1680 Vorden  
3767 Hendrik Boerle 19-03-1676 Vorden  
3768 Willem op Klein Boerle  
3769 Hendrik op Klein Boerle 01-04-1677 Vorden  
3770 Berent op Klein Boerle 25-05-1679 Vorden  
3771 Sweer op Klein Boerle 26-02-1682 Vorden  
3772 Sweer Boerle 17-12-1682 Vorden  
3773 Grote Boerlo  
3774 Fie Smeeinck  
3775 Essele voor 1674
3776 Gosen op Klein Boerle  
3777 Stiene op Klein Boerle 17-03-1644 Vorden  
3778 Harmen op Klein Boerle  
3779 Elsken op Klein Boerle 23-01-1648 Vorden  
3780 Gossen op Klein Boerle 14-03-1646 Vorden  
3781 Jan op Klein Boerle 13-03-1642 Vorden  
3782 Heijltjen Hogenkamp  
3783 Willem op Reessink 04-01-1728 Hengelo Gld. 11-08-1786
3784 Tonnisken op Reessink 21-01-1731 Hengelo Gld.  
3785 Theuntje Pardijs 14-06-1795
3786 Hendrik Pardijs 15-01-1794
3787 Derksken Reessink 23-03-1759 Vorden  
3788 Evert Reessink 15-03-1761 Vorden  
3789 Everdina Reessink 19-06-1763 Vorden  
3790 Janna Reessink 07-07-1765 Vorden  
3791 Teunis Reessink 08-06-1767 Vorden  
3792 Gerritje Reessink 03-04-1770 Vorden  
3793 Evert Pardijs  
3794 Evert Pardijs 31-07-1768 Vorden 14-12-1768
3795 Evert Pardijs 20-08-1769 Vorden  
3796 Dirkje Johanna Pardijs 21-10-1770 Vorden  
3797 Antonij Pardijs 24-11-1771 Vorden  
3798 Gerrit Reessink 10-09-1772 Vorden  
3799 Geesken Pardijs 25-10-1772 Vorden  
3800 Antonij Pardijs 26-03-1774 Vorden  
3801 Derk Pardijs 23-04-1775 Vorden 22-02-1776
3802 Derk Pardijs 19-11-1776 Vorden  
3803 Gerrit Jan Pardijs 17-05-1778 Vorden  
3804 Antonij Pardijs 07-04-1780 Vorden  
3805 Johanna Pardijs 19-09-1782 Vorden  
3806 weduwe Pardijs 20-02-1772
3807 Dersken Everwennink  
3808 Fredrik Molenbrugge Vorden  
3809 Aaltjen Wonnink  
3810 Jan Antonij Vrugtman  
3811 Gardina Nijlant 05-02-1741 Zutphen  
3812 Hendrik Nijlant  
3813 Janna Woestenenk 06-11-1712 Vorden  
3814 Janna Beekmans  
3815 Hendrika  
3816 Derkje Reessink 20-06-1762 Warnsveld  
3817 Hendrik Reessink 08-01-1764 Warnsveld 04-10-1835
3818 Johanna Reessink 05-01-1766 Warnsveld  
3819 Antonij Reessink 17-01-1768 Warnsveld 21-05-1848
3820 Gerrit Jan Reessink 08-04-1770 Warnsveld  
3821 Jenneken 19-11-1775
3822 Antoni Cornelis Reessink 22-09-1771 Warnsveld  
3823 Johanna Geertrui Jansen  
3824 Rosijna Slang  
3825 Garretjen Brinkman 11-11-1802 Warnsveld  
3826 Jan Willem Wassink  
3827 Maria Graffelman 22-05-1802
3828 Jan Heijink Warnsveld  
3829 Dirk Graffelman  
3830 Aaltje Tering  
3831 Janna Klein Lebbink Warnsveld  
3832 Bartha Heijink 01-01-1788 Warnsveld  
3833 Willemina Heijink 21-10-1789 Warnsveld 11-07-1866
3834 Toon Heijink 26-11-1860
3835 Johanna Engberdina Heijink 05-04-1794 Warnsveld 13-04-1877
3836 Peter Heijink 04-03-1836
3837 Margrieta Heijink 14-08-1799 Warnsveld 17-05-1850
3838 Maria Heijink 06-08-1804 Warnsveld 25-03-1807
3839 Hendrik Scheperkamp 17-09-1786
3840 Maria Scheperkamp 16-09-1782 Warnsveld  
3841 Klaas Scheperkamp 14-02-1784 Warnsveld  
3842 Gerretjen Staring 22-01-1769 Hengelo Gld. 17-12-1802
3843 Garrit Enserink  
3844 Antonij Enserink  
3845 Geesken Top 30-09-1849
3846 Engbert Enserink 09-09-1788 Vorden  
3847 Aaltjen Enserink 09-09-1788 Vorden  
3848 Gerharda Enserink 12-09-1791 Vorden  
3849 Teuntjen Enserink 19-09-1795 Vorden  
3850 Hendrica Enserink 29-04-1798 Vorden  
3851 Hendrik Jan Enserink 14-05-1800 Vorden  
3852 Gerrit Enserink 22-04-1804 Vorden  
3853 Aaltjen Kraassenberg  
3854 Garrit Jan Starink  
3855 Garrit Craasenberg  
3856 Janna Starink 22-03-1765 Vorden  
3857 Garrit Jan Starink 27-09-1767 de Bolderhorst  
3858 Jan Garmel  
3859 Jan Hietink 07-12-1738 Vorden 27-12-1802
3860 Hendrik Jan Heetveld,Hietveld  
3861 Garrit Hekink 18-11-1735 Vorden  
3862 Gosen Hekink 07-07-1737 Vorden 10-04-1742
3863 Harmina Hekink 06-08-1741 Vorden  
3864 Gosen Hekink 26-05-1743 Vorden  
3865 Margarite Hiekink 01-11-1744 Vorden  
3866 Berendtjen Hekink 07-05-1747 Vorden  
3867 Hendrik Jan Hietink 12-03-1751 Vorden  
3868 Berendina Hietink 20-07-1755 Vorden  
3869 Geertruid Wagenvoord  
3870 Derkjen Liefferink  
3871 Gerrit Weenink  
3872 Marten Lentink Warnsveld  
3873 Hendrik Hietink Vorden  
3874 Maria Hietink Vorden  
3875 Jan Garmel 06-05-1723 Vorden  
3876 Margarita Bochelman 04-01-1748 Warnsveld  
3877 Fenneke Bochelman 21-09-1749 Warnsveld  
3878 Goossen Bochelman 14-02-1751 Warnsveld  
3879 Jan Bochelman 02-01-1757 Warnsveld  
3880 Berendina Bochelman 29-07-1759 Warnsveld  
3881 Fenneken Lentink 16-11-1679 Vorden  
3882 Jan Garmel  
3883 Hendrik Lentink 1689-1690
3884 Jan Lentink 03-11-1674 Vorden  
3885 Reijntjen Lentink 03-09-1676 Vorden  
3886 Hendrik Lentink 12-01-1690 Vorden  
3887 Jenneken Starink  
3888 Peter Lentink  
3889 Fenneken Lentink voor 1680
3890 Engele Lentink  
3891 Gerrit Lentink  
3892 Jorin op de Harst  
3893 Stientien op de Harst  
3894 Hendrijck op Groot Starink  
3895 Reijntjen Wolterincks  
3896 Jan Wolterincks  
3897 Grietjen Lentink 11-04-1721 Vorden  
3898 Evert Blikman 10-05-1786
3899 Hendrica Hissink  
3900 Harmen  
3901 Garritjen Blikman 30-12-1780 Warnsveld  
3902 Geertruij Blikman 19-05-1783 Warnsveld  
3903 Teunis Blikman 29-08-1772 Warnsveld 04-09-1772
3904 Berent, Barent Blikman 10-12-1775 Warnsveld  
3905 Willem Blikman 20-04-1779 Warnsveld  
3906 Antonij Jansen  
3907 Berend Luckes  
3908 Geertien Blikman 01-06-1782 Warnsveld 06-07-1782
3909 Evert Jantjen 04-11-1788 Warnsveld  
3910 Janna Derkjen 21-06-1792 Warnsveld  
3911 Teunis Blikman 01-09-1773 Warnsveld  
3912 Garret Jan Blikman 19-02-1778 Warnsveld 01-06-1782
3913 Willemtjen  
3914 Goossen Hallers  
3915 Lammert Pasman 24-06-1800
3916 Lammert Oortgiezen  
3917 Maria Pasman 06-05-1798 Ruurlo 18-07-1814
3918 Jenneken Pasman 13-03-1797 Ruurlo  
3919 Leide Oortgiezen 03-11-1801 Ruurlo  
3920 Manus Pasman 21-11-1799 Ruurlo voor 1803
3921 Garret Wesselink 25-05-1803
3922 Albert Wesselink 18-07-1800 Vorden  
3923 Hendrik Wesselink  
3924 Gerritjen Wesselink 05-12-1803 Vorden  
3925 Jan Willem Bijenhof 18-11-1773 Vorden  
3926 Garrit Jan Schimmel  
3927 Gardina Voermaag  
3928 Frederica Jimmink 16-03-1769 Vorden  
3929 Gerritjen Jimmink 13-09-1772 Vorden  
3930 Henrica Jimmink 05-08-1774 Vorden  
3931 Aaltjen Jimmink 09-05-1776 Vorden  
3932 Janna Jimmink 11-03-1778 Vorden  
3933 Willemina Jimmink 09-05-1780 Vorden  
3934 Waander Jimmink 21-08-1782 Vorden  
3935 Eva Jimmink 19-06-1785 Vorden  
3936 Jenneken Jimmink 10-07-1787 Vorden  
3937 Maria Plasbeek 08-04-1757 Ruurlo  
3938 Conraad Seemelink 03-01-1798
3939 Janna Jolink 26-01-1780
3940 Arend Goldenbelt  
3941 Jan Derk Groot Wesselink  
3942 Derk Jan Goldenbelt 22-01-1791 Vorden  
3943 Aaltjen Goldenbelt 24-04-1795 Vorden  
3944 Berendina Heijink 14-09-1732 Vorden  
3945 Aeltjen Groot Wesselink  
3946 Jan Heijink 06-10-1726 Vorden  
3947 Teunis Heijink  
3948 Catharinjen, Trientjen Sweverink 18-07-1697 Vorden  
3949 Wander Heijink 23-03-1728
3950 Maria Heijink 13-03-1729 Vorden  
3951 Anna Maria Heijink 26-03-1723 Vorden voor 1724
3952 Anna Maria Heijink 14-05-1724 Vorden  
3953 Anneken Heijink 11-01-1738 Vorden  
3954 kind Heijink 13-07-1742
3955 Henders Sweverink 19-10-1698 Vorden  
3956 kind Sweverink 13-11-1701 Vorden  
3957 Stijntjen Sweverink 05-06-1707 Vorden  
3958 Jan op het Hietbrink 28-04-1728
3959 Berendina Brinkerhof 12-05-1726 Almen  
3960 Barendina Brinkhof 16-10-1729 Vorden  
3961 Garrid Willem Brinkerhof 15-03-1737 Vorden  
3962 Bernardus Brinkerhof 15-03-1737 Vorden  
3963 Harmina Brinkerhof 12-02-1741 Vorden  
3964 Jacomina Brinkerhoff 04-07-1745 Vorden  
3965 Teuntjen Haverkamp 22-11-1796 Vorden  
3966 Teune Haverkamp 12-05-1794 Vorden 07-11-1796
3967 Teuntjen Haverkamp 13-08-1799 Vorden  
3968 Janna Haverkamp 10-04-1805 Vorden  
3969 Jan Addink  
3970 Janna Brinkerhof 20-12-1761 Vorden  
3971 Hendrica Brinkerhof 07-05-1769 Vorden  
3972 Hendrik Willem Groot Enzerink 23-01-1982 Siegerswoude  



Ook uw genealogie site? Neem contact op met bolink.org
Gemaakt door wilma groot enzerink & ruben bolink © 2004 - 2016